sponsorlu bağlantılar

Ziraat Bankası Hesap Açma Nasıl Yapılır

Sizde Ziraat Bankası vadesiz mevduat hesabı kullanmak istiyorsanız bu sayfada yer alan Ziraat Bankası hesap açma işlemleri hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Hesap Açma Nasıl Yapılır

2018-04-26 16:35:03

sponsorlu bağlantılar
 Paranızı güvenli bir yerde tutmak istiyorsanız sizde Ziraat Bankası hesap açma işlemlerini kullanarak anında hesabınızı açabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizde bu bankada vadesiz TL mevduat hesabı açarak hem paralarınızı saklayabilir hem de internet bankacılığını kullanmaya başlayarak tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ziraat Bankası'nda vadesiz hesap açmak isteyen kişiler en az 18 yaşında olması yada 18 yaşının altındaysa ailesinin rızası alınması gerekmektedir.

Ziraat Bankası İnternetten Hesap Açma

Sizde devlet bankaları arasında hizmet veren Ziraat Bankası'nda vadesiz TL mevduat hesabı açarak bu yolları deneyebilirsiniz. Birincisi en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kimlik belgenizle beraber müşteri temsilcisinden hesap açma başvurusu yapmaktır. Bir diğer yol ise Ziraat internet şubesine (
www.ziraatbank.com.tr) giriş yapmanız olacaktır. Ancak Ziraat Bankası internetten hesap açabilmek için daha önce bankada kullandığınız banka hesabı yada kredi kartınızın olması, internet şubesine giriş yapabilmek için şifrenizin olması gerekmektedir. Banka kartı başvurunuzu yaptıktan sonra kartınız kısa zaman sonra adresinize gönderilecektir. Sizde bu konudaki bilgilerden yararlanarak Ziraat Bankası hesap açma işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ayrıca yeni hesap açmak istiyorsanız bankanın şubelerine uğrayarak sadece kimlik belgenizle hesabınızı açabilir ve kullanmaya anında başlayabilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarasını arayarak da hesap açmak için başvurunuzu oluşturabilirsiniz.
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

1 yorum yapılmış

umit topur oglu
umit topur oglu

merhabalar, ben yunanistan vatandasiyim ve ziraat bankasinda hesap acmak istiyorum fakat ikametim yok. ikamet olmadan hesap acmam mumkunmudur?

2019-02-16 00:31:44 -
Güncel:
TEB Pos Komisyon Oranları 2019
Tarih : 2019-08-20 21:34:41
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA