HSBC İnternet Şubesi Şifresi Alma

Hsbc internet şifresi almak istiyorsanız siz de bu sayfada yer alan bilgilerle internet şubesi şifresini hemen oluşturabilirsiniz.

HSBC İnternet Şubesi Şifresi Alma

Bankaların internet şubelerini aktif olarak kullanmak istiyorsanız siz de yeni bir internet şubesi şifresi oluşturmanız gerekmektedir. İnternet bankacılığı şifresi almak istiyorsanız öcnelikle bankada kayıtlı cep telefon numaranızın güncel olması gerekmektedir. 2014, 2015 gibi yıllarda zarar açıklayan HSBC, aldığı karar sonucunda bir çok şubesini kapatmış ve 2017 yılında yeniden yapılanarak teknolojik gelişmelere ayak uydurmaya karar vermiştir. Siz de Hsbc internet şubesi şifresi alma istiyorsanız aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Böylece, son teknolojiyle donatılmış HSBC internet ve mobil şubesini kullanabilir, tüm bankacılık işlemlerinizi internet bankacılığından gerçekleştirebilirsiniz.

HBSC İNTERNET ŞİFRESİ ALMA

Hsbc bankanızın internet şubesini kullanmak istiyorsanız öncelikle Hsbc'de hesabınızın olması gerekmektedir. Hsbc hesap açmak için Hsbc şubelerini ziyaret ederek bir kaç dakikada yeni bir hesap açabilirsiniz. Hsbc internet bankacılığını yada mobil bankacılığı kullanarak siz de kredi kartı borç ödeme, kredi borcu ödeme, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, ödeme işlemleri, fatura ödemesi, eft ve havale gibi para transfer işlemleri, e-vadeli hesap açma-kapama, döviz alım-satımı, gram altın alım-satımı, şans oyunları ödemeleri gibi pek çok bankacılık işlemlerini yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra internet şubesinden yapılan işlemlerin, şubelerden yapılan işlemlere göre daha düşük komisyonlarla yapıldığını da belirtelim. Şifre almak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

1. İlk olarak  Hsbc internet şubesine (https://www.hsbc.com.tr/) giriş yapın. Sonrasında ise sitenin sağ üstünde yer alan "internet bankacılığı" butonunun üzerine gelin.
2. Açılan menüde eğer şifrenizi unuttuysanız "şifremi unuttum butonuna, yeni şifre almak istiyorsanız "kullanıcı oluştur" butonuna tıklayın.
3. Kullanıcı oluştur sayfasına girdikten sonra sizden istenilecek bilgileri kutucuklara doldurun. Bu bilgiler ise Banka yada kredi kartı numarasının son 6 hanesi, cep telefon numaranızdır.
4. Devam butonuna tıkladığınızda ise karşınıza gelecek yeni soruları da yanıtlayarak yeni şifrenizi kolaylıkla oluşturabilir ve internet şubesini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yukarıda yer alan bilgilerden yararlanarak siz de Hsbc internet şifresi bankacılığı şifre alma adımlarını tamamlayarak internet şubesini kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı şifresi oluşturmak isteyen kişiler Hsbc kredi kartı şifre alma sayfasına göz atarak yeni kartına hemen şifre oluşturabilir.

Hsbc eft saatleri
Hsbc kimin?

 

 

Yorum Yap: