İNG Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Aylık ödeme yerine ertelemeli kredi çekerek uzun vadelerle kredinizi ödeyebilirsiniz. İng Bank 3 ay ertelemeli kredi vererek müşterilerine ödeme kolaylığı sağlıyor.

İNG Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi

 

 

 

 İNG Group, Hollanda merkezli ve dünyada bir çok şubesi bulunan finans kurumları arasında yer almaktadır. 2007 yılında Oyak Bank'ın tüm hisselerini satın aldıktan sonra Oyak Bank adını kaldırarak İng Bank adı altında hizmete başlamıştır. İng Bank 3 ay ertelemeli kredi imkanı sunarak müşterilerine uzun vadede kolay ödeme imkanları sunmaktadır.

İng Bank 3 ay ertelemeli kredi başvurusu

İng Bank, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, konut kredisi ve birçok kredide hızlı çözüm sunmaktadır. Uzun vadelerde ödeme imkanı ve uygun faiz oranları ile İng Bank'ta kredi başvurusu yapabilirsiniz. İng Bank, Türkiye'nin her yerinde şubesi bulunan ve son zamanlarda gelişme gösteren bankalar arasında yer almaktadır.

 

 

 

İng Bank'ın e-vadeli mevduat hesabında paranızı değerlendirerek yükek faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. İng Bank, en yüksek faiz veren banka konusunda yer almaktadır.

 


İng Bank 3 ay ertelemeli kredi

İng Bank'tan ertelemeli kredi alarak uygun ödeme koşulları altında kredinizi kullanabilirsiniz. 100.000 TL'ye kadar olan ihtiyaçlarınız için bu krediye başvurabilir "İhtiyacı olana mola" kredisi kapsamında 36 ay vade seçeneğiyle kredinizi kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

Ertelemeli olarak kredi almak istiyorsanız 3 ay ertelemeli kredi veren bankalar konumuzu inceleyebilirsiniz.

 


Kampanya şartları

İng Bank 3 ay ertelemeli kredi başvurusu kapsamında, 3.000 TL ile 100.000 TL arasında kredi kullanılmaktadır. Kredi 36 ay vade ile %1,39 faiz oranıyla kullanılır. Kredi tahsis ücreti olarak toplam kredinin binde 5'i kadar ücret talep edilir.

 

 

 

 

 

 

 Kredi toplamı

 Faiz vadesi

 Faiz oranı

İlk Taksit

 Diğer aylar 

 
10.000 TL

 
36 ay

 
%1,39

 
667 TL

 
405 TL

 
İng Bank 3 ay ertelemeli kredi imkanından yararlanmak için ayrıca banka günün koşullarına göre faiz oranlarını değiştirebilir. Bu kredi için kefil ve ek gelir belgesi de gerek görüldüğü durumlarda talep edilebilmektedir.

Yorum Yap: