sponsorlu bağlantılar

Akbank İban Sorgulama ve Öğrenme

Para transferi için günümüzde herkes tarafından kullanılan IBAN numaraları oldukça önemlidir. Sizde Akbank Iban sorgulama sayfamız sayesinde anında iban numaranızı öğrenebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-05-09 19:26:24

 Akbank, ülkemizde uzun yıllardan bu yana hizmet veren yerli özel bankalar arasında yer almaktadır. Sizde Akbank İban sorgulama sayfası sayesinde anında iban numaranızı öğrenebilir ve para transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Günümüzde para trasnferlerinde dünyada en güvenilir para gönderim şekli eft olarak kabul edilmektedir. Bir hesaba EFT para transferi yapılabilmek için karşı tarafın İban numarası olması gerekmektedir.

AKBANK İBAN SORGULAMA

Sizde
Akbank iban sorgulama sayfasına göz atarak anında iban numaranızı öğrenebilirsiniz. Bir kişinin İBAN numarasını öğrenerek anında para gönderebilirsiniz. Ancak dikkat edilmesi gereken şey ise eft işlemlerinin her banka için değişiklik gösterdiğidir yani her istediğiniz zamande eft para transferi yapamazsınız. Akbank internet sitesinden (yukarıda maviyle işaretli yerden siteye gidebilirsiniz) İban sorgulama sayfasına girdiğinizde sizi karşılayacak ekranda istenilen bilgileri doldurmanız halinde hemen iban numarasına ulaşabilirsiniz. İban sorgulamalarında hesap numaranız ve şube kodunuzu bilmeniz gerekmektedir, şube kodu ve hesap numarasını ekrandaki ilgili yerlere yazdıktan sonra Akbank iban numaranız ekrana gelecektir. Akbank IBAN numarası bilgilerini kullanarak Akbank şubeleri arasında yada farklı bankalar arasında para trasnfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank iban sorgulama yapmak isteyenlere önereceğimiz bir diğer yöntem ise Akbank internet sitesi adresine giriş yapıp "Hesaplar" bölümünden iban numaranızı kontrol etmektir. Ayrıca Akbank hesap bilgilerinize Akbank müşteri hizmetlerini arayarak da öğrenmeniz mümkündür ancak en pratik yöntem yukarıdaki verdiğimiz bilgilerdir.

Akbank şikayet hattı
Akbank pos destek hattı
Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma 2018
sponsorlu reklamlar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Eft Hesaba Geçmedi Ne Yapmalıyım?
Tarih : 2019-04-16 14:30:30
Şekerbank EFT Saatleri ve Eft Ücreti 2019
Tarih : 2019-04-16 13:11:41
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA

İLGİLİ İÇERİKLER: