Garanti Bankası Hesap Açma İşlemleri

Garanti Bankası Hesap Açma İşlemleri

Eğer sizde Garanti Bankası hesap açma işlemleri hakkında bilgi almak ve hemen TL hesabı açmak istiyorsanız bu sayfaya bakabilirsiniz. İşte Garanti Bankası şubeye gitmeden hesap açma hakkında tüm bilinmesi gerekenler.

Garanti Bankası Hesap Açma İşlemleri
 Türkiye'de hizmet veren özel bankalar arasında yer alan Garanti Bankası sık sık düzenlediği kampanyalar ve uygun faiz oranlarıyla müşteri potansiyelini artırmaya devam etmektedir. Sizde Garanti Bankası hesap açmak istiyorsanız bu sayfada yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Garanti Bankası'nda hesap açmak için yaş sınırı nedir, gerekli belgeler nelerdir, Garanti bankası hesap ücreti var mıdır? Aklınıza gelebilecek her türlü soruya cevap bu konunun içeriğinde yer almaktadır.

GARANTİ BANKASI ŞUBEYE GİTMEDEN HESAP AÇMA

Eğer Garanti Bankası'nda daha önce kullandığınız bir hesabınız varsa veya kredi kartınız bulunuyorsa internet şubesine giriş yaptıktan sonra kolaylıkla hesabınızı açabilir, kartınızın adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz. Geçtiğimiz yıllarda banka hesaplarından alınan aidat ücretlerinin kaldırılmasıyla beraber artık vadesiz TL hesapları ücretsiz olarak kullanılmaktadır. Sizde Garanti Bankası'ndan vadesiz hesap açarak eft, havale, kredi başvurusu, e-vadeli ve yatırım işlemleri, otomatik ödemeler, kredi kart ödemeleri ve bir çok işlemi internet bankacılığı üzerinden kullanabilirsiniz.

İlgili Konu: Bankaya Gitmeden Hesap Açma

Garanti Bankası maaş hesabı açmak isteyenler de şubeye gitmesi gerekmektedir. Şubede evrakları imzaladıktan hemen sonra kartınız ve hesabınız kullanıma açılacak ve 1 hafta içerisinde kartınız adresinize gönderilecektir. Garanti'de hesap açarken bilgilerinizin ve telefon numaranızın güncel olmasına dikkat ediniz. Yoksa daha sonra sizde
Garanti Bankası Telefon Değişikliği araması yapmak zorunda kalabilirsiniz. Vadesiz TL hesap açma işlemleri için 444 0 333 numaralı Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz. Yine müşteri temsilcisi sizi evrakları imzalamanız için banka şubesine davet edecektir. Size önerimiz ise en yakın Garanti Bankası şubesine giderek hiçbir ücret ödemeden müşteri temsilcisinden hesabınızı açtırmanızdır. Hesabı açtırdıktan sonra intenet bankacılığını aktif olarak kullanabilir ve tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Garanti Cep mobil uygulamasını indirerek akıllı telefonunuzdan da bankacılık işlemlerini online olarak kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası Hesap Açma Yaş Sınırı

Garanti Bankası hesap açmak için en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir. Bu gerekliliğin yanı sıra bazı özel durumlarda (18 yaş altında stajyer olarak çalışma, maaş müşterisi vs.) banka 18 yaş altına da hesap açabilmektedir, ancak ailenin rızası alınması gerekmektedir. Yani aileyle beraber banka şubesine gidilirse Garanti çalışanları size yardımcı olacaktır. Ayrıca harçlık hesabı açabilmek için de (eksi bakiye) 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir.

Garanti Bankası Maaş Hesabı Açma

Garanti Bankası'ndan maaş hesabı açtırmak isteyen maaş müşterileri, çalıştığınız kurumun anlaşmalı olan şubesine giderek kolaylıkla hesabınızı açabilirsiniz. Garanti Bankası'ndan maaş hesabınızı açtırmak istiyoranız şubeye giderek maaş hesabı açtırmak istediğinizi müşteri temsilcisine belirtin. Garanti Bankası maaş hesabı açma işlemleri için gerekli olan belgeler ise nüfus cüzdanınızdır. Nüfus cüzdanınızı yanınızda götürerek ilgili formları doldurursanız anında hesabınız açılacaktır. İnternet üzerinden hesap açma işlemi henüz bulunmamaktadır, evrakları imzalamanız için illa ki şubeye gitmeniz gerekmektedir. 

Garanti Bankası hesap açmak için gerekli belgeler ise sadece kimlik belgesinden ibarettir. Sadece kimlik belgenizle Garanti Bankasu şubelerine gidebilir ve hesap açmak için başvurunuzu yapabilirsiniz.


Garanti Bankası e-vadeli Hesap Açma

Garanti Bankası'nın internet şubesine özel olarak kullanıma sunduğu ve yüksek faiz oranlarıyla avantajı teklifleri bulunan e-vadeli hesabınızı ise Garanti Bankası internet şubesine girerek hemen açabilirsiniz. Yatırım işlemleri bölümünden e-vadeli hesap açma sayfasına girerek ücretsiz olarak e-vadeli hesabınızı açabilir ve paranıız faiz kazancında değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası şubelerinden de e-vadeli hesabınızı açtırabilirsiniz.
Garanti Bankası e-vadeli hesap faiz oranları sayfasını da inceleyebilirsiniz.

İlgili: En yüksek faiz veren banka

Bu sayfamızda Garanti Bankası hesap açma işlemleri hakkında merak edilenleri aktardık. Konuyla alakalı sormak istedikleriniz için aşağıda bulunan yorum bölümünü kullanabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: