HSBC İhtiyaç Kredisi Hesaplama ve Faiz Oranları 2021

En uygun faiz oranlarıyla HSBC ihtiyaç kredisi hesaplama ve başvuru bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

HSBC İhtiyaç Kredisi Hesaplama ve Faiz Oranları 2021

Ülkemizde faaliyette olan bankaların, ihtiyaç kredileri ile ilgili hazırlamış oldukları kampanyaları, siz okuyucularımızla paylaşmaya devam ediyoruz. Kredi çekmeyi düşünen vatandaşlarımız için Hsbc ihtiyaç kredisi 2019 yılında kredi faizleri ve hesaplaması hakkında araştırma yaptık. Sizler de, Hsbc ihtiyaç kredisi kampanyası hakkında bilgi sahibi olabilir, vakit kaybetmeden uygun faiz oranlarından ve vadelerden yararlanmak için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İhtiyaç kredileri bankaların en sık ve en kolay verdiği kredi türüdür. Neredeyse her vatandaşımız hayatında en az bir defa ihtiyaç kredisi çekmiştir. Her türlü ihtiyacınızı Hsbc ihtiyaç kredisi ile karşılayabileceksiniz. İşte, tüm detaylar.

Bankaları karşılaştır: İhtiyaç kredisi hesaplama

Uygun faiz oranları ve sabit taksitli ödeme imkanı ile ihtiyaç krediniz Hsbc’de! Hsbc şubelerinden özel faiz oranlarının uygulandığı ihtiyaç kredisine başvuru yapabilir, hayallerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Hsbc ihtiyaç kredisinin tahsis ücreti tüm vadelerde kredi tutarı üzerinden bsmv + % 0,5’tir. Hsbc’de isteğe bağlı kredili hayat sigortası yaptırabilirsiniz. Hsbc’den yaptıracağınız kredili hayat sigortası Allianz hayat emeklilik ile yapılan iş birliği üzerinden sunulmaktadır. Çeşitli sigorta şirketleri üzerinden de kredili hayat sigortanızı yaptırabilirsiniz. Size en yakın Hsbc şubesine giderek ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusunda gerekli olan belgeler:
 

1. İhtiyaç kredisi başvuru formu (Başvuru formu için lütfen tıklayınız!)

2. T.C. kimliği, sürücü belgesi, pasaport, yabancı uyruklular için oturma belgesi ve pasaport

3. Gelir belgesi 

  - Ücretli çalışanlar: son ayın maaş bordrosu (bordronuz firma kağıdına düzenlenmiş ise firmanın imza sirküleri)

  - Serbest meslek çalışanı: vergi levhası

4. İş yeri sahibi ve serbest meslek çalışanlar için ticaret sicil gazetesi

5. Başvuru formunda ismi geçen şahsa ait son dönemde alınan elektrik, su, doğalgaz, telefon faturası

6. Son ayda alınan ssk bildirgesi

7. Banka gerekli durumlarda ek belge ve teminat isteyebilir. 

8. Kefil varsa, yukarıdaki belgeleri hazırlaması gerekmektedir.
 

Beyaz eşya, tatil, eğitim, teknolojik alet ve daha pek çok ihtiyacınızı Hsbc ihtiyaç kredisi ile gerçekleştirebilirsiniz. Uygun faiz oranı ve vade imkanları ile sizler de, hayallerinize kısa yoldan kavuşabilirsiniz. Hsbc ihtiyaç kredisi 2019 hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar sayfamızda yer almaktadır. Düşük tutarlı her türlü ihtiyacınızı kredi çekerek tamamlayabilirsiniz. Farklı bankaların ihtiyaç kredileri ile ilgili kampanyalarını merak ediyorsanız, sitemizdeki haberlere göz atabilirsiniz.
 

Yorum yap: