Ing Bank Altın Hesabı Açma ve Özellikleri

Ing Bank altın hesabı nasıl açılır konulu yazımızı okuyarak, kolaylıkla ve güvenli bir şekilde altınlarınızı değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Ing Bank Altın Hesabı Açma ve Özellikleri

 Son zamanların en popüler birikim araçlarından biri de bankaların altın hesapları. Bankalarda vadeli altın hesabı ve vadesiz altın hesabı açabilirsiniz. Eğer Ing Bank müşterisi iseniz, vadesiz altın hesabı ile birikim yapabilirsiniz. Ing Bank altın hesabı açma diye merak ediyorsanız, haberimizin devamını okuyarak merakınızı giderebilirsiniz. Sizler de, herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmadan, çalınma riski ve yıpranma olmadan altın hesabınızda birikim yapmaya başlayabilirsiniz. Odeabank altın hesabı hakkında merak ettiğiniz her bilgiyi paylaşıyoruz.


Odebank altın hesabı
Ing Bank müşteri için çeşitli birikim yapma fırsatı sunuyor. Ing Bank altın biriktiren hesabınız ile, birikimlerinizi arttırabilirsiniz. Ing Bank kredi kartına sahipseniz ve vadesiz hesabınız varsa talimat vererek, güvenle birikim yapabilirsiniz. Ing Bank vadesiz hesabınızdan birikim yapmak istediğiniz TL cinsindeki tutarı, istediğiniz günde, altın kurundan grama çevirerek, vadesiz altın hesabınıza aktarabilirsiniz. Ing Bank kredi kartınızda biriken tutar, asgari tutar olarak ekstrenize eklenir ve asgari tutarı ödediğiniz takdirde grama çevrilerek yine vadesiz hesabınıza eklenir. Herhangi bir faiz işlemi yapılmaz. Yaptığınız birikimleri kolaylıkla da takip edebilirsiniz. 
 
Ing Bank vadesiz altın hesabınızda 1 gram 1000/1000 saflıkta altın, 1 xau değerine eşit kabul edilmektedir.küçük tutarlarınız ile birikiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Fiyat değişimlerinden yararlanarak, hesabınızda güvenli bir şekilde birikim yapabilirsiniz. Ing Bank şubelerine giderek ya da müşteri hizmetlerini arayarak hesabınızı açtırabilirsiniz. Ing Bank vadesiz hesaplarınız arasında da kolaylıkla havale yapabilirsiniz. https://internetsubesi.ingbank.com.tr/WebApplication.UI/Default.aspx adresine girerek başvuru menüsünden hesaplar, sonra vadesiz altın hesap açılışı sekmesine tıklayarak hesabınızı kolaylıkla açabilirsiniz. Ing Bank vadesiz altın hesabı nasıl açılır hakkında bilgi sahibi olduysanız, çalınma ve kaybolma riski olmadan, birikimlerinizi arttırabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi bankaları arasında gösterilen Ing Bank vadesiz altın hesabı ile, altınlarınızı değerlendirebilirz, tasarruf edebilirsiniz.

Yorum yap: