Halkbank Mevduat Faiz Oranları 2020

Paranızı e-vadeli mevduatta değerlendirmek istiyorsanız Halkbank mevduat faiz oranları 2020 yılına ait bilgilere bu sayfadan ulaşabilir, yüksek faiz kazancıyla para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Halkbank Mevduat Faiz Oranları 2020

 

  Siz değerli okurlarımız için yayınladığımız bu haberimizde, Halkbank mevduat faiz oranları 2020 yılında yüzde kaç seviyesinde diye merak ediyorsanız siz de bu sayfamızda yer alan güncel bilgilerden yararlanabilirsiniz. Güncel faiz oranlarıyla kazancınızı hesaplayabilirsiniz.  Paraya uzun süre ihtiyacınız olmayacaksa ve paranızın iyice değerlenmesini istiyorsanız uzun vade günü belirleyerek, kazanç sağlayabilirsiniz.Güvenli bir yatırım aracı olarak; uzun vadede oluşabilecek faiz oranlarındaki değişimlerden etkilenmemenizi, risksiz bir getiri ve yatırımınızı uygun faiz oranlarıyla değerlendirme olanağı sağlayan bir hesap türüdür vadeli mevduat hesabı. Peki hesabımla neler yapabilirim? Türk Lirası ya da döviz bazında açtıracağınız vadeli hesabınız, dönem sonunda siz önceden belirtmemişseniz aynı vade ve güncel faiz oranı ile yenilenir. Dilerseniz vade sonunda paranız belirteceğiniz hesabınıza aktarılır. Ayrıca sadece biriken faizi alarak anaparanızın vadeli mevduat ile değerlenmesini de isteyebilirsiniz. Vadesinden önce kapatılan vadeli mevduat hesaplarına faiz işletilememektedir.Varolan mevduat hesabının  vadeli mevduat hesabı olduğunu önemle bildirmek isteriz. E vadeli oranların,bankadan açılan vade oranına göre daha düşük oranda olduğunu bilmenizi isteriz.
 
Halkbank Mevduat Faiz Oranları 2020
 
Okurlarımıza kolaylık olsun diye, Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların faiz oranlarını paylaşmaya devam ediyoruz. Halkbank müşterilerine yüzde kaç oranında faiz imkanı sunmaktadır? Aşağıdaki tablomuzu inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Aşağıda yer alan faiz kazancı Halk Bankası'nın resmi internet sitesinde hesaplanarak buraya yazılmıştır. Banka faiz oranlarını piyasa koşullarına göre güncelleyebilir. Aşağıdaki ilgili bağlantıdan tüm bankaların faizlerini karşılaştırabilirsiniz. Halkbank'ta mevduat faiz oranı 2020 yılında geçtiğimiz yıla göre düşüş göstermiştir, faiz oranı yüzde 9,50'den başlamaktadır. Aşağıda sizler için Vakıfbank mevduat hesaplama yaptık, ayrıca hesaplama aracımızı kullanarak güncel oranları karşılaştırabilirsiniz.

İLGİLİ: Vadeli faiz oranları 2020 (Tüm bankalar)

 

 

Miktar

Vade 

 Faiz Oranı

 Net Kazanç

10.000 TL

30 GÜN

%9,50

66 TL

15.000 TL

30 GÜN

%9,50

99 TL

50.000 TL

30 GÜN

 %9,50

330 TL

200.000 TL

30 GÜN

%9,50

1.358 TL

%

 

Hesaplama Aracı: Halkbank Mevduat Hesaplama

 

 

Yukarıda yer alan Halkbank mevduat  faiz oranları 2020 tablosunda yer alan "net kazanç" vergi kesintisi ve diğer kesintiler çıkarıldıktan sonra oluşturulmuştur. Teknolojik gelişmeler sayesinde artık bankaların İnternet bankacılığı ve mobil bankacılığını kullanarak da pek çok işleminizi halledebiliyorsunuz. Kolay yoldan kazanç elde etmek isteyenler de, Halkbank İnternet ve mobil bankacılığını kullanarak vadeli mevduat hesaplamarını yapabilirler en yüksek vadeyi seçerek vadeli TL hesabı açtırmanız için sizleri en yakın şubemize veya Halkbank İnternet Şubesi'ne bekliyoruz. 
Sosyal Medyada Paylaş

Ne Demişler?

1 yorum yapılmış

murat çakıcı
murat çakıcı

yukarıdaki tabloda 20,50 yazıyonuz hesab açtığımda 19,25 veriyo neden

2019-03-24 10:35:04 -

reklamı kapat