İNG Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Aylık ödeme yerine ertelemeli kredi çekerek uzun vadelerle kredinizi ödeyebilirsiniz. İng Bank 3 ay ertelemeli kredi vererek müşterilerine ödeme kolaylığı sağlıyor.

İNG Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi

İNG Group, Hollanda merkezli ve dünyada bir çok şubesi bulunan finans kurumları arasında yer almaktadır. 2007 yılında Oyak Bank'ın tüm hisselerini satın aldıktan sonra Oyak Bank adını kaldırarak İng Bank adı altında hizmete başlamıştır. İng Bank 3 ay ertelemeli kredi imkanı sunarak müşterilerine uzun vadede kolay ödeme imkanları sunmaktadır.

İng Bank 3 ay ertelemeli kredi başvurusu
İng Bank, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi ve birçok kredide hızlı çözüm sunmaktadır. Uzun vadelerde ödeme imkanı ve uygun faiz oranları ile İng Bank'ta kredi başvurusu yapabilirsiniz. İng Bank, Türkiye'nin her yerinde şubesi bulunan ve son zamanlarda gelişme gösteren bankalar arasında yer almaktadır.


İng Bank 3 ay ertelemeli kredi
İng Bank'tan ertelemeli kredi alarak uygun ödeme koşulları altında kredinizi kullanabilirsiniz. 100.000 TL'ye kadar olan ihtiyaçlarınız için bu krediye başvurabilir "İhtiyacı olana mola" kredisi kapsamında 36 ay vade seçeneğiyle kredinizi kullanabilirsiniz.


 

Tüm bankalar: Ertelemli kredi veren bankalar


Kampanya şartlarıİlk kez ING müşterisi olanlar, ihtiyaç kredilerini %1,59’dan başlayan tanışma faizleriyle kullanıyor.
Siz de hemen ING’li olun, 20.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınızı %1,59’dan başlayan faiz oranları ile ING İhtiyaç Kredisi kullanarak karşılayın.
 

ING müşterisi misiniz?

Farklı birçok kredi kredi seçeneği ile tüm ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilir, size özel %1,64’ten başlayan faiz oranı ile kredinizi kullanabilirsiniz.


ING’de kredinizi avantajlı faiz ile kullanmanın her zaman bir yolu var.

Turuncu Ekstra programına dahil olan ING’liler, aldıkları nakit iade ile ihtiyaç kredisinde ekstra kazançlı çıkıyor.
Siz de aylık harcamalarınızın 1.000 TL’sini Turuncu Ekstra Kart’ınız ile yapın, ihtiyaç kredisi faiziniz ne olursa olsun, 5.000 TL’ye kadar olan kredi kullanımlarınızda faiziniz alacağınız nakit iade ile %0, 5.001 TL ve üstü kredi kullanımlarınızda ise avantajlı yansısın. 
 

 Kredi çekme nedenimin kredi tiplerine etkisi nedir?

Farklı kredi tipleri arasından en uygun seçeneği seçmek ve mevcut kampanyalardan yararlanmak için kredi çekme nedeninizi netleştirmelisiniz.

Örneğin, ev almak istiyorsanız konut kredisi seçenekleri ve kampanyalarından, araç almayı düşünüyorsanız taşıt kredisi seçenekleri ve kampanyalarından en uygun olanını seçebilirsiniz.
 

 Kredi notuna ve kurum politikalarına göre kredi limiti nedir?

Kredi kartı kullanıcısıysanız ya da daha önce kredi kullandıysanız, Kredi Kayıt Bürosu’nda (KKB) kredi notunuz oluşmuştur. Ödeme alışkanlığınız, kredi kullanım yoğunluğunuz gibi faktörler, kredi notunuzu etkiler.

Bankalar, kredi talebinizi kredi notunuza ve kurum politikalarına göre kabul eder ve
kredi limitiniz de bu kriterlere göre belirlenir.

Findeks’ten KKB kredi notunuzu küçük bir ücret karşılığında öğrenebilir, kredi başvurusunda bulunmadan önce skorunuzu bilerek kredi alıp alamayacağınızı tahmin edebilirsiniz.
 

 Düzenli ödeme yapmak neden önemi?

Gecikmiş ödemeler, kredi notunuzun düşmesine neden olabilir. Ödeme planınızı doğru yaparak, düzenli ödeme gerçekleştirebilir ve kredi skorunuzu yüksek tutabilirsiniz. 
 

 Vade farkının faize etkisi nedir?

Kredi ödeme planınızı oluştururken, vade unsurunu göz önüne almanız gerekir. Vade uzadıkça aylık ödeyeceğiniz tutar azalabilir, ancak ödeyeceğiniz faiz miktarında artış olur. Kredi başvurularınızdan önce, kredi hesaplama araçlarını kullanarak size en uygun kredi tutarın ve vadeyi belirleyebilirsiniz.

 KKB kredi notumu/skorumu nasıl yükseltirim? 

Kredi notu, bankalara ve finans kuruluşlarına olan borçlarınızı ve ödeme alışkanlığınızı gösterir.

Kredi Kayıt Bürosu (KKB) tarafından hesaplanan kredi notu 1 ile 1.900 arasında değişir ve kredi notunuz ne kadar yüksekse, kredi alma ihtimaliniz de o kadar artar.

Kredi notunun yüksek olması; kredi başvurunuzu, faiz oranlarını ve vadeyi olumlu yönde etkiler.

Kredi kullanan ve düzenli ödeme geçmişine sahip birinin kredi notu, hiç kredi kullanmayan ya da az kullanan birine göre daha yüksek olur.

Kredi notunuzun düzelmesi için, ödemelerinizi aksatmadan düzenli olarak yapmanız gerekir.  Ödemelerinizi son ödeme tarihinden sonra yapmanız, kredi notunuzu olumsuz etkileyen nedenlerin başında gelir.

 Kredi notum nasıl hesaplanıyor?

  • - Bireysel kredi ve kredi kartı ödeme alışkanlıkları (%30)
  • - Mevcut hesap ve borç durumu (%25)
  • - Yeni kredi açılışları (%20)
  • - Kredi kullanım yoğunluğu (%15)
  • - Diğer unsurlar (%10)
     

 KKB skorum 0 ise ne yapmalıyım?

Daha önce kredi veya kredili bir ürün kullanmamışsanız, kredi notunuz oluşmamış olabilir. Kredi kartı ve Destek Hesap gibi kredili ürünleri kullanmaya başlayarak, kredi notunuzun oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Kredi notunuzun oluşmasını sağlamak için, nakit karşılığı kredi de kullanabilirsiniz.

 Kredi toplamı

 Faiz vadesi

 Faiz oranı

İlk Taksit

 Diğer aylar 

 
10.000 TL

 
36 ay

 
%1,39

 
667 TL

 
405 TL

 
İng Bank 3 ay ertelemeli kredi imkanından yararlanmak için ayrıca banka günün koşullarına göre faiz oranlarını değiştirebilir. Bu kredi için kefil ve ek gelir belgesi de gerek görüldüğü durumlarda talep edilebilmektedir.

Yorum yap:

Kapat