HSBC Kredi Başvurusu 2019

Bir çok farklı yöntemi kullanarak siz de Hsbc kredi başvurusu yapabilir ve anında onaylanan kredinizi hemen çekebilirsiniz. Acil nakit ihtiyaçlarınıza özel uygun faiz oranlı krediler HSBC Bank'ta.

HSBC Kredi Başvurusu 2019

 1990 yılından beridir Türkiye'de hizmet veren HSBC, dünya bankacılık alanında önde gelen kuruluşlardan birisidir. Londra merkezli olarak yönetilen Hsbc'nin ülkemizde şube sayısı 82'dir. Daha önceleri 290'ın üzerinde şubesi bulunan Hsbc Türkiye'de değişim kararı alarak bir bir şubeleri kapatmış, daha çok internet ve mobil bankacılığa yatırım yapmıştır. Hsbc kredi başvurusu yaparak siz de acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir veya konut kredisi ve taşıt kredisi gibi kredilerden de yararlanarak ev yada araba alabilirsiniz.

HSBC KREDİ BAŞVURUSU 2019

Hsbc, son zamanlarda kredilerde düşük faiz oranları ve mevduat hesaplarında da kazandırdığı yüksek faizler ile dikkat çeken bankalar arasında yer almaktadır. Tüketicilerin artık kredi çekmeden önce internet üzerinden kredi faiz oranlarını karşılaştırarak bankaya kredi başvurusu yapması neticesinde, en uygun faizli krediler içerisinde yer alan HSBC müşteri potansiyelini de arttırmayı başarmıştır. Daha önceki yıllarda HSBC'nin Türkiye'de kalıp kalmayacağı merak konusuydu ancak bu kesinleşerek Türkiye'de devam etme kararı alındı. Biz de kredi bankalar ekibi olarak artık Hsbc ile ilgili sayfalarımıza da sık sık yer vereceğiz. Aşağıda yer alan bilgilere göz atarak siz de HSBC kredi başvuru yollarını öğrenebilir ve bir çok farklı başvuru kanalından kredi başvurunuzu bankaya ileterek anında onaylı krediyi çekebilirsiniz.

 
Banka şubesinden

 
Türkiye'nin bir çok noktasında bulunan şubeleriyle hizmet veren HSBC'nin banka şubesine kimlik belgenizle giderek müşteri temsilcisi aracılığıyla kredi başvurusunu yapabilir, anında kredinizi çekebilirsiniz.

Benzer içerik: Halkbank kredi başvurusu
 

 
İnternet şubesinden

 
Hsbc internet şubesine girerek kartlar ve krediler menüsünün üzerine geldiğiniz zaman yeni açılan menüden "ihtiyaç kredisi" menüsüne tıklayın. Kırmızı ile işaretli olan "hemen başvur" menüsüne tıkladığınız zaman Hsbc kredi başvuru sayfasına gideceksiniz. Tc kimlik numaranız, cep telefon numaranız ve sayfada bulunan güvenlik kodunu girdikten sonra siz de kredi başvuru formunu bankaya iletebilirsiniz. Kredi başvuru sayfasına gitmek için buraya tıklayın.

 
Müşteri Hizmetleri

 
Hsbc müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 0850 211 0 111'i arayarak siz de kredi başvurusunu müşteri temsilcisinden yapabilirsiniz. Kredi başvuru sonucunuz tarafınıza sms ile iletilecektir.

Hsbc Kredi Faiz Oranları 2019
Hsbc kredi hesaplama yaptığımızda verileri karşılaştırırsak diğer bankalara göre oldukça uygun faizli krediler verildiğini görmekteyiz. %2,85 ihtiyaç kredisi faizi bulunan bankada 15.000 TL 36 ay vadeli kredide aylık taksit tutarı 730 TL olmaktadır. Konut kredisi faizi %3,15, taşıt kredisi faiz oranı ise %3,15 olarak yansıtılmaktadır. Ayrıca paranızı mevduat hesabında değerlendirmek istiyorsanız aşağıda bulunan ilgili sayfayı da ziyaret edebilirsiniz.

İlgili: Hsbc mevduat faiz oranları

Yukarıda bulunan verileri inceleyerek siz de Hsbc kredi başvurusu yapabilir  ve 2019 yılında uygun faizli kredilerden yararlanarak acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca Hsbc'nin mobil bankacılığından da kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

 

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

OSMAN SOYDEMİR

osmani̇ye merkeze tekrar şube gözden geçi̇ri̇lebi̇li̇r

2019-01-10 13:08:27 -
Kapat