İCBC Kredi Kartı Başvurusu (Anında Onaylı Bonus)

Icbc tek ve bonus kredi kartlarına sahip olaraki çeşitli kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Icbc kredi kartı başvurusu hakkında merak ettiklerinize, sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İCBC Kredi Kartı Başvurusu (Anında Onaylı Bonus)
  Dünya’nın en büyük bankası olan Icbc, hızla büyümeye devam ediyor. Kredi kartları ile müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına sonlandıran Icbc, kusursuz hizmet vermeye devam ediyor. Icbc Bank kredi kartı başvurusu yaparaksizler de, kusursuz hizmetten yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinden güvenli bir şekilde alışveriş yapabilir, yurt içi ve yurt dışındaki harcamalarınızla puan kazanabilir ve ücretsiz alışveriş hakkı kazanabilirsiniz. Icbc bank bonus ve tek kart ile sizler de nakit ihtiyacınıza son verebilirsiniz. Yıllık ücret ödemeden, kredi kartına sahip olabilir, avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. 

2019 yılında kredi kartına sahip olmak isteyen vatandaşlarımız, Icbc’nin avantajlı kredi kartlarına sahip olmak için başvuru yapabilirler.Icbc bank’ın en çok kullanılan kredi kartlarını, özelliklerini ve başvuru yollarını araştırdık. Aşağıdaki başvuru kanallarından birini tercih ederek başvurunuzu Icbc bank'a iletebilir, kart talebiniz onaylandıktan sonra siz de çeşitli kampanyalardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Başvuru yolları:
  

Icbc bank müşteri hizmetlerinden kredi kartı başvurusu

 444 00 50 numaralı  Icbc bank müşteri hizmetlerini arayarak, kredi kartı başvuru talebinde bulunabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu dışında müşteri hizmetlerinden çeşitli işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.


 

Icbc bank şubelerinden kredi kartı başvurusu


Icbc bank’ın Türkiye genelinde 44 tane şubesi bulunmaktadır. 1000’e yakın personeliyle kusursuz hizmet veren Icbc’den avantajlı kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Diğer bankalar:

Akbank kredi kartı başvurusu
Ziraat kredi kartı başvurusu
Garanti kredi kartı başvurusu


Icbc Bank Kredi Kartı Özellikleri

Icbc bonus ve tek kredi kartına başvuru yolları yukarıdaki gibidir. Size en uygun yolu seçerek Icbc kredi kartına sahip olabilirsiniz. Yıllık ücret ödemeden, kredi kartlarınızla Türkiye’nin her yerinden kolaylıkla alışveriş yapabilir ve bonus puan kazanabilirsiniz. Kazanmış olduğunuz bonus puanlarla ücretsiz alışveriş yapabilirsiniz. internet üzerinden güvenli bir şkilde alışveriş yapabilir, atm’lerden nakit ihtiyacınıza son karşılayabilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışındaki alışverişlerinizde puan kazanma avantajını Icbc ile yaşayabilirsiniz. Icbc kredi kartı başvurusu ile sizler de, çeşitli imkanlardan yararlanarak, ücretsiz alışverişim keyfini çıkarabilirsiniz. https://www.icbc.com.tr/tr/basvuru/kredi-karti-tipleri/Kredi-Karti-Basvuru/398/1102/0 adresinden tek kart ve bonus kartı detaylı inceleyebilirsiniz. Size uygun olan kredi kartını seçerek başvurunu, yukarıda belirttiğimiz kanallar aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaş

reklamı kapat