sponsorlu bağlantılar

Denizbank İBAN Sorgulama

EFT ve havale para transfer işlemleriniz için geçerli olan iban numarasını, Denizbank iban sorgulama sayfasından anında yapabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
Denizbank İBAN Sorgulama

2018-05-09 20:04:15

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak için buraya tıklayın, formu doldurun ve anında onaylanan kartınız hemen adresinize gelsin.

 

 Denizbank'ta da diğer bankalarda olduğu gibi para transferi işlemlerinizi gerçekleştirmek için İban numarası yada hesap numarası bilgilerinin olması gerekmektedir. Sizde Denizbank iban sorgulama sayfasını kullanarak iban bilgilerinizi öğrenebilir ve hemen para transfer işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca şunu da belirtelim EFT işlemleri Merkez Bankası'nın açık olduğu mesayi saatleri arasında yapılmaktadır, eğer bir kişiye eft gönderecekseniz ilk olarak "eft saati" konumuza göz atarak Denizbank'ın eft saatlerini önceden kontrol ediniz. Eft işlemleri mesayi saatleri dışında yada haftasonları ile tatil günlerinde yapılamaz.

DENİZBANK İBAN SORGULAMA

Denizbank'ın iban sorgulama sayfasınatıklayarak gidebilir ve hemen iban bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Sayfaya gittiğinizde sizi karşıyacak ekrana hesap numaranız ve şube kodunuzu yazdıkan sonra anında İban numaranızı hesaplayabilirsiniz. İBAN numarasını öğrendikten sonra eft yada havale işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yukarıdaki sayfadan Denizbank iban doğrulama işlemini de kolaylıkla yapabilirsiniz. Diğer yandan hesap numarasını bilmeyenler de Denizbank internet sitesine giriş yaparak (https://www.denizbank.com/) "Hesaplar" menüsünden İban numarasını yada hesap numarasını öğrenebilir. Diğer yandan Denizbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak da iban yada hesap bilgileriniz hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

İlgili içerik: Denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

1 yorum yapılmış

BÜLENT YİĞİTBAŞI
BÜLENT YİĞİTBAŞI

i̇ban numaramı öğrenmek istiyorum

2018-09-17 14:35:25 -
Güncel:
Banka Hesabı Nasıl Kapatılır?
Tarih : 2019-08-11 12:54:56
Odeabank Çalışma Saatleri 2019
Tarih : 2019-08-08 15:52:11
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA