sponsorlu bağlantılar

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 15.04.2019 (En Uygun Kredi)

Bu sayfadan ihtiyaç kredisi faiz oranları 2019 karşılaştırması yaparak en uygun ihtiyaç kredisi 2019 hangi bankada sorusuna yanıt bulabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2019-04-14 22:54:32

  Acil paraya ihtiyacı olan kişiler kredi kullanmadan önce bankaların kredi faizlerini karşılaştırarak karlı çıkabilir. Siz de aşağıda bulunan ihtiyaç kredisi faiz oranları 2019 yılı için karşılaştırmasını inceleyebilir, en uygun kredi veren bankaya kredi başvurusu yaparak anında kredisini kullanabilir. Bildiğiniz gibi BDDK'nın aldığı karar doğrultusunda ihtiyaç kredilerinde en fazla vade sayısı 48 aydan 36 aya indirilmiştir. Artık 36 ayın üzerinde vadeli "ihtiyaç kredisi" çekmek mümkün değildir, ancak taşıt kredilerini 48 aya varan vadelerle, konut kredilerini ise 120 aya varan vadelerle kullanmaya devam edebilirsiniz. Sizler için bankaların kredi faiz oranları karşılaştırmasının yanı sıra güncel hesaplamalar yaparak sizlere sunuyoruz. Sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı da takip ederek en uygun krediye ulaşabilir, kredi başvurusu yaparak anında kredinizi çekebilirsiniz.

 

Kredi Faiz Oranları 2019

 

Banka

 

FAİZ

10.000 TL –

48 Ay vade aylık ödemesi

 

ZİRAAT BANKASI

 

%1,53

 

315 TL

 

HALKBANK

 

%1,63

 

323 TL

 

İNG BANK

 

%1,74

 

332 TL

 

İCBC

 

%1,74

 

332 TL

 

VAKIFBANK

 

%1,79

 

336 TL

 

QNB FİNANSBANK

 

%1,99

 

352 TL

 

BURGAN BANK

 

%1,99

 

352 TL

 

İŞ BANKASI

 

%2,20

 

370 TL

 

YAPI KREDİ

 

%2,23

 

372 TL

 

ODEABANK

 

%2,27

 

376 TL

 

AKBANK

 

%2,32

 

380 TL

 

GARANTİ

 

%2,38

 

385 TL

 

ŞEKERBANK

 

%2,38

 

385 TL

 

DENİZBANK

 

%2,45

 

391 TL

 

HSBC

 

%2,60

 

405 TL

 

HESAPLAMA YAP: Kredi hesaplama

Son Güncelleme: 15.04.2019 00:01


Yukarıda yer alan bireysel kredi faiz oranları, 11.04.2019 tarihinde bankaların "resmi internet bankacılığı" üzerinde hesaplama araçları kullanılarak hesaplanmış ve bu sayfaya eklenmiştir. Faiz oranlarının yanı sıra 10.000 TL 48 ay vadeli ihtiyaç kredisinin aylık taksit ödemesi de aşağıda yer almaktadır. Kredibankalar.com anasayfasına giderek siz de ihtiyaç kredisi hesaplama yapabilir ve tüm bankaların kredi faizlerine ulaşabilirsiniz.ihtiyaç kredisi Faiz oranları güncel piyasa koşullarına göre anlık olarak değişebileceğinden dolayı kredi kullanmadan önce faiz oranlarını mutlaka kontrol ediniz.

İhtiyaç kredisi hesaplama:

5.000 TL 12 AY
5.000 TL 24 AY
10.000 TL 12 AY
10.000 TL 24 AY
10.000 TL 36 AY

Tüm içeriklerimizi kendimiz oluşturarak sizlerin huzuruna kredibankalar.com ekibi olarak sunuyoruz. Kredi faizleri gibi anlık piyasa koşullarına göre değişebilecek bilgileri sık sık güncellemeye çalışıyoruz. Buna rağmen yetişemediğimiz ve anlık güncellenen faizlere önlem alabilmeniz için kredi kullanırken güncel faizleri bankanızda kontrol etmenizi öneririz. Aşağıda bulunan faiz oranları ilgili bankaların resmi internet sitelerinden alınmıştır. Aşağıda bulunan sıralama ise en üste "devlet bankaları" ve sonrasında özel bankaların sıralamalarından oluşmuştur. Herhangi bir sponsorluk söz konusu olmadan yapılan bu sıralamada yer alan en uygun kredi veren banka 2019'u bularak siz de kredi başvurusu yaptıktan sonra kredinizi kullanabilirsiniz.

KREDİ BAŞVURUSU YAPARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Günümüzde acil nakit ihtiyaçlarımızı bankalardan kredi çekerek karşılıyoruz. Pek çok kişi kredi başvurusu yaparken genelde her zaman tercih ettiği bankayı kullanmaktadır, ancak bu durum maddi yönden zarar vermektedir. Kredi  başvurusu yapmadan önce ilk olarak kredi bankalar sitesinden faiz araştırması yapabilir, ne kadar kredi çekecekseniz o miktarda hesaplama yapabilir ve en uygun krediyi veren bankanın hangisi olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu süreçten sonra siz de dilediğiniz bankayı ziyaret ederek kredi başvurunuzu yapabilir ve daha yüksek faiz vermekten kurtulabilirsiniz.

 

KAÇ AY VADELİ KREDİ KULLAMALI?

2019 yılında kredi vadeleri 60 aya kadar uzatılmıştır. Bu bir çok kişi tarafından olumlu olarak karşılandı ve piyasa hareketlenmeye başladı. Tabi ki borçsuz bir yaşam sürmek daha iyi olacaktır. Eğer ki daha kısa vadelerde ödeme durumunuz varsa kısa vadelerde kredi çekmelisiniz. Kredi başvurusu yapmadan önce bütçenizi, aylık gelir ve giderinizi kontrol etmeli ve vadeyi bu doğrultuda belirlemelisiniz. Eğer ki kredi ödemesinde güçlük çekiyorsanız bu durumda 60 ay kredi yapılandırma 2019 sayfamızı kontrol ederek ihtiyaç kredisini yeniden yapılandırabilirsiniz.

 

KREDİ NOTU KAÇ OLMALI?

İhtiyaç kredisi çekmeniz için sicilinizin düzgün, geçmiş ödemelerinizin düzenli ve kredi notunuzun de iyi seviyede olması gerekmektedir. Her banka için kredi kullanma şartları farklılık gösterse de genellikle kredi notunuzun 1300 ve üzerinde olması kredi çekmeye elverişli olduğunuzu göstermektedir.

 

KREDİ BAŞVURUSUNU NEREDEN YAPMALI?


İhtiyaç kredisi başvurusunu banka şubesinden yapmanız, kredi kullanma sürecinizi daha da hızlandıracaktır. Bunun yanı sıra bankanın internet bankacılığından, mobil bankacılıktan, müşteri hizmetlerini arayarak da kredi başvurusunu tamamlayabilirsiniz.

Başvuru sayfaları:

Ziraat Bankası kredi başvurusu

Akbank kredi başvurusu


Faizsiz kredi veren bankalar sayfasından bankaların faizsiz kredi tekliflerini karşılaştırabilirsiniz.
Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar ile kredi notuna bakmayan bankaları öğrenebilir,

 

KREDİ FAİZ ORANLARI

Bazı bankalarda faizler ve kredi miktarı değiştikçe ihtiyaç kredisi faiz oranları da değişebilir. Yukarıda bulunan kredi faizleri 2019 karşılaştırmasını yaparak siz de en uygun faizli krediye başvurunuzu yapabilirsiniz. Doların artış göstermesiyle beraber kredi faizleri de Temmuz 2018 döneminde oldukça yüksek seviyelere çıkmıştı. Şimdi yeni ylın gelmesiyle beraber bir çok kişi kredi faizleri düşecek mi diye merak etmektedir. Malum durumun olmasından sonra dolar da yavaş yavaş gerilemeye, kredi faizleri düşmeye başlamıştır. Özellikle bankalar yeni yıl kredisi adı altında kredi kampanyalarını da duyuracağından dolayı kredi faizlerinin düşeceğini beklediğimizi söyleyebiliriz.

 

Bu sayfada bulunan 18 bankayı karşılaştırarak siz de kredi hesaplaması yaptıktan sonra en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları 2019 sonucunu öğrenebilirsiniz. Yine bir çok kişi bu sayfamızı inceleyerek en uygun ihtiyaç kredisi hangi bankada sorusunun da yanıtını rahatlıkla alabilmektedir. Konumuz sık sık güncellenmekte, kredi kampanyaları konu içeriğine eklenmektedir. Siz de sitemizi takip ederek kredi faizlerini ve kredi kampanyalarını takip ederek daha uygun koşullarda ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Kredi faiz oranları 2019 karşılaştırma ve hesaplaması bu sayfamızda paylaşılmıştır. Daha detaylı bilgilere ve farklı verilere ulaşmak istiyorsanız aşağıda bulunan ilgili konularımızı  da inceleyebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Eft Hesaba Geçmedi Ne Yapmalıyım?
Tarih : 2019-04-16 14:30:30
Şekerbank EFT Saatleri ve Eft Ücreti 2019
Tarih : 2019-04-16 13:11:41
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA

İLGİLİ İÇERİKLER: