Sigortasız Olanlara Kredi Veren Bankalar (50 Bin TL)

Sigortası olmayanlar kredi çekebilir mi diye merak edenler bu sayfadan sigortasız kredi veren bankalar listesine ulaşabilirsiniz.

Sigortasız Olanlara Kredi Veren Bankalar (50 Bin TL)

Türkiye'de acil paraya sıkışan on binlerce kişi kredi çekmek için uğraşmaktadır. Ancak bu kişiler sigortsız olarak çalıştıklarından dolayı kredi başvuruları olumsuz sonuçlanıyor. Peki sigortasız çalışanlara kredi veren bankalar var mıdır ve sigortasız ve gelir belgesiz kredi hangi bankalardan çekilir, işte sizler için araştırdık ve bu konuyu hazırladık. Eğer sigortası olmayan bir işte çalışıyor ve maaşınızı belgeleyemiyorsanız, işte sizler için bir yol haritası yazdık.

 

SSK yok kredi çekebilir miyim?

Bir çok kişi SSK yani sigortam yok kredi çekebilir miyim diye araştırmalar yapmaktadır. Biz de sigortasız olan kişilerin kredi çekebilmeleri için gereken şartları ve kredi başvuru bilgilerini araştırarak bu sayfamızı hazırladık. Sigortasız olarak çalışan ve sigortası bulunmayan kişilerin kredi çekebilmeleri için öncelikle kredi notunun en az 1200 seviyesi ve üzerinde olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra bankada daha önce avukatlık duruma düşmemiş olmak, sicilinizin düzgün olması gereken şartlar arasındadır. Ayrıca sigortasızların kredi çekebilmeleri için aylık düzenli gelir veya ek gelirinin bulunması da gerekmektedir. Unutmayın ki bankalar birer ticari işletmedir, bundan dolayı bankalar verdikleri kredilerin "zamanında" geri dönmesi için bu şartları tüm müşterilerinden istemektedir. Ayrıca gerekli görüldüğü durumlarda banka kredi başvurusu yapan kişiden kefil veya ipotek, teminat gibi şeyler de isteyebilir. Sigortasız olan kişiler bu şartları yerine getirerek bu sayfada verdiğimiz bankalardan kredi çekebilirler.Sigortasız kredi veren bankalar
Eğer sigortasız bir işte çalışıyor ve elden aylık yada ödeme alıyorsanız bu haber tamda size göre. Kredibankalar.com olarak sigorta olmadan kredi nasıl çekilir sorusuna cevap aradık ve sizlere bu konuyu sunduk. SSK'lı olarak bir işyerinde çalışmayan kişilerin gelir belgesi olmadığı için bankalardan kredi alamamaktadır. Ancak gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar da bulunmaktadır. Geliri olmayanlara internet bankacılığı üzerinden kredi başvuruları artmış bulunmaktadır. Çoğu bankalar 2020 yılına özel olarak gelir belgesiz ihtiyaç ve konut kredisi kampanyalarını duyurdular bile. Bu bankalardan öncüsü Akbank maaş bordrosuz olarak bireysel ihtiyaç kredilerini aynı gün sonuçlandırmaktadır. 50 bin tl gibi iyi ir rakamı belge istemeden kredi veren banka sayısı az olmasına rağmen, yine de birkaç banka bulunmaktadır. 2 banka bu uygulamada oldukça fazla kişiye kredi vermiş ve vermeye de devam etmektedir. Bu bankalar ise Akbank ve Garanti Bankası'dır. İnternet üzerinden gelir belgesiz kredi veren bankalar ve şartlarını sizlere duyuruyoruz. Ülkemizde 40'ı aşkın hizmet veren banka vardır ve bu bankalardan 3 kamu bankası Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halk Bank gelir belgesiz kredi başvurularında zorluk çıkarıyorlar. Ancak bazı özel bankalar daha kolay kredi avantajı sunmaktadır. Ancak bu kredi başvurularında kredi notu, kredi sicili, geçmiş ödemleriniz, gelir durumunuz araştırılır ve banka tarafından incelenir. Gerek görüldüğü durumlarda yakınlarınızın da mal varlıkları ve geliri kontrol edilir. Türkiye'de TEB, Akbank, Garanti Bankası bazı şartlar altında gelir belgesiz kredi avantajı sunmaktadır. Acil para lazım ancak kredi alamıyorum diyen kişiler için, internet üzerinden kredi başvurusu yapabilirler. İnternet üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusu genellikle olumlu sonuçlanmaktadır. Gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar sizlerden herhangi bir maaş belgesi istemezler. Bu bankalardan kredi alabilmek için SMS ile yada internet şubesi üzerinden kredi başvuruları iletilebilir. Yukarıda yer alan bankalar dışında da İNG Bank gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer almaktadır.

 

Bankalardan ipoteksiz kredi nasıl çekilir?

Bankalar sigortası olmayan kişilere kredi verebilmesi için pek çok şart istemektedir. Bunların başında krediye karşılık evinizi veya arsanızı bankaya ipotek ettirmektir. Siz de ipotek göstermeden kredi çekmek istiyorsanız bankaya sigortalı çalışan bir arkadaşınızı kefil göstererek "düşük limitli" kredi çekebilirsiniz. Daha öncesinde sizler için paylaştığımız gelir belgesiz kredi sayfasına da bakarak bu konu üzerinde daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca krediye kefil olmak sayfasında da kefillikle ilgili aranan şartlar ve gerekli bilgiler de yer almaktadır.

 

 

Sigortası olmayanların kredi çekebileceği diğer yöntemler:

Faturalı hatta kredi

Senetle kredi

 


Sigortası Olmayana Kredi Veren Bankalar
Sigortasız bir işte çalışan kişilere bu bankalar ihtiyaç kredisi vermektedir. Ancak kredi başvurularında yine de iş yerinden alınacak bir belgeyle beraber giderseniz, başvurunuz daha olumlu sonuçlanacaktır. Diğer yandan gelir belgesiz olarak kredi almak istiyorsanız bankaya üzerinize kayıtlı bir gayrimenkulu yada taşınmazı ipotek olarak gösterebilirsiniz. Bu bankalar da Akbank, Teb, Yapı Kredi, Garanti Bankası yada diğer bankaları tercih edebilirsiniz. Akbank internet bankacılığı üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusu üst limiti ise 20 bin tl olarak belirlenmiştir. Sigortasız kredi nasıl çekilir diye soranlar için, çalıştığınız kurumda, orada çalıştığınızı göstermeniz gerekir. Eğer işverenden bir belge alamıyorsanız işveren sizin sigortanızı yapmak zorundadır ve yasal olarak sigortasız işçi çalıştırmak suçtur. Sigortası olmayanlara kredi veren bankalar:

  • Odeabank
  • Akbank
  • Teb
  • İng Bank
  • Yapı Kredi Bankası
  • Şekerbank
  • İş Bankası
  • Denizbank
  • QNB Finansbank

 

QNB Finansbank Sigortasız Kredi Başvurusu

QNB Finansbank sigortasız kredi

QNB Finansbank'a hiçbir belge ve sigorta olmadan kredi başvurusu yapabilir ve düşük limitli kredinizi hemen çekebilirsiniz. Finansbank'tan belgesiz kredi çekmek için daha öncesinden Finansbank'ta hesabınızın olması ve internet bankacılığınızın bulunması gerekmektedir. Kredi başvurusu yapmak için QNB Finansbank'ın resmi web sitesine giderek (https://www.qnbfinansbank.com/) internet bankacılığına veya mobil bankacılığa giriş yapın. Sonrasında "Başvurular - Kredi başvurusu" adımlarını takip ederek en fazla 20.000 TL olacak şekilde kredi başvurusu yapın. Şunu aklınızdan çıkarmayın, ne kadar düşük limitli başvuru yaparsanız başvurunun olumlu sonuçlanması olasılığını o kadar arttırabilirsiniz.

Aşağıdaki tablodan Finansbank belgesiz kredi hesaplama tablosuna ulaşabilir, Temmuz 2020 ayına ait hesaplama örnekleri, faiz oranlarına ulaşabilirsiniz.

Kredi Miktarı

Vade

Faiz Oranı

Aylık Taksit Tutarı

5.000 TL

60 AY

%0,84

 111 TL

7.500 TL

60 AY

%0,84

 167 TL

10.000 TL

60 AY

%0,84

 223 TL

15.000 TL

60 AY

%0,84

 334 TL

 

Akbank Sigortasız Olanlara Kredi

Akbank sigortasız olana kredi

Akbank internet bankacılığı veya mobil bankacılıktan (Akbank Direkt uygulaması) kredi başvurusu yapanlara özel olarak sigortasız olanlara belge istemeden kredi veriyor. Siz de Akbank internet şubesine giriş yaptıktan sonra başvurular -> kredi başvurusu adımlarını takip ederek 10.000 TL'ye kadar hazır kredi başvurusu yapabilir, başvuru sonrasında paranızı heasbınızdan çekebilirsiniz. 60 aya varan vadeler ve %1,25 civarında olan faiz oranlarıyla (faiz oranı kredi miktarı ve vadeye göre değişmektedir.) siz de kefilsiz, şartsız anında kredinizi hemen kullanabilirsiniz. İşte Akbank sigortasızlara kredi hesaplama tablosu:

 

Kredi Miktarı

Vade

Faiz Oranı

Aylık Taksit Tutarı

2.500 TL

60 AY

%1,59

 70 TL

5.000 TL

60 AY

%1,49

 136 TL

10.000 TL

60 AY

%1,49

 273 TL

15.000 TL

60 AY

%1,25

 380 TL


Yukarıda yer alan bankalardan kredi başvurunuzu yapabilir ve uygun faiz oranlarıyla taksit ödemelerinize başlayabilirsiniz. Sigortasız ve kefilsiz olarak kredi çekmek istiyorsanız ipotek göstererek daha kolay şekilde kredi alabilirsiniz. Ancak eğer kredi ödemeleriniz yapamazsanız ipotek gösterdiğiniz taşınmaza banka el koyabilmektedir. Sigortası olmayanlara kredi veren bankalar yeni başvuruları kabul etmekte ve aynı çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca bu bankalar gerek görüldüğü durumlarda kişilerden gelir belgesi, kefil yada diğer şartları istemektedir.

 

Yorum Yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Nuri Şahin
Nuri Şahin

merhabalar, sigortasız olanlara kredi veren bankalardan ek gelir ile kredi çektim, teşekkürler.

2018-09-30 04:12:16 -