Denizbank İBAN Sorgulama

EFT ve havale para transfer işlemleriniz için geçerli olan iban numarasını, Denizbank iban sorgulama sayfasından anında yapabilirsiniz.

Denizbank İBAN Sorgulama

Denizbank'ta da diğer bankalarda olduğu gibi para transferi işlemlerinizi gerçekleştirmek için İban numarası yada hesap numarası bilgilerinin olması gerekmektedir. Sizde Denizbank iban sorgulama sayfasını kullanarak iban bilgilerinizi öğrenebilir ve hemen para transfer işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca şunu da belirtelim EFT işlemleri Merkez Bankası'nın açık olduğu mesayi saatleri arasında yapılmaktadır, eğer bir kişiye eft gönderecekseniz ilk olarak "eft saati" konumuza göz atarak Denizbank'ın eft saatlerini önceden kontrol ediniz. Eft işlemleri mesayi saatleri dışında yada haftasonları ile tatil günlerinde yapılamaz.

DENİZBANK İBAN SORGULAMA

Denizbank'ın iban sorgulama sayfasınatıklayarak gidebilir ve hemen iban bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Sayfaya gittiğinizde sizi karşıyacak ekrana hesap numaranız ve şube kodunuzu yazdıkan sonra anında İban numaranızı hesaplayabilirsiniz. İBAN numarasını öğrendikten sonra eft yada havale işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yukarıdaki sayfadan Denizbank iban doğrulama işlemini de kolaylıkla yapabilirsiniz. Diğer yandan hesap numarasını bilmeyenler de Denizbank internet sitesine giriş yaparak (https://www.denizbank.com/) "Hesaplar" menüsünden İban numarasını yada hesap numarasını öğrenebilir. Diğer yandan Denizbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak da iban yada hesap bilgileriniz hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

İlgili içerik: Denizbank müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

BÜLENT YİĞİTBAŞI

i̇ban numaramı öğrenmek istiyorum

2018-09-17 14:35:25 -