sponsorlu bağlantılar

Kefilsiz Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018

Günümüzde bir çok kişi kefilsiz kredi veren bankalar 2018 yılında hangileridir diye merak etmektedir. Bu sayfada belgesiz, kefilsiz kredi avantajlarını siz de değerlendirebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-09-25 14:13:39

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Türkiye'de acil nakit ihtiyaçlarında bankaların kapısı çalınarak kredi başvurusu yapılmaktadır. Özellikle düşük faizle kredi veren bankaların yanı sıra masrafsız kredi veren bankalar da son dönemlerde oldukça rağbet görmeye başlamıştır. Kefilsiz kredi veren bankalar 2018 yılında Ziraat Bankası, İş Bankası, Vakıfbank, Garanti Bankası gibi önemli bankalar maaş bordrosuz yani belgesiz krediyi kesinlikle vermezler. Ancak bu durum karşısında bazı bankalar kefilsiz senetsiz, gelir belgesiz kredi verebilmektedir. Bu doğrultuda bazı bankalar herhangi bir geliri olmayan kişilere de kredi verebilirler.

Kefilsiz Kredi 2018

Kefilsiz belgesiz kredi veren bankalar arayışına girdiyseniz bu sayfamızı dikkatli şekilde inceleyebilirsiniz. Nkolaykredi.com.tr, Enpara.com, Cebteteb.com.tr,  dijitaldeniz.com gibi internet bankaları belgesiz kredi verebilmektedir. Yine bu kuruluşlar hali hazırda bankaların internet şubeleri olduğu için güvenilir bir şekilde kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz. Örnek olarak Enpara.com QNB Finansbank'ın, Nkolaykredi ise Aktifbank'ın alt kuruluşlarıdır. Yine de bu bankalara kredi başvurusu yapmadan önce belirtilen şartları iyi incelemeli ve bu doğrultuda başvurunuzu yapmalı, işinizi şansa bırakmamalısınız.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Belge Talebi

Kredi Üst Miktarı

N Kolay Kredi

istenmiyor

    40.000  TL

CEPTETEB

istenmiyor

    40.000  TL

Enpara

istenmiyor

    35.000  TL

Odeabank

İsteyebilir

     60.000  TL

ING Bank

İsteyebilir

     50.000  TL


Maaş bordrosu istemeden ihtiyaç kredisi veren bankalar, düşük faizlerle 36 aya varan ihtiyaç kredisi vermektedir. Siz de internet şubesini aktif kullanan ve internete özel kredi veren bankalara hemen kredi başvurusu yaparak hiçbir kefil talebi olmadan kredi çekebilirsiniz. Bu bankalar internet şubelerinin müşteri potansiyelini arttırmak için belgesiz kredi vermektedir. Belgesiz kredi verilirken öncelikle kişinin geçmiş ödemeleri, kredi notu, kredi sicili gibi bilgiler de incelenmektedir. Banka kredi onay sürecinde KKB sisteminde kişinin sicilini incelemekte ve kredi başvurusunu buna göre sonuçlandırmaktadır. Aşağıda yer alan adreslere tıklayarak siz de internet şubesinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.
Maaş Bordrosuz Olmadan Kredi

Maaş bordrosu olmadan kredi alabilir miyim diye merak edenler için, bordrosuz kredi veren bankaları yukarıda paylaştık. Bunların yanı sıra herhangi bir yerden ek gelir sahipleri de Ziraat Bankası, TEB, Akbank, Finansbank, Vakıfbank gibi bankalardan kredi alabilmektedir. Özellikle kira geliri gibi gelirleri bankaya sunarak kredi çekebilirsiniz. Aynı zamanda ipotek karşılığı da bankalardan kolaylıkla kredi alabilirsiniz. Yine maaş bordrosu olmadan kredi almak için pek çok yol bulunmaktadır. Bunun için yukarıda sizlere önerilen internet bankacılığı sitelerini ziyaret etmenizi önerebiliriz. Maaş bordrosu, çoğu bankaların kredi değerlendirme sisteminde yer alsa da bazı bankalar maaş belgesi olmadan da kişilere ihtiyaç kredisi verebilmektedir. Bazı dönemlerde 
kredi notu düşüklere kredi ve ertelemeli kredi avantajlarından sizler de yararlanabilirsiniz.


ENPARA.COM GELİR BELGESİZ KREDİ

QNB Finansbank'ın alt kuruluşu Enpara.com'da 48 aya varan vadeler ve uygun faiz oranlarıyla gelir belgesiz kredi çekebilirsiniz. Herhangi bir kesinti ve masraf olmadan kredi kullanabileceğiniz adres olan Enpara'dan güvenerek kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca Enpara'da daha önce bir hesap açmadıysanız başvuru yaptıktan sonra adresinize istediğiniz zaman bir personel yönlendirilerek gerekli evraklar hazırlanıyor. Siz de yukarıda yer alan bilgiler sayesinde belgesiz kredi veren bankalar ile hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Kefilsiz kredi veren bankaların belgesiz kredi avantajlarından yararlanarak, düşük faiz oranları ve uzun dönem ödeme koşulları ile avantajlı kredileri kullanabilirsiniz. Enpara sitesine giderek kredi başvurusu yapabilir ve siz de gelir belgesiz, kefilsiz kredi kullanabilirsiniz. Daha detaylı bilgiyi Finansbank gelir belgesiz kredi sayfasından öğrenebilirsiniz.

İlginizi çekebilir:
Sicili kötü olanlara kredi veren bankalarİNG BANK BELGESİZ KREDİ

Gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer alan ING Bank ile siz de hiçbir belge sunmadan 50.000 TL'ye kadar kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi faiz oranları diğer bankalardan düşük olarak sunulmaktadır. 48 aya varan vadeler ile siz de ING Bank'tan belgesiz kredi başvurusunu hemen yapabilirsiniz. 50.000 TL 36 ay vadeli belgesiz kredi için aylık taksit tutarını İng Bank kredi hesaplama sayfasından öğrenebilirsiniz. Kefilsiz, belgesiz kredi avantajlarından yararlanmak istiyorsanız siz de Ing Bank'a hemen kredi başvurusu yapabilirsiniz.


KEFİLSİZ KREDİ

Gelir belgesi olmadan, kefil istemeden kredi veren diğer bankalardan bahsedecek olursak Akbank, Yapı Kredi, Garanti Bankası, Odeabank, Fibabanka, Turkish Bank gibi bankalar da kefilsiz kredi verebilmekterdir. Bu bankaların belgesiz kredi vermesi için talep ettikleri şey ise ipotek yada ek gelirdir. Siz de üzerinize kayıtlı bir taşınmazınızı ipotek ettirerek karşılığından yüksek miktarlı kredileri 36 aya varan vadelerle alabilirsiniz. Siz de bu sayfamızda yer alan bilgiler sayesinde kefilsiz kredi veren bankalar 2018 yılında kolaylıkla kredi alabilirsiniz. Sizler için İNG Bank'ın gelir belgesiz kredi hespalamasını da güncelleyerek sizlere sunduk. Hemen kredi başvurusu yapabilir ve hiçbir belge olmadan ihtiyaç kredisini kullanabilirsiniz. Ayrıca konu içeriğinde yer alan ilgili konulara da göz atarak, bu konuyla alakalı daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA