HSBC Şifre Alma (Kredi Kartı ve İnternet Şubesi)

Hsbc internet şifresi alma yada kredi kartı, banka kartı yeni şifre alma işlemlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

HSBC Şifre Alma (Kredi Kartı ve İnternet Şubesi)

HSBC'de yeni hesap açan, kredi kartı alan yada internet bankacılığını kullanmak isteyen kişiler yeni şifre alması gerekmektedir. Hsbc şifre alma konusunda aşağıda başlıklar halinde ulaşmak istediklerinizi sıraladık. Siz de yeni şifre oluşturarak internet bankacılığını kullanabilirsiniz yada kredi kartınız ile banka kartınıza kolaylıkla yeni şifre alabilirsiniz.

HSBC Kredi Kartı Şifre Alma

İnternetten:
www.hsbc.com.tr/tr/kartsifrem'den HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı’na girerek HSBC Advantage kredi kartı şifrenizi hemen alabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerinden: 0850 211 0 111 HSBC Bank Telefon Bankacılığı'nı arayarak, yada HSBC Bankası Şubeleri'ne uğrayarak yeni şifre alabilirsiniz. Eğer bankada bulunan bilgileriniz güncel değil veya eksikse lütfen size en yakın HSBC Bank Şubesinden bilgilerinizi güncelleyiniz. Eğer Hsbc kart şifresi almak istiyorsanız yine burada yer alan şifre alma adımlarıyla şifre oluşturabilirsiniz.

HSBC İnternet Şifresi Alma

Siz de HSBC internet bankacılığını (https://www.hsbc.com.tr) kullanmak istiyorsanız internet şifresi almanız gerekmektedir. Bankaların internet ve mobil şubesini kullanarak siz de her türlü işleminizi zaman kaybetmeden yapabilirsiniz. HSBC internet şubesi yada mobil şube sayesinde işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan adımları izleyerek siz de internet şubesi şifresini alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Hsbc eft saatleri


1. İlk olarak HSBC internet şubesi şifre alma yapmak için ilk olarak internet şubesin giriş yapın. Sonrasında ise sitenin sağ üstünde yer alan "internet bankacılığı" butonunun üzerine gelin.
2. Açılan menüde eğer şifrenizi unuttuysanız "şifremi unuttum butonuna, yeni şifre almak istiyorsanız "kullanıcı oluştur" butonuna tıklayın.
3. Kullanıcı oluştur sayfasına girdikten sonra sizden istenilecek bilgileri kutucuklara doldurun. Bu bilgiler ise Banka yada kredi kartı numarasının son 6 hanesi, cep telefon numaranızdır.
4. Devam butonuna tıkladığınızda ise karşınıza gelecek yeni soruları da yanıtlayarak yeni şifrenizi kolaylıkla oluşturabilir ve internet şubesini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Siz de bu sayfada yer alan bilgileri inceleyerek Hsbc kredi kartı şifre alma yada internet şubesi şifresi alma konusunda detaylara ulaşabilirsiniz. Hsbc ile ilgili diğer bilgilere göz atmak için buraya tıklayın.

Yorum Yap: