Ziraat Bankası Hesap Açma 2020

Ziraat Bankası Hesap Açma 2020

Sizde Ziraat Bankası vadesiz mevduat hesabı kullanmak istiyorsanız bu sayfada yer alan Ziraat Bankası hesap açma işlemleri hakkında tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Hesap Açma 2020

Paranızı güvenli bir yerde tutmak istiyorsanız sizde Ziraat Bankası hesap açma işlemlerini kullanarak anında hesabınızı açabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizde bu bankada vadesiz TL mevduat hesabı açarak hem paralarınızı saklayabilir hem de internet bankacılığını kullanmaya başlayarak tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ziraat Bankası'nda vadesiz hesap açmak isteyen kişiler en az 18 yaşında olması yada 18 yaşının altındaysa ailesinin rızası alınması gerekmektedir.

Ziraat Bankası İnternetten Hesap Açma
Siz de devlet bankaları arasında hizmet veren Ziraat Bankası'nda vadesiz TL mevduat hesabı açarak bu yolları deneyebilirsiniz. Birincisi en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kimlik belgenizle beraber müşteri temsilcisinden hesap açma başvurusu yapmaktır. Bir diğer yol ise Ziraat internet şubesine (
www.ziraatbank.com.tr) giriş yapmanız olacaktır. Ancak Ziraat Bankası internetten hesap açabilmek için daha önce bankada kullandığınız banka hesabı yada kredi kartınızın olması, internet şubesine giriş yapabilmek için şifrenizin olması gerekmektedir. Banka kartı başvurunuzu yaptıktan sonra kartınız kısa zaman sonra adresinize gönderilecektir. Eğer daha önce Ziraat Bankası'nda hesabınız bulunmuyorsa Ziraat Bankası şubesine giderek hesap açma başvurusu yapmanız gerekmektedir. Eğer Ziraat Bankası'nda mevcut hesabınız bulunuyorsa internet şubesinden hesabınızı hemen açabilirsiniz. İşte Ziraat Bankası hesap açma adım listesi:

  • Ziraat Bankası internet şubesine giriniz
  • Karşınıza çıkan formu eksiksiz doldurun
  • Telefonunuza gelen SMS şifresini ilgili alana girin
  • Kart bilgilerinizi de girdikten sonra onaylayın
  • Hesabınız anında açılacaktır.

 

Siz de bu konudaki bilgilerden yararlanarak Ziraat Bankası hesap açma işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ayrıca yeni hesap açmak istiyorsanız bankanın şubelerine uğrayarak sadece kimlik belgenizle hesabınızı açabilir ve kullanmaya anında başlayabilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarasını arayarak da hesap açmak için başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar

4 yorum yapılmış

Arif türkakin
Arif türkakin

Merhaba Ben Almanyada yasiyorum. Sizde bır hesap açmak istiyorum. İnternet üzeri veya müşteri hizmeti üzeri hesap açmam mümkünmü? Tşk ederim

2020-08-06 18:29:11 -
Mohamad Gwabreh
Mohamad Gwabreh

Ziraat Bankası ile internet üzerinden hesap açmak istiyorum ve iki hafta sonra Türkiye'ye geleceğim Ve bir hesap açmama yardım etmeni istiyorum

2020-06-02 10:33:54 -
Afgan Aghayev
Afgan Aghayev

Ben bank kartasi acmak isdiyorum

2020-04-29 15:28:57 -
umit topur oglu
umit topur oglu

merhabalar, ben yunanistan vatandasiyim ve ziraat bankasinda hesap acmak istiyorum fakat ikametim yok. ikamet olmadan hesap acmam mumkunmudur?

2019-02-16 00:31:44 -