sponsorlu bağlantılar

Denizbank İBAN Sorgulama

EFT ve havale para transfer işlemleriniz için geçerli olan iban numarasını, Denizbank iban sorgulama sayfasından anında yapabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-05-09 20:04:15

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Denizbank'ta da diğer bankalarda olduğu gibi para transferi işlemlerinizi gerçekleştirmek için İban numarası yada hesap numarası bilgilerinin olması gerekmektedir. Sizde Denizbank iban sorgulama sayfasını kullanarak iban bilgilerinizi öğrenebilir ve hemen para transfer işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca şunu da belirtelim EFT işlemleri Merkez Bankası'nın açık olduğu mesayi saatleri arasında yapılmaktadır, eğer bir kişiye eft gönderecekseniz ilk olarak "eft saati" konumuza göz atarak Denizbank'ın eft saatlerini önceden kontrol ediniz. Eft işlemleri mesayi saatleri dışında yada haftasonları ile tatil günlerinde yapılamaz.

DENİZBANK İBAN SORGULAMA

Denizbank'ın iban sorgulama sayfasına tıklayarak gidebilir ve hemen iban bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Sayfaya gittiğinizde sizi karşıyacak ekrana hesap numaranız ve şube kodunuzu yazdıkan sonra anında İban numaranızı hesaplayabilirsiniz. İBAN numarasını öğrendikten sonra eft yada havale işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yukarıdaki sayfadan Denizbank iban doğrulama işlemini de kolaylıkla yapabilirsiniz. Diğer yandan hesap numarasını bilmeyenler de Denizbank internet sitesine giriş yaparak (https://www.denizbank.com/) "Hesaplar" menüsünden İban numarasını yada hesap numarasını öğrenebilir. Diğer yandan Denizbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak da iban yada hesap bilgileriniz hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

İlgili içerik: Denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

1 yorum yapılmış

Circle image
BÜLENT YİĞİTBAŞI

i̇ban numaramı öğrenmek istiyorum

2018-09-17 14:35:25 -
Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA