800 Kredi Puanına Kredi Veren Bankalar

Kredi notum düşük kredi çekemiyorum diyenler için çözümü bulduk. 800 puana kredi veren bankalar ile sizde hemen kredinizi onaylatabilirsiniz.

800 Kredi Puanına Kredi Veren Bankalar

Acil nakit ihtiyaçlarımızda hemen bankalara kredi çekmek için koşuyoruz ancak bazı durumlarda kredimiz onaylanmayabiliyor. Kredi notu 1300'ün altında yer alan kişilere bankaların kolay kolay kredi vermediğini herkes bilmektedir. Öyleyse gelin 800 puana kredi veren bankalar araştırmasını yapalım ve 800-900 puana kredi nasıl alınır sizlere açıklayalım.

800 PUANA KREDİ VEREN BANKALAR

Kredi notu 0 ile 1900 arasında olan bir sayıdır. KKB yani bankaların ortak olarak kullandığı sistemde bu veriler saklanır. Günümüzde herkesin kredi notu vardır ve bankalar kredi başvurularında bu notları kontrol ederler. Kredi puanı, risk raporu, findeks notu da denilebilen şey aslında kredi notudur. Genellikle bankalar 1300 üzerinde kredi notu olan kişilere güvenir ve kredi başvurularında bir zorluk çıkarmazlar. Ancak düşük seviyede yer alan kişilere bankalar kolay kolay kredi vermezler. Sizlere önerimiz çok gelişmiş ve Türkiye'de yüksek müşteri potansiyeline ulaşmış bankalardan, devlet bankalarından uzak durmanızdır. Bu bankalar kredi başvurusunda ilk olarak kredi notunu incelerler ve eğer kişinin puanı düşükse başvuruyu reddederler. ( Bakın:
Devlet bankaları)  Bunun yerine az gelişmiş olan ve müşteri sayısını hızlı şekilde artırmak isteyen bankalara başvuru yaparsanız kredi almanız daha kolay olacaktır. Ancak yine burada da bazı pürüzler karşınıza çıkacaktır. Öncelikle bu bankalar gelirinize, geçmiş ödemelerinize ve sonrasında kredi notunuza bakacaktır. Eğer geliriniz yeterli görünürse kredi notunuzun düşüklüğüne bakmadan kredi alma ihtimaliniz vardır.

0 - 699 arası                    en riskli
699 - 1099 arası              orta riskli
1099 - 1499 arası            az riskli
1499 - 1699 arası            iyi
1699 - 1900                     çok iyi

Güncel: Kredi notu 500 olana kredi veren bankalar


BURGAN BANK DİJİTAL KREDİ (MASRAFSIZ)

Türkiye'de hizmet veren özel sermayeli bankalardan birisi olan Burgan Bank'a internet şubesinden başvuru yapmanız halinde uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. 48 aya varan vadeler ve %1,38'den başlayan faiz oranlarıyla kredi başvurusu yapmak için aşağıda bulunan Burgan Bank resmi web sitesine gidebilir ve online olarak başvurunuzu yaparsınız. Yine bu kredinin en önemli özelliği ise Burgan Bank müşterisi olanlara kredi onaylanması halinde para hesaba yatırılıyor. Eğer Burgan Bank müşterisi değilseniz, Burgan Bank yetkilileri istediğiniz zamanda istediğiniz bir yere gelerek başvuru evraklarını tamamlıyor ve anında kredinizi alabiliyorsunuz. Şubeye gitmeden ve hiçbir masraf ödemeden bu krediyi hemen almak istiyorsanız aşağıdaki adrese gidebilirsiniz. Ayrıca bu kredide zorunlu sigorta masrafları da alınmıyor.
 
İLGİLİ İÇERİK: Sicili bozuk olana kredi veren bankalar


ENPARA MASRAFSIZ KREDİ

Enpara.com (QNB Finansbank'ın şubesiz bankacılık hizmeti) kolaylıkla kredi kullanabilirsiniz. Aynı Burgan Bank'taki sistemle çalışan EnPara ile masrafsız kredinizi kullanabilirsiniz. Hiçbir şekilde dosya masrafı almayan EnPara'da ihtiyaç kredisi faiz oranları ise %1,55'den başlamakta olup, 48 aya varan vadelerle kredi kullanabilirsiniz. EnPara'nın herhangi bir şubesi yoktur bu yüzden sadece internet üzerinden başvuru yapabilir ve kredinizi Finansbank şubelerinden alabilirsiniz. 48 ay vadeli 10.000 TL kredi için aylık ödeme 317 TL olmaktadır ve faiz oranı ise %1,55'dir.


ŞUBELERDEN NASIL KREDİ ÇEKERİM?

Kredi notum düşük nasıl kredi alabilirim diye kara kara düşünenlere yukarıdaki bankaları sunduk. Ancak herkes internet üzerinden kredi başvurusu yapmak istemez bu durumda ise sizlere önerimiz aşağıda bulunan yöntemleri kullanmanızdır. Bu yöntemlerde tüm bankalarda geçerli olup, kredi verip vermemek yine bankanın insiyatifine göre olacaktır. Bunun için en kolay kredi veren bankalar konumuza da bakabilirsiniz.


800 900 puana kredi veren bankalar

1. Kefil göstermek

Kredi notu düşük olan kişilerin kredi çekebilmek için  en sık kullandığı yöntem güvenilir bir kefil göstermektir. Sizde tanıdığınızı bankaya kefil olarak göstererek kredi kullanabilirsiniz. Ancak burada da dikkat edilmesi gereken konu, kefilin kredi notunun yüksek ve kredi çekmeye müsayit olması gerekiyor. Yani kefiller de bankalar tarafından incelenmeye alırlar ve eğer uygun görülüyorsa kefil karşılığında kredi alınabilir. Diğer yandan borçlunun borcu ödememesi durumunda borçtan 1. derecede kefil sorumlu tutulabilir. Detaylı bilgilere kefil olmak konusundan ulaşabilirsiniz. Kefil olmak konusu sizin için yararlı olabilir.

2. Ek gelir göstermek

Bazı durumlarda hayati önem taşıyan ek gelir, kredi notu düşüklüğünde bankalara sunulursa kredi alabilme ihtimaliniz de yükselecektir. Herhangi bir ek geliriniz (kira geliri, farklı işlerden ek gelirler) varsa ve bunu resmi olarak bankaya sunabilirseniz kolaylıkla bankalar size kredi verecektir

3. Teminat göstermek

Yine en sık karşılaşılan bir durum da teminat göstermektir. Üzerinize kayıtlı bir gayrimenkulu, arsayı, araziyi bankaya sunarak bunun karşılığında kredi kullanabilirsiniz. Ancak kredinin ödenmemesi durumunda bu mallarınıza el konulup banka tarafından satılabileceğini de aklınızdan çıkarmayın.


4. Kredi notunu yükseltmek

Sitemizde bulunan kredi notu nasıl yükselir sayfasına göz attıktan sonra kredi notunuzu yükseltmek için finansal teknikleri uygulayabilir, kredi notunuz arttıktan hemen sonra tüm bankalardan kolaylıkla kredi kullanabilirsiniz. Sizler için bu konumuzda 800 puana kredi veren bankalar listesinin yanı sıra, düşük kredi notunda olanların nasıl kredi çekebileği hakkında bilgileri sunduk.


Buna da bakın: Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2018

Yorum yap: