sponsorlu bağlantılar

Hsbc İhtiyaç Kredisi Hesaplama

FAİZ ORANI
TAHSİS ÜCRETİ
TOPLAM ÖDEME
FAİZ TUTARI
YILLIK MALİYET
BANKA KOMİSYONU
TEMİNAT
KEFİL SAYISI
KREDİLENDİRME ORANI
AYLIK TAKSİT

Ülkemizde yabancı sermayeli bir banka olarak hizmet vermeye başlayan Hsbc, müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket ediyor ve hızlı büyüyor. Müşterilerinin nakit sıkıntısında finansman desteği sağlayan Hsbc, ihtiyaç kredisi ile pek çok müşterisine yardımcı oluyor. Hsbc İhtiyaç Kredisi Hesaplama konusunda detaylı bilgiyi sitemizden inceleyebilirsiniz. Çeşitli isteklerini gerçekleştirmek için finansman desteğinden yararlanmak isteyen vatandaşlarımız, uygun faiz ve avantaşlı taksit seçenekleri ile Hsbc tüketici kredisine başvuru yapabilirler. Kredi çekmeyi düşünen vatandaşlarımız için sitemizde ücretsiz olarak hesaplama aracı sunmaktayız. Güvenli bir şekilde hesaplama nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, sitemizin hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Hesaplama yaparken bankaların en güncel faiz oranlarını görebilir, taksitlerinizi inceleyebilir ve geri ödeme planınızı rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

 

Hsbc İhtiyaç Kredisi Hesaplama

 

Tüketici kredileri adı altında verilen kredilere ihtiyaç kredisi denmektedir. Pek çok bankada ihtiyaç kredisini 'bireysel ihtiyaç kredisi' olarak görebilirsiniz. Faiz oranları ve vadelerde bankadan bankaya farklılık gösterebilmektedir. %2.60 faiz oranlarından ve 60 aya varan taksit imkanlarından yararlanarak kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir:

Hsbc ihtiyaç kredisi hesaplama ve kredi faiz oranları 2019

Hsbc müşteri hizmetleri

 

Hsbc İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hsbc Şubeden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Hsbc, ülkemizde 81 şubesiyle hizmet vermektedir. Size en yakın şubesine giderek güncel faiz oranlarını, ihtiyaç kredisi detaylarını öğrenebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Şubeden yapacağınız kredi başvurularının sonucu anında tarafınıza bildirilecektir. Sitemizden bireysel ihtiyaç kredisi hesaplamanızı yaparak, şubelere bilinçli bir şekilde gidebilirsiniz.

 

Hsbc İnternet Bankacılığı İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Günümüz bankaları, dijital platformları üzerinden kredi kampanyaları yapmaya ve başvuruları kabul etmeye devam etmektedir. Bu bankalardan biri de Hsbc. Hsbc internet şubesine giriş yaparak sizler de tüketici kredisine başvurunuzu rahatlıkla yapabilirsiniz. İnternetiniz olduğu her yerden giriş yapabilir ve dilediğiniz zaman başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hsbc Mobil Şube İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Bankalar internet ve mobil şubeleri üzerinden avantajlı faiz oranlarıyla kredi kampanyası sunuyor. Akıllı telefonunuza Hsbc  cep uygulamasını indirerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Mobil şube ve internet bankacılığı üzerinden yapacağınız kredi başvurularında daha avantajlı faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

 

Hsbc Müşteri Hizmerleri İhtiyaç Kredisi Başvurusu

0 850 211 01 11 numaralı Hsbc müşteri hizmetlerini arayarak , alanında eğitimli kişilerden ihtiyaç kredisi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Hsbc ATM İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Ülkemizde hızla büyümeye devam eden ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda kredi paketi oluşturan Hsbc, atm'leri üzerinden tüketici kredisi başvurusu kabul etmektedir. Size en yakın bankamatiğe giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru sonucunuz anında cep telefonunuza iletilecektir. Hsbc atm'leri üzerinden yüklü miktarda ihtiyaç kredisi başvurusu yapamazsınız. Çekmek istediğiniz meblağ fazlaysa lüften şubelere giderek başvurunuzu gerçekleştirin.

 

Hsbc ihtiyaç kredisi başvuru sayfası üzerinden daha detaylı bir şekilde incelemelerinizi yapabilirsiniz.

 

Sitemizde yer alan bilgilerle ihtiyaç kredisi hesaplamalarınızı yapabilir, Hsbc bankasının kredi detaylarını inceleyebilirsiniz. Farklı bankaların karşılaştırmasını da rahatlıkla yapabilir ve bütçenize en uygun bankaya karar vererek, tüketici kredisine başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Hscb bankası bireysel ihtiyaç kredisi hesaplama ve güncel faiz oranları için sitemizden işlem yapabilirsiniz. Düşük faiz veren bankaların listesine rahatlıkla ulaşabilir ve bütçenize uygun bankadan başvurunuzu yapabilirsiniz. 

 

İhtiyaç kredisi çekmek için kredi notu kaç olmalı?

Çok iyi

(1701- 1900)

İyi

(1501- 1700)

Az riskli

(1101- 1500)

Orta Riskli

(701- 1100)

Riskli

(1- 700)

 

Yukarıdaki tablodan kredi puanınıza göre durumunuzu öğrenebilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurunuzun olumlu sonuçlanması için herhangi bir yasal takip almamış olmanız, gelirinizin olması ve kredi notunuzun iyi olması gerekmektedir. Orta ve riskli grupta yer alan vatandaşlarımızın kredi başvuruları yüksek ihtimalle olumlu sonuçlanmayacaktır. Bankalara yapmış olduğunuz kredi ya da kredi kartı ödemelerinizin her ay düzenli yapılması, yasal takip almamış olmanız kredi notunuzu daha yukarıya taşıyacaktır. Bu sayede ihtiyaç kredisi başvuru sonucunuz olumlu olabilir. Peki, hangi kredi notu aralığına kredi kesin çıkar diye merak ediyorsanız, cevaplandıralım. Eğer kredi notunuz 1500 üzerindeyse başvurunuz yüksek ihtimalle olumlu sonuçlanacaktır. Kredi not aralığınıza dikkat ederek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde ücretsiz ve hızlı bir şekilde güncel faiz oranlarıyla hesaplama yapabilir, bankaları karşılaştırma imkanı bulabilirsiniz.

Hsbc ihtiyaç kredisi başvurusu sırasında bazı evraklar istemektedir. Bu evraklar:

  1. Hsbc ihtiyaç kredisi başvuru formu
  2. Başvuru formunda adres olarak gösterdiğiniz konuta ait elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturası (Faturalar, krediye başvuran şahıs adına kayıtlı olacak.)
  3. T.C. kimliği, sürücü belgesi ya da pasaport fotokopisi
  4. Yabancı uyruklu bireyler için oturma belgesi
  5. Son ay alınmış ssk belgesi
  6. Gelir belgesİ
  • Ücretli çalışanlar: Maaş bordrosu
  • Serbest meslekle uğraşanlar: Vergi levhası, sicil gazetesi

Yukarıdaki belgelere ek olarak Hsbc, gerekli gördüğü durumda evrak ve kefil talep edebilmektedir. Kefil göstereceksiniz, gösterdiğiniz kişinin de yukarıda belgeleri eksiksiz hazırlaması gerekmektedir.

18 ile 70 yaş arasında kredi kullanan her vatandaş Hsbc hayat sigortasından yararlanabilir. Bankanın yapmış olduğu hayat sigortası kredi vadenisi ve miktarı ile uyumlu olmak zorundadır. Kredinizi güvence altına almak, kayıp yaşamak istemiyorsanız hayat sigortasından yararlanabilirsiniz.