Sigortasız Olanlara Kredi Veren Bankalar

Sigortasız Olanlara Kredi Veren Bankalar

Ülkemizde sigortasız olanlara kredi veren bankalar vardır. Bu bankalar yaptıkları kampanyalarla bireysel ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır, işte bu bankaların gelir belgesiz kredi veren bankalar listesi aşağıda yer almaktadır.

Sigortasız Olanlara Kredi Veren Bankalar

2017-12-15 11:35:04

Türkiye'de acil paraya sıkışan on binlerce kişi kredi çekmek için uğraşmaktadır. Ancak bu kişiler sigortsız olarak çalıştıklarından dolayı kredi başvuruları olumsuz sonuçlanıyor. Peki sigortasız çalışanlara kredi veren bankalar var mıdır ve sigortasız ve gelir belgesiz kredi hangi bankalardan çekilir, işte sizler için araştırdık ve bu konuyu hazırladık. Eğer sigortası olmayan bir işte çalışıyor ve maaşınızı belgeleyemiyorsanız, işte sizler için bir yol haritası yazdık.


Sigortasız çalışanlara kredi veren bankalar 2018

Eğer sigortasız bir işte çalışıyor ve elden aylık yada ödeme alıyorsanız bu haber tamda size göre. Kredibankalar.com olarak sigorta olmadan kredi nasıl çekilir sorusuna cevap aradık ve sizlere bu konuyu sunduk. SSK'lı olarak bir işyerinde çalışmayan kişilerin gelir belgesi olmadığı için bankalardan kredi alamamaktadır. Ancak gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar da bulunmaktadır. Geliri olmayanlara internet bankacılığı üzerinden kredi başvuruları artmış bulunmaktadır. Çoğu bankalar 2018 yılına özel olarak gelir belgesiz ihtiyaç ve konut kredisi kampanyalarını duyurdular bile. Bu bankalardan öncüsü Akbank maaş bordrosuz olarak bireysel ihtiyaç kredilerini aynı gün sonuçlandırmaktadır. Gelir belgesiz kredi çıkar mı? 50 bin tl gibi iyi ir rakamı belge istemeden kredi veren banka sayısı az olmasına rağmen, yine de birkaç banka bulunmaktadır. 2 banka bu uygulamada oldukça fazla kişiye kredi vermiş ve vermeye de devam etmektedir. Bu bankalar ise Akbank ve Garanti Bankası'dır. İnternet üzerinden gelir belgesiz kredi veren bankalar ve şartlarını sizlere duyuruyoruz.

Ülkemizde 40'ı aşkın hizmet veren banka vardır ve bu bankalardan 3 kamu bankası Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halk Bank gelir belgesiz kredi başvurularında zorluk çıkarıyorlar. Ancak bazı özel bankalar daha kolay kredi avantajı sunmaktadır. Ancak bu kredi başvurularında kredi notu, kredi sicili, geçmiş ödemleriniz, gelir durumunuz araştırılır ve banka tarafından incelenir. Gerek görüldüğü durumlarda yakınlarınızın da mal varlıkları ve geliri kontrol edilir. Türkiye'de TEB, Akbank, Garanti Bankası bazı şartlar altında gelir belgesiz kredi avantajı sunmaktadır. Acil para lazım ancak kredi alamıyorum diyen kişiler için, internet üzerinden kredi başvurusu yapabilirler. İnternet üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusu genellikle olumlu sonuçlanmaktadır. 


GELİR BELGESİZ KREDİ VEREN BANKALAR

Gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar sizlerden herhangi bir maaş belgesi istemezler. Bu bankalardan kredi alabilmek için SMS ile yada internet şubesi üzerinden kredi başvuruları iletilebilir. Yukarıda yer alan bankalar dışında da İNG Bank gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Ayrıca sizler için bir araştırma yaparak diğer bankalara da ulaştık;

Yapı Kredi: Geliri olmayana kredi verilir
Finansbank: İnternet üzerinden maaş bordrosuz kredi çıkartılır.
Şekerbank: Sms ile gelir belgesiz kredi veren bankalardandır.
ICBC Bank: Maaş belgesiz kredi veren bankalar arasında hizmet verir.
Teb: Belgesiz ve anında kredi veren bankalar arasında yer alır.


Sigortası Olmayana Kredi Veren Bankalar

Sigortasız bir işte çalışan kişilere bu bankalar ihtiyaç kredisi vermektedir. Ancak kredi başvurularında yine de iş yerinden alınacak bir belgeyle beraber giderseniz, başvurunuz daha olumlu sonuçlanacaktır. Diğer yandan gelir belgesiz olarak kredi almak istiyorsanız bankaya üzerinize kayıtlı bir gayrimenkulu yada taşınmazı ipotek olarak gösterebilirsiniz. Bu bankalar da Akbank, Teb, Yapı Kredi, Garanti Bankası yada diğer bankaları tercih edebilirsiniz. Akbank internet bankacılığı üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusu üst limiti ise 20 bin tl olarak belirlenmiştir. Sigortasız kredi nasıl çekilir diye soranlar için, çalıştığınız kurumda, orada çalıştığınızı göstermeniz gerekir. Eğer işverenden bir belge alamıyorsanız işveren sizin sigortanızı yapmak zorundadır ve yasal olarak sigortasız işçi çalıştırmak suçtur. Sigortam yok kredi çekebilir miyim diyenler de;

  • Odeabank
  • Akbank
  • Teb
  • İng Bank
  • Yapı Kredi Bankası
  • Şekerbank
  • İş Bankası
  • Denizbank
  • Enpara.com

Yukarıda yer alan bankalardan kredi başvurunuzu yapabilir ve uygun faiz oranlarıyla taksit ödemelerinize başlayabilirsiniz. Sigortasız ve kefilsiz olarak kredi çekmek istiyorsanız ipotek göstererek daha kolay şekilde kredi alabilirsiniz. Ancak eğer kredi ödemeleriniz yapamazsanız ipotek gösterdiğiniz taşınmaza banka el koyabilmektedir. Gelir belgesiz kredi veren bankalar 2018 yılında yeni başvuruları kabul etmekte ve aynı çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca bu bankalar gerek görüldüğü durumlarda kişilerden gelir belgesi, kefil yada diğer şartları istemektedir.

Ayrıca banka dışında kredi veren firmalar konusuna da bakabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Nuri Şahin
Nuri Şahin

merhabalar, sigortasız olanlara kredi veren bankalardan ek gelir ile kredi çektim, teşekkürler.

2018-09-30 04:12:16 -