QNB Finansbank Iban Hesaplama

Sizde Qnb Finansbank iban hesaplama sayfasına göz atarak anında iban sorgulama işlemini gerçekleştirebilir ve eft, havale gibi para transfer işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

QNB Finansbank Iban Hesaplama

QNB Finansbank ile eft ve havale işlemlerinizi gerçekleştirmek için Qnb Finansbank iban hesaplama sayfasına göz atabilirsiniz. sizde para transfer işlemlerinizi güven içerisinde tamamlamak istiyorsanız hesap numaranızı yada iban numaranızı öğrenmeniz gerekmektedir. 

QNB FİNANSBANK İBAN HESAPLAMA

QNB Finansbank iban hesaplama sayfasına tıklayarak sizde ekrandaki ilgili menüleri doldurup online bir şekilde sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden iban sorgulama işlemlerini tamamlamak istiyorsanız ilk olarak hesap numaranızı ve şube kodunuzu öğrenmeniz gerekmektedir. Bazı banka kartlarında hesap numarası yazsa da çoğu banka güvenlik gerekçelerinden dolayı iban numaralarını yazmazlar. Eğer hesap numaranızı da bilmiyorsanız Qnb Finansbank müşteri hizmetleri numarası arayabilir ve anında hesap bilgilerinizi çağrı merkezinden öğrenebilirsiniz. Diğer yandan Qnb Finansbank internet şubesine (https://www.qnbfinansbank.com/) giriş yaptıktan sonra "Hesaplar" sayfasından iban ve hesap numaranızı öğrenebilirsiniz.

Yorum yap: