Kefilsiz Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018


Kefilsiz Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018

Günümüzde bir çok kişi kefilsiz gelir belgesiz kredi veren bankalar 2018 yılında hangileridir diye merak etmektedir. Bu sayfada yer alan bilgilerle kefilsiz kredi kullanabilirsiniz.

Kefilsiz Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018
09 Temmuz 2018 Pazartesi 18:32 tarihinde paylaşıldı.
 Türkiye'de acil nakit ihtiyaçlarında bankaların kapısı çalınarak kredi başvurusu yapılmaktadır. Özellikle düşük faizle kredi veren bankaların yanı sıra masrafsız kredi veren bankalar da son dönemlerde oldukça rağbet görmeye başlamıştır. Belgesiz kredi veren bankalar 2018 yılında Ziraat Bankası, İş Bankası, Vakıfbank, Garanti Bankası gibi önemli bankalar maaş bordrosuz yani belgesiz krediyi kesinlikle vermezler. Ancak bu durum karşısında bazı bankalar kefilsiz senetsiz, gelir belgesiz kredi verebilmektedir. Bu doğrultuda bazı bankalar herhangi bir geliri olmayan kişilere de kredi verebilirler.

GELİR BELGESİZ KREDİ VEREN BANKALAR

Kefilsiz belgesiz kredi veren bankalar arayışına girdiyseniz bu sayfamızı dikkatli şekilde inceleyebilirsiniz. Nkolaykredi.com.tr, Enpara.com, Cebteteb.com.tr,  dijitaldeniz.com gibi internet bankaları belgesiz kredi verebilmektedir. Yine bu kuruluşlar hali hazırda bankaların internet şubeleri olduğu için güvenilir bir şekilde kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz. Örnek olarak Enpara.com QNB Finansbank'ın, Nkolaykredi ise Aktifbank'ın alt kuruluşlarıdır. Yine de bu bankalara kredi başvurusu yapmadan önce belirtilen şartları iyi incelemeli ve bu doğrultuda başvurunuzu yapmalı, işinizi şansa bırakmamalısınız.

Maaş Bordrosuz Olmadan Kredi

Maaş bordrosu olmadan kredi alabilir miyim diye merak edenler için, bordrosuz kredi veren bankaları yukarıda paylaştık. Bunların yanı sıra herhangi bir yerden ek gelir sahipleri de Ziraat Bankası, TEB, Akbank, Finansbank, Vakıfbank gibi bankalardan kredi alabilmektedir. Özellikle kira geliri gibi gelirleri bankaya sunarak kredi çekebilirsiniz. Aynı zamanda ipotek karşılığı da bankalardan kolaylıkla kredi alabilirsiniz. Yine maaş bordrosu olmadan kredi almak için pek çok yol bulunmaktadır. Bunun için yukarıda sizlere önerilen internet bankacılığı sitelerini ziyaret etmenizi önerebiliriz. Maaş bordrosu, çoğu bankaların kredi değerlendirme sisteminde yer alsa da bazı bankalar maaş belgesi olmadan da kişilere ihtiyaç kredisi verebilmektedir. Bazı dönemlerde emeklilere faizsiz kredi, kredi notu düşüklere kredi ve ertelemeli kredi avantajlarından sizler de yararlanabilirsiniz.

ENPARA.COM GELİR BELGESİZ KREDİ

QNB Finansbank'ın alt kuruluşu Enpara.com'da 48 aya varan vadeler ve uygun faiz oranlarıyla gelir belgesiz kredi çekebilirsiniz. Herhangi bir kesinti ve masraf olmadan kredi kullanabileceğiniz adres olan Enpara'dan güvenerek kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca Enpara'da daha önce bir hesap açmadıysanız başvuru yaptıktan sonra adresinize istediğiniz zaman bir personel yönlendirilerek gerekli evraklar hazırlanıyor. Siz de yukarıda yer alan bilgiler sayesinde belgesiz kredi veren bankalar ile hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Kefilsiz kredi veren bankaların belgesiz kredi avantajlarından yararlanarak, düşük faiz oranları ve uzun dönem ödeme koşulları ile avantajlı kredileri kullanabilirsiniz. Enpara sitesine giderek kredi başvurusu yapabilir ve siz de gelir belgesiz, kefilsiz kredi kullanabilirsiniz.

İlgili sayfa: Sicili kötü olanlara kredi veren bankalar


İNG BANK BELGESİZ KREDİ

Gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer alan ING Bank ile siz de hiçbir belge sunmadan 50.000 TL'ye kadar kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi faiz oranları 1,69 seviyesinde ve diğer bankalardan düşük olarak sunulmaktadır. 48 aya varan vadeler ile siz de ING Bank'tan belgesiz kredi başvurusunu hemen yapabilirsiniz. 50.000 TL 48 ay vadeli belgesiz kredi için aylık taksit tutarı 1,639 TL olmaktadır.

 
İng Bank belgesiz kredi hesaplama

 

 

 
Kredi miktarı

 
Vade

 
Faiz Oranı

 
Aylık Taksit Tutarı

 
10.000 TL

 
48 AY

 
1,69

 
328 TL

 
20.000 TL

 
48 AY

 
1,69

 
656 TL

 
50.000 TL

 
48 AY

 
1,69

 
1,639 TL

Siz de bu sayfamızda yer alan bilgiler sayesinde belgesiz kredi veren bankalar 2018 yılında kolaylıkla kredi alabilirsiniz. Sizler için İNG Bank'ın gelir belgesiz kredi hespalamasını da güncelleyerek sizlere sunduk. Hemen kredi başvurusu yapabilir ve hiçbir belge olmadan ihtiyaç kredisini kullanabilirsiniz. Ayrıca konu içeriğinde yer alan ilgili konulara da göz atarak, bu konuyla alakalı daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • E-mail:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.