İhtiyaç kredisi en fazla kaç ay vade olur
sponsorlu reklamlar

İhtiyaç kredisi en fazla kaç ay vade olur

2019 yılında ihtiyaç kredisi en fazla kaç ay vade olur sorusuna bu sayfadan yanıt bulabilirsiniz. İhtiyaç kredisi en fazla kaç ay vade olur?

İhtiyaç kredisi en fazla kaç ay vade olur
sponsorlu reklamlar

Günümüzde ihtiyaç kredilerinin fazla kullanımı ve bilinçsiz hareket edilemesi nedeniyle bu araştırmayı paylaşmak zorunda kaldık. Zira KrediBankalar'a sürekli yöneltilen bir soru olan ihtiyaç kredisi en fazla kaç ay vade olur? Bireysel kredi kaç yıl vade olur şeklinde olan sorulardır. Kredi Bankalar, tüketicinin korunması ve bilinçlenmesi adına çalışmalarına devam ederek, finans sektörüyle ilgili makaleler hazırlamaya devam etmektedir.

İhtiyaç kredisi, kişisel ihtiyaçlar için tüketicilere sunulan kredi türüdür. Acil durumlarda nakit sıkışıklığına, borç ödemelerine ve diğer ödemelere ihtiyaç kredisi çekerek nakit sağlayabilirsiniz. Bankalar, kredi notu düzgün olan hemen hemen herkese ihtiyaç kredisi verebilmektedir. İhtiyaç kredisi faiz oranları 2018 ve ihtiyaç kredisi kampanyaları ile ilgili birkaç gün içinde geniş bir araştırmayı sitemizde bulabilirsiniz.

Güncel içerik: İhtiyaç kredisi faiz oranları 2019

İhtiyaç kredisi en fazla kaç ay vade olur?

Kredi kullanmak için gerekli şartları sağlıyorsanız, talep edilen tutar banka tarafından onay verilir ve geri ödeme için tüketiciyle banka birlikte vadeyi belirler. İhtiyaç kredileri için en fazla ödeme vadesi 60 aydır. Daha öncesinde 36 aya kadar vadeli ihtiyaç kredisi çekebiliyorken, 2019 yılında BDDK'nın almış olduğu kararla birlikte kredi vadesi 60 aya kadar çıkartılmıştır.

 

İhtiyaç kredisi 60 ay,

Taşıt kredisi 60 ay,

Konut kredisi ise 120 aya varan vadelerle kullanabilirsiniz.


HESAPLA: İhtiyaç kredisi hesaplama

 

ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KULLANABİLİRSİNİZ

Aylık gelirinizle alacağınız kredi tutarı bütçenizi zorluyorsa bankayla konuşup ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Örneğin; taksit ödemelerini gelirinize göre 1, 2, 3 ay sonraya erteleyebilir ve gelirinizi bir sonraki aya göre düzeleyebilirsiniz. 
Maddi anlamda sıkışıklık yaşadığınız dönemde kredi taksitlerinizi erteleyerek bütçenizde rahatlama sağlayabilir ve vakit kazanabilirsiniz. Ancak bu konuda dikkat etmeniz gereken şey her bankanın ertelemeli ihtiyaç kredisi sunmuyor oluşudur. Kredi çekmeden çnce bankaya bu konuyu sorabilirsiniz.

 
Siz de bu sayfada yer alan bilgileri inceleyerek kredi en fazla kaç ay vade olur sorusuna yanıt bulabilirsiniz. Dilerseniz kredibankalar.com'da yer alan hesaplama araçlarını kullanarak ihtiyaç kredisi, konut kredisi yada taşıt kredisi hesaplamanızı hemen yapabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Adem Koşan
Adem Koşan

Merhabalar, ihtiyaç kredisi en fazla kaç ay vadeli oluru kredi bankalar üzerinden bulabildim, çok teşekkür ediyorum.

2018-04-03 04:23:01 -