HSBC Mevduat Faiz Oranları

HSBC Mevduat Faiz Oranları 2018 karşılaştırmasını yaparak siz de mevduat hesabında paranızı değerlendirebilirsiniz. HSBC mevduat hesaplama örneklerine bakabilir, en yüksek faiz veren bankalar ile siz de yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

HSBC Mevduat Faiz Oranları

 1990 yılından beridir Türkiye'de hizmet veren İngiliz asıllı özel banka kuruluşudur. HSBC yeni yapılanma ile ülkemizde bir çok şubesini kapatarak teknolojik alana yatırım yaparak müşterilerin internet ve mobil bankacılık kanalıyla bankacılık işlemlerini yapmasını sağlamaktadır. HSBC mevduat faiz oranları, en yüksek faiz veren bankalar arasında yer almasından dolayı biz de bu sayfamızı hazırlayarak sizlere sunduk. Aşağıdaki bilgileri inceleyerek Hsbc'de mevduat hesabının nasıl açılacağını öğrenebilir, faizleri inceleyebilir, Hsbc mevduat hesaplama örneklerine göz atabilirsiniz.

HSBC mevduat faiz oranları 2018

Hsbc Bank'ta e-mevduat faiz oranları %15 ile %20 arasında vade günü ve yatırılan miktara göre değişmektedir. Dolar ve Euro mevduatlarında ise faiz oranlarının %1 ile %2 arasında değiştiğini görüyoruz. Daha yüksek kazançlı ve avantajlı olmasından dolayı paranızı TL mevduat hesabında değerlendirmenizi öneriyoruz. 

Hsbc mevduat hesabı açmak için öncelikle HSBC'den vadesiz banka hesabı açmanız gerekmektedir. Eğer Hsbc'de hesabınız bulunmuyorsa kimlik belgenizle en yakın HSBC şubesini ziyaret ederek banka hesabı açabilir ve internet şifrenizi oluşturabilirsiniz. Hsbc internet şubesine (https://www.hsbc.com.tr) giriş yaparak e-vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz. İnternet şubesinden yada mobil şubeden açılan mevduat hesapları, banka şubesinde açılan mevduat hesaplarına göre daha yüksek faiz vermektedir. Bundan dolayı internet şubesinden hesap açarak daha yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Eğer internet şubesi şifreniz yoksa aşağıdaki ilgili sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıca Hsbc müşteri hizmetleri numarası 0850 211 0 111 numaralı Hsbc müşteri temsilcisinden de vadeli hesaba paranızı yatırabilirsiniz.

 

Hesapla: Mevduat hesaplama

 

Yukarıda yer alan Hsbc mevduat hesaplama tablosuna göz atarak e-vadeli mevduat hesabında ne kadar kazanacağınızı öğrenebilirsiniz. Yukarıda bulunan hesaplama örnekleri 30 günlük olarak HSBC'nin resmi sitesinden 10.10.2018 tarihinde alınmıştır. Banka güncel piyasa verilerine göre faiz oranlarını değiştirebilir, bu yüzden vadeli hesap açmadan önce güncel faiz oranlarını kontrol ediniz. Sitemizde yer alan en yüksek faiz veren banka sayfasına göz atarak diğer bankaların faiz oranlarına da göz atabilirsiniz. Yukarıda bulunan bilgiler ile Hsbc mevduat faiz oranlarına ulaşabilir, Hsbc'de vadeli hesap açarak paranızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz.
 

 

 

 

Yorum yap:

Kapat