İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019 (En Uygun İhtiyaç Kredisi)


İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019 (En Uygun İhtiyaç Kredisi)

Bankaların kredi faizlerini karşılaştırarak hesaplı çıkmanız için ihtiyaç kredisi faiz oranları 2019 karşılaştırmasını bu sayfada hazırladık. Tüm bankaların kredi faizlerini karşılaştırabilir ve en uygun ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019 (En Uygun İhtiyaç Kredisi)
29 Ekim 2018 Pazartesi 15:55 tarihinde paylaşıldı.
   Acil paraya ihtiyacı olan kişiler kredi kullanmadan önce bankaların kredi faizlerini karşılaştırarak karlı çıkabilir. Siz de aşağıda bulunan ihtiyaç kredisi faiz oranları karşılaştırmasını inceleyebilir, en uygun kredi veren bankaya kredi başvurusu yaparak anında kredisini kullanabilir. Bildiğiniz gibi BDDK'nın aldığı karar doğrultusunda ihtiyaç kredilerinde en fazla vade sayısı 48 aydan 36 aya indirilmiştir. Artık 36 ayın üzerinde vadeli "ihtiyaç kredisi" çekmek mümkün değildir ancak taşıt kredilerini 48 aya varan vadelerle, konut kredilerini ise 120 aya varan vadelerle kullanmaya devam edebilirsiniz. Sizler için bankaların kredi faiz oranları karşılaştırmasının yanı sıra güncel hesaplamalar yaparak sizlere sunuyoruz. Sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı da takip ederek en uygun krediye ulaşabilir, kredi başvurusu yaparak anında kredinizi çekebilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019

Tüm içeriklerimizi kendimiz oluşturarak sizlerin huzuruna kredibankalar.com ekibi olarak sunuyoruz. Kredi faizleri gibi anlık piyasa koşullarına göre değişebilecek bilgileri sık sık güncellemeye çalışıyoruz. Buna rağmen yetişemediğimiz ve anlık güncellenen faizlere önlem alabilmeniz için kredi kullanırken güncel faizleri bankanızda kontrol etmenizi öneririz. Aşağıda bulunan faiz oranları ilgili bankaların resmi internet sitelerinden alınmıştır. Aşağıda bulunan sıralama ise en üste "devlet bankaları" ve sonrasında özel bankaların sıralamalarından oluşmuştur. Herhangi bir sponsorluk söz konusu olmadan yapılan bu sıralamada yer alan en uygun kredi veren banka 2019'u bularak siz de kredi başvurusu yaptıktan sonra kredinizi kullanabilirsiniz. Bilindiği gibi bazı bankalarda kredi vadesi ve kredi miktarı değiştikçe faiz oranları da değişebilmektedir.

Bundan dolayı aşağıda bulunan kredi faizleri ilgili bankanın resmi sitesinde 50.000 TL - 36 Ay vadeli kredi hesaplaması yapılarak faizler bu tabloya yansıtılmıştır. Bazı bankalarda faizler ve kredi miktarı değiştikçe ihtiyaç kredisi faiz oranları da değişebilir.

 
Banka

 
Konut Kredisi Faiz Oranı

 
Ziraat Bankası

 
2,27

 
Halkbank

 
2,66

 
Vakıfbank

 
2,67

 
Akbank

 
3,05

 
Denizbank

 
3,17

 
QNB Finansbank

 
2,54

 
Garanti Bankası

 
2,84

 
HSBC

 
2,85

 
İNG Bank

 
2,79

 
Şekerbank

 
3,09

 
Odeabank

 
3,25

 
TEB

 
3,12

 
Türkiye İş Bankası

 
2,50

 
Yapı Kredi

 
2,72

 
Burgan Bank

 
2,99


Yukarıda bulunan faiz oranları 29.10.2018 tarihinde ilgili bankaların internet adresinden alınmıştır. Faiz oranları güncel piyasa koşullarına göre anlık olarak değişebileceğinden dolayı kredi kullanmadan önce faiz oranlarını mutlaka kontrol ediniz.

 
Ayrıca bkz:

 


Kredi faiz oranları


Kredi Faizleri Düşer Mi 2019?

Yukarıda bulunan kredi faizleri 2019 karşılaştırmasını yaparak siz de en uygun faizli krediye başvurunuzu yapabilirsiniz. Doların artış göstermesiyle beraber kredi faizleri de Temmuz 2018 döneminde oldukça yüksek seviyelere çıkmıştı. Şimdi yeni ylın gelmesiyle beraber bir çok kişi kredi faizleri düşecek mi diye merak etmektedir. Malum durumun olmasından sonra dolar da yavaş yavaş gerilemeye, kredi faizleri düşmeye başlamıştır. Özellikle bankalar yeni yıl kredisi adı altında kredi kampanyalarını da duyuracağından dolayı kredi faizlerinin düşeceğini beklediğimizi söyleyebiliriz.

Bu sayfada bulunan 18 bankayı karşılaştırarak siz de kredi hesaplaması yaptıktan sonra en uygun ihtiyaç kredisi faiz oranları 2019 sonucunu öğrenebilirsiniz. Yine bir çok kişi bu sayfamızı inceleyerek en uygun ihtiyaç kredisi hangi bankada sorusunun da yanıtını rahatlıkla alabilmektedir. Konumuz sık sık güncellenmekte, kredi kampanyaları konu içeriğine eklenmektedir. Siz de sitemizi takip ederek kredi faizlerini ve kredi kampanyalarını takip ederek daha uygun koşullarda ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Kredi faizleri 2019 karşılaştırma ve hesaplaması bu sayfamızda paylaşılmıştır. Daha detaylı bilgilere ve farklı verilere ulaşmak istiyorsanız aşağıda bulunan ilgili konularımızı  da inceleyebilirsiniz.

Merak edilenler:

Sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar
İhtiyaç kredisi için kredi notu kaç olmalı?
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • E-mail:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.