Anında Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2020
sponsorlu reklamlar

Anında Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2020

Çalışmayanlara kefilsiz en kolay gelir belgesiz kredi veren bankalar 2020 yılında hangileridir diye merak ediyorsanız mutlaka bu sayfayı inceleyiniz.

Anında Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2020
sponsorlu reklamlar

Bu sayfadan Gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında Ziraat Bankası, İş Bankası, Vakıfbank, Garanti Bankası gibi önemli bankalar maaş bordrosuz yani belgesiz krediyi kesinlikle vermezler. Ancak bu durum karşısında bazı bankalar kefilsiz senetsiz, gelir belgesiz kredi verebilmektedir. Bu doğrultuda bazı bankalar herhangi bir geliri olmayan kişilere de kredi verebilirler. Bildiğiniz gibi faiz oranlarının yükselmesiyle beraber artık kredi kullanan sayısı da azalmış oldu. Bankalar, kredi müşterisi bulamayınca özellikle gelir belgesi olmayan müşterilerine yönelerek, bazı şartlar altında gelir belgesi olmadan kredi vermeye başladı. Kefilsiz belgesiz kredi veren bankalar arayışına girdiyseniz bu sayfamızı dikkatli şekilde inceleyebilirsiniz.

 

Gelir Belgesiz Kredi 2020

Maaş bordrosu istemeden ihtiyaç kredisi veren bankalar, düşük faizlerle 60 aya varan ihtiyaç kredisi vermektedir. Siz de internet şubesini aktif kullanan ve internete özel kredi veren bankalara hemen kredi başvurusu yaparak hiçbir kefil talebi olmadan kredi çekebilirsiniz. Bu bankalar internet şubelerinin müşteri potansiyelini arttırmak için belgesiz kredi vermektedir. Belgesiz kredi verilirken öncelikle kişinin geçmiş ödemeleri, kredi notu, kredi sicili gibi bilgiler de incelenmektedir. Banka kredi onay sürecinde KKB sisteminde kişinin sicilini incelemekte ve kredi başvurusunu buna göre sonuçlandırmaktadır. Aşağıda yer alan adreslere tıklayarak siz de internet şubesinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yine bu kuruluşlar hali hazırda bankaların internet şubeleri olduğu için güvenilir bir şekilde kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz. Örnek olarak Enpara.com QNB Finansbank'ın, Nkolaykredi ise Aktifbank'ın alt kuruluşlarıdır. Yine de bu bankalara kredi başvurusu yapmadan önce belirtilen şartları iyi incelemeli ve bu doğrultuda başvurunuzu yapmalı, işinizi şansa bırakmamalısınız. Kefilsiz, senetsiz ve maaş bordrosuz kredi kullanmak için siz de bu sayfamızı dikkatli şekilde inceleyebilir, ilgili sayfaları ziyaret edebilirsiniz. İşte en kolay gelir belgesiz kredi veren bankalar:

 • Cepteteb
 • Enpara.com
 • Odeabank
 • İNG Bank
 • Akbank
 • Garanti BBVA

 

Banka

Belge Talebi

Kredi Üst Miktarı

N Kolay Kredi

İstemiyor

 50.000  TL

CEPTETEB

İstemiyor

 50.000  TL

Enpara

İstenmiyor

 40.000  TL

Odeabank

İsteyebilir

 60.000  TL

ING Bank

İsteyebilir

 50.000  TL

 

Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Çekilir?

Türkiye'deki özel ve devlet bankaları kredi verirken ilk olarak kişilerin kredi notunu incelemektedir. Bir kişinin maaş bordrosu olmadan kredi alabilmesi için bankaların bazı şartları bulunmaktadır. Ancak yasalara göre kredi verilecek kişinin resmi bir gelir kaynağının bulunması gerekmektedir. Çiftçiler, esnaflar, maaş belgesiz çalışanlar devamlı olarak kullandıkları banka hesabında sürekli olarak para giriş çıkışı göstererek kredi alabilirler. Bu yöntemin dışında gelir belgesiz kredi çekmek için aşağıdaki şartları yerine getirmeniz gerekmektedir:

 • İpotek göstererek kredi çekmek
 • Kefil göstererek kredi çekmek
 • Ek gelir belgesi göstermek  (Kira geliri veya Mevduat geliri gibi)
 • Taahhüt göstermek

 

KREDİ NOTUNUZU BİLMİYORSANIZ TIKLAYIN: Ücretsiz kredi notu sorgulama

 

Ev hanımlarının resmi bir gelir kaynağı olmamasından dolayı ev hanımları belgesiz kredi çekebilmeleri için ek gelir göstermeleri gerekmektedir. Bu kişiler bankalara kira bordrosu gibi gelir kaynaklarını sunarak kolaylıkla kredi çekebilirler. Eğer üzerinize kayıtlı bir konut, taşıt veya arsa gibi ürünleriniz varsa bunu bankaya krediye karşılık ipotek ettirerek ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

 

Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Normal şartlarda SGK’lı olarak çalışmayan kişilerin gelir belgesi olmadan kredi çekebilmeleri için kefil göstermeleri banka tarafından istenebilir. Kefilin yanı sıra ek gelir belgesi (kira geliri, mevduat geliri gibi) de talep edilebileceği gibi, teminat (taşınmaz) da banka tarafından kredi karşılığında istenebilmektedir. Siz de bu şartları tamamlayarak bu sayfada bulunan bankalardan belgesiz kredi kullanabilirsiniz. Maaş bordrosu olmadan kredi alabilir miyim diye merak edenler için, bordrosuz kredi veren bankaları yukarıda paylaştık. Bunların yanı sıra herhangi bir yerden ek gelir sahipleri de Ziraat Bankası, TEB, Akbank, Finansbank, Vakıfbank gibi bankalardan kredi alabilmektedir. Özellikle kira geliri gibi gelirleri bankaya sunarak kredi çekebilirsiniz. Aynı zamanda ipotek karşılığı da bankalardan kolaylıkla kredi alabilirsiniz. Yine maaş bordrosu olmadan kredi almak için pek çok yol bulunmaktadır. Bunun için yukarıda sizlere önerilen internet bankacılığı sitelerini ziyaret etmenizi önerebiliriz. Maaş bordrosu, çoğu bankaların kredi değerlendirme sisteminde yer alsa da bazı bankalar maaş belgesi olmadan da kişilere ihtiyaç kredisi verebilmektedir.

 

Bazı dönemlerde kredi notu düşüklere kredi ve ertelemeli kredi avantajlarından sizler de yararlanabilirsiniz.
 

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Nasıl Çekilir?

Bankalardan kredi çekmek istediğimizde başvuru sırasında öncelikle maaş bordrosu (gelir belgesi) istenmektedir. Bankalar maaş belgesi olmayan kişilere kolay kredi vermek istemezler. Ancak siz de belge ve şart olmadan düşük miktarlı kredileri kullanabilirsiniz. Özellikle devlet bankaları dışında kalan bankalar yani Anadolubank , Turkish Bank, Burgan Bank gibi bankalardan (müşteri kitlesi az olan) daha kolay şartlarda kredi kullanabilirsiniz. Bu bankaları ziyaret ederek kolay kredi avantajları banka şubesinde değerlendirebilir ve kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bankalardan gelir belgesiz kredi almak için gerekli olan şartlar:

 • Düzenli bir geliri olmak
 • Şahıs, Ltd veya A.ş. şirket sahibi olmak
 • Ek gelir sahibi olmak (Mevduat geliri, Kira Geliri gibi)
 • Krediye karşılık ipotek ettirecek bir taşınmaza sahip olmanız
 • İstenildiği takdirde Kefil gösterebilmek

 

Hiçbir geliriniz yoksa, bankalarda siciliniz bozuk durumdaysa ve bankalarda kullandığınız düzenli bir kredi kartınız bulunmuyorsa bankalar kredi vermekte zorluk çıkartır. Ayrıca bankalarla aranızı tutmak adına düşük limitli de olsa bir kredi kartı kullanmak avantajınıza olacaktır. Bankalar, özellikle kredi kartı müşterilerine çok değer verirler bundan dolayı kredi kartı borçlarınızı zamanında ödeyerek daha iyi seviyelerde kredi notunuzu yükseltebilir ve istediğiniz bankadan daha kolay şartlarda ihtiyaç, konut veya taşıt kredisi çekebilirsiniz. Ayrıca bir çok emekli vatandaşımız, emekliler belgesiz kredi çekebiliyor mu diye sorularını bizlere yöneltmişler. Emeklilerin düzenli bir geliri olduğu için bir yerde SGK'lı olarak çalışan olduğu aranmaksızın istediği bankadan kolaylıkla kredi çekebilirler. Yani maaş bordrosu gibi şeylere ihtiyaç duymadan bankaya kimlik belgesiyle giderek emekli olduğunu belirtip kolay kredi alabilirler. Ayrıca ev hanımlarının, öğrencilerin ve serbest meslek çalışanların yukarıda yer alan şartları tamamlaması gerekmektedir. Bunların dışında bankalardan belgesiz kredi kullanamazsınız.

 

ENPARA.COM GELİR BELGESİZ KREDİ
QNB Finansbank'ın alt kuruluşu Enpara.com'da 60 aya varan vadeler ve uygun faiz oranlarıyla belgesiz kredi çekebilirsiniz. Herhangi bir kesinti ve masraf olmadan kredi kullanabileceğiniz adres olan Enpara'dan güvenerek kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca Enpara'da daha önce bir hesap açmadıysanız başvuru yaptıktan sonra adresinize istediğiniz zaman bir personel yönlendirilerek gerekli evraklar hazırlanıyor. Siz de yukarıda yer alan bilgiler sayesinde belgesiz kredi veren bankalardan hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Kefilsiz kredi veren bankaların belgesiz kredi avantajlarından yararlanarak, düşük faiz oranları ve uzun dönem ödeme koşulları ile avantajlı kredileri kullanabilirsiniz. Enpara sitesine giderek kredi başvurusu yapabilir ve siz de gelir belgesiz, kefilsiz kredi kullanabilirsiniz. 

 

İNG BANK BELGESİZ KREDİ
ING Bank ile siz de hiçbir belge sunmadan 50.000 TL'ye kadar kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi faiz oranları diğer bankalardan düşük olarak sunulmaktadır. 48 aya varan vadeler ile siz de ING Bank'tan belgesiz kredi başvurusunu hemen yapabilirsiniz. 50.000 TL 36 ay vadeli belgesiz kredi için aylık taksit tutarını İng Bank kredi hesaplama sayfasından öğrenebilirsiniz. Kefilsiz, belgesiz kredi avantajlarından yararlanmak istiyorsanız siz de Ing Bank'a hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz.

 

Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi

Bilindiği gibi ev hanımlarının gelir belgesi olmadığı için birçok kişi kredi verilmediğini sanmaktadır. Oysaki ev hanımları da bankalardan kredi kullanabilir. 60 aya varan ve uygun faiz oranlarıyla siz de ev hanımıysanız bu bankalardan belgesiz, kefilsiz kredi çekebilirsiniz. Bazı bankalar 20 Bin TL'ye kadar kredi verirken, bazı bankalar bu limiti 50 bin tl olarak belirlemiştir. Günümüzde kefilsiz kredi veren banka sayısı oldukça artmış ve banka müşterilerine kolay kredi ve hemen kredi seçenekleri de hız kazanmıştır. 

 

Yukarıdaki bankalar da ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında hizmet vermeye devam etmektedir. Ev hanımlarının kredi kullanabilmesi için, kredi kullandırma şartlarını tamamlamaları banka tarafından istenmektedir. Bankalar ev hanımlarına kredi vermek için eşinin kefil olmasını, ek gelir gösterebilmesini veya belirli kredi şartlarını tamamlanmasını isterler.

 

Bu şartları inceleyebilmek için sitemizde yer alan ev hanımlarına kredi sayfasını ziyaret ederek daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ev hanımlarına gelir belgesiz olarak iş kurma kredileri de verilmetedir. Birçok kişi, sicilinin bozuk olmasından dolayı bankalardan kredi çekememektedir. Siz de sicilinizin kötü ve avukatlık olmanızdan dolayı bankalardan kredi çekemiyorsanız, faturalı hatta kredi ve senetle kredi sayfalarımıza göz atabilir ve banka dışında para bulma yöntemlerini deneyebilirsiniz. Günümüzde bankalardan kredi çekmek isteyen vatandaşlarımız sicilinin kötü olmasından dolayı kredi çekememektedir. Oysa ki, sicilin bozuk olması, kredi notunun düşük olmasına rağmen bazı bankalardan kolay kredi alınabilir. Bankalar arasında oldukça yüksek bir rekabet söz konusu olduğundan dolayı, bankalar daha çok kişiye daha fazla kredi vermek için adeta yarışırlar.

 

Kredi notu düşük olmayan kişilere hemen kredi veren bankalar arasında Halkbank, Denizbank, Yapı Kredi, Akbank, Garanti Bankası, Teb, Şekerbank ve Finansbank'tır. Bu bankalarda farklı kredi limitleri karşınıza çıkabilir ve kişiye özel kredi avantajlarını da müşterilerine özel olarak sunabilirler. Gelir belgesi olmadan, kefil istenmeden kredi veren diğer bankalardan bahsedecek olursak Akbank, Yapı Kredi, Garanti Bankası, Odeabank, Fibabanka, Turkish Bank gibi bankalar da kefilsiz kredi verebilmekterdir. Bu bankaların belgesiz kredi vermesi için talep ettikleri şey ise ipotek yada ek gelirdir. Siz de üzerinize kayıtlı bir taşınmazınızı ipotek ettirerek karşılığından yüksek miktarlı kredileri 36 aya varan vadelerle alabilirsiniz. Siz de bu sayfamızda yer alan bilgiler sayesinde gelir belgesiz kredi veren bankalar ile siz de kolaylıkla kredi alabilirsiniz. Sizler için İNG Bank'ın maaş belgesi olmadan ihtiyaç kredisi hespalamasını da güncelleyerek sizlere sunduk. Hemen kredi başvurusu yapabilir ve hiçbir belge olmadan ihtiyaç kredisini kullanabilirsiniz. Ayrıca konu içeriğinde yer alan ilgili konulara da göz atarak, bu konuyla alakalı daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK SAYFALAR:

FAİZSİZ KREDİ VEREN BANKALAR

İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI 2020

KREDİ NOTU DÜŞÜKLERE KREDİ VEREN BANKALAR

Sicili kötü olanlara kredi veren bankalar
 

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar

8 yorum yapılmış

Hakan
Hakan

Gelir belgesiz kredi veren bankalara başvuru yaptım ama dönüşü olmadı.

2020-10-21 13:53:51 -
Hasan Boztepe
Hasan Boztepe

kolay gelsin, gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak istiyorum.

2020-05-28 22:13:35 -
Kredibankalar.com
Kredibankalar.com

Hasan bey selam, gelir belgesiz olarak kredi almak istiyorsanız sayfamızı dikkatli şekilde inceleyebiliriniz. Sizlere önerimiz destek kredisi başvurusu yapmanızdır. Ziraat Bankası'nın 0,45 faiz oranlı, 6 ay ödemesiz destek kredisine ziraat bankası resmi internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz.

2020-05-28 22:44:27
Yasemin Olcay
Yasemin Olcay

gelir belgesiz kredi başvurusu yaptım Akbank'ta. Akbank ev hanımlarına özel belgesiz kredi kampanyasından yararlanmak için. Bu korona virüs günlerinde banka şubesine gitmek istemediğimden dolayı başvuruyu Akbank internet bankacılığında yaptım ancak red cevabı geldi. Kredi notu sorgulaması yapmama rağmen kredi notum çok iyi durumda, Akbank sitesinde de gelir belgesiz kredi kampanyası ile ilgili net bir bilgi bulamadım ama müşteri hizmetleriyle görüşmem sonucunda Akbank'ta ev hanımlarına kredi verildiğini öğrendim acaba kredim neden onaylanmıyor? Acil 5 bin TL'ye ihtiyacım var.

2020-05-13 15:16:44 -
Kredibankalar.com
Kredibankalar.com

Yasemin hanım merhabalar; kredinizin onaylanmaması ile ilgili pek çok neden olabilir: -Kredi notunuzun kötü olması -Kredi sicilinin kötü olması -Kredi kartı veya geçmiş kredi ödemelerinin düzensiz olması vs. gibi nedenlere bakılarak kredi başvurularına red cevabı gelebilmektedir. Şuan sizlere önerimiz Ziraat Bankası destek kredisidir: Bu linki kopyalayarak Ziraat Bankası destek kredisine başvuru yapabilir, hiçbir belge ve imza olmadan kredinizi kullanabiliriniz: https://www.kredibankalar.com/ziraat-bankasi/ziraat-bankasi-destek-kredisi-basvurusu

2020-05-13 15:19:03
Ahmet Tamyürek
Ahmet Tamyürek

Gelir belgesiz kredi almak istiyorum çok acil 30 bin tl lazım.

2019-10-30 19:26:14 -
Kredibankalar.com
Kredibankalar.com

Merhabalar Ahmet Bey, bu sayfamızda yer alan gelir belgesiz kredi veren bankaların tekliflerini inceleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

2019-10-30 19:27:05
Kredibankalar.com
Kredibankalar.com

Gelir belgesiz kredi almak isteyenlere özel olarak 28 Temmuz tarihinde sayfamız tekrardan güncellenmiştir. Lütfen bu sayfamızı kontrol ederek yorum yapınız. İyi günler dileriz :)

2019-07-28 21:15:59 -
Timuçin Esentepe
Timuçin Esentepe

Maaşım yok, işsizim gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak istiyorum.

2019-07-28 21:14:59 -
Lale Kasım
Lale Kasım

merhabalar, ev hanımıyım düzenli gelirim yok ancak gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak istiyorum. İNG bank onaylamadı.

2019-07-25 20:23:40 -
Turan Türkmen
Turan Türkmen

İşsizim, çalışmıyorum. Akbank'a gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak istiyorum internetten başvuru yaparsam onay gelir mi?

2019-06-29 00:40:33 -
Kredibankalar.com
Kredibankalar.com

Merhabalar Turan Bey, kredi başvurularında değerlendirmeler kredi notu, gelir durumu, geçmiş ödemeler ve sicil üzerinden yapılmaktadır. Net sonuç almak için bankanıza danışabilirsiniz.

2019-06-29 00:41:39