Denizbank Numara Güncelleme İşlemleri
sponsorlu bağlantılar

Denizbank Numara Güncelleme İşlemleri

Eğer bankada kayıtlı telefon numaranız eski ise, Denizbank telefon numarası güncelleme sayfası size göre açık ve net bilgiler vermektedir. Sizde bu işlemler sayesinde kolaylıkla telefon numaranızı güncelleyebilirsiniz.

Denizbank Numara Güncelleme İşlemleri

2018-04-26 21:52:33

Ülkemizde hizmet veren özel bankalar arasında yer alan Denizbank'ta uygun faiz oranlarıyla kredi çekebilir ve tüm kampanyalardan anında yararlanabilirsiniz. Denizbank internet bankacılığını kullanmak istiyor ve şifre almak için uğraşıyorsanız, eğer telefon numaranız güncel değilse güncelleme işlemi yapmanız gerekmektedir. Bankada kayıtlı telefon numaranız güncelliğini yitirmişse sizler için vereceğimiz Denizbank telefon güncelleme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. İşte Denizbank telefon numarası güncelleme veya değiştirme işlemleri.

Denizbank Telefon Numarası Güncelleme

1. Denizbank ATM'den Telefon Numarası Güncelleme

En yakın Denizbank bankamatiğine giriş yaptıktan sonra "Bilgi güncelleme" bölümü sayesinde yeni cep telefon numaranızı ekleyebilirsiniz.


2. Denizbank Şubelerinden Güncelleme

En yakın Denizbank şubesine giderek müşteri temsilcisine bir dilekçe verdikten hemen sonra telefon numaranızı güncelleyebilirsiniz.

İlgili:Denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

İbrahim cengil
İbrahim cengil

Kart şifremi öğrenmek istiyorum

2020-06-19 21:20:51 -
Anında onaylanan kredi kartı!