İCBC Vadeli Mevduat Faiz Oranları 2022

2022 yılında birikimlerinizi değerlendirmek isterseniz, Icbc mevduat hesabı tam siz göre. Icbc mevduat faiz oranları ile net kazancınızı hesaplayabilir ve birikimlerinizi değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

İCBC Vadeli Mevduat Faiz Oranları 2022
Günümüzde yaşadığımız ekonomik sıkıntılar vatandaşlarımızı birikim yapmaya yöneltiyor. Bankalar da bu durumda müşterilerine mevduat hesabı imkanı sunuyor. Icbc bankası da mevduat hesabıyla birikimlerinizi kolayca değerlendirme imkanı sunuyor. Icbc mevduat faiz oranları ile sizler de kazanç sahibi olabilirsiniz. Mevduat hesaplarında istediğiniz vade gününü ayarlarak, paranızın değerlenmesini sağlayabilirsiniz. Nakit paraya yakın zamanda ihtiyacınız olmayacaksa vade gününü uzun tutarak, mevduat hesabından yararlanabilirsiniz. Icbc bankasının güncel faiz oranlarını, sayfamızdaki bilgilere göz atarak öğrenebilirsiniz.
 

Icbc Mevduat Faiz Oranları 

2022 yılunda Icbc bankası müşterilerine yüzde kaç faiz oranından yararlanma imkanı sunuyor? Türkiye’deki bankaların faiz oranlarını paylaşmaya devam ediyoruz. Sizler de, sayfamızdaki bilgileri inceleyebilir, Icbc faiz oranlarıyla birikiminizi değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Aşağıdaki tablomuzu inceleyerek, Icbc faiz oranları ve vade günleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Vade sayısını 32 gün ayarlayarak, belirli miktarların net kazançlarını hesapladık. Aylık getirinizi öğrenerek, Icbc mevduatından yararlanabilirsiniz. Icbc güncel faiz oranları ile sizler de, aylık net kazancınızı hesaplayabilirsiniz. Paranızı uygun faiz oranlarıyla değerlenlendirmek, kazanç sağlamak istiyorsanız, Icbc bankası’nın uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Güvenli bir yatırım aracı olan mevduat hesapları, ekonomik sıkıntılarınız için bir çözüm yolu olabilir. Icbc mevduat faiz oranlarını inceleyerek sizler birikim yapmaya başlayabilirsiniz.

Mevduat Miktarı

Faiz Oranı

Net Kazanç

10.000 TL

%17,75

148 TL

30.000 TL

%17,75

444 TL

50.000 TL

%17,75

739 TL

100.000 TL

%17,75

1.478 TL

150.000 TL

%17,75

2.218 TL

250.000 TL

%17,75

3.696 TL

Tüm bankaları karşılaştır: en yüksek faiz veren bankalar
 
İCBC TL mevduatlarınızı %17,75, CNY vadeli mevduatları %3,00, USD vadeli mevduatları %1,65, Euro vadeli mevduatlarınızı %0,15 faiz oranları ile değerlendirebilirsiniz. İCBC mobil şube veya internet şubesiden siz de kolaylıkla vadeli mevduat hesabı açabilirsiniz. Yukarıda yer alan Icbc mevduat faiz oranları 2022 tablosu ile, aylık net getirinizi görebilirsiniz. Icbc bankasından 450 güne kadar vade imkanından yararlanabilirsiniz. Sizler de, uygun vadeyi seçerek, Icbc şubelerine gidebilir ve hesabınızı açtırabilirsiniz. Şubelere alternatif olarak, Icbc internet bankacılığını kullanarak da mevduat hesabını açtırabilirsiniz. Yukarıdaki tabloda yer alan faiz oranları günceldir. Bankanın faiz oranlarını değiştirmesi durumunda, güncel oranları sizlerle paylaşacağız. Icbc mevduat hesabınızı açarak, birikimlerinizi kolayca değerlendirebilirsiniz.

Yorum yap: