İNG BANK Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

İng Bank bonus kredi kartınızın limiti yetmiyor mu? Bu sayfa aracılığıyla sizde İng Bank kredi kartı limit arttırma yöntemlerini uygulayabilir ve hemen limitinizi yükseltebilirsiniz.

İNG BANK Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

  İNG Bank'ın ayrıcalıklı kredi kartı Bonus ile siz de alışverişlerinizde avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Eğer kart limitiniz yeterli değil ve arttırmak istiyorsanız, İng Bank kredi kartı limit arttırma yöntemlerinden birisini deneyebilir ve hemen bankaya başvuruda bulunabilirsiniz.

İNG BONUS LİMİT YÜKSELTME

İng Bank Bonus ile bir çok noktada alışverişler yapabilir, yapılan alışverişlerde bonus puan kazanarak bonuslarınızı da alışverilerde harcayabilirsiniz. Blindiği gibi her kredi kartına tanımlanan bir harcama limiti vardır. İng Kredi kartınız için limit yükseltmek istiyorsanız aşağıda yer alan yöntemleri deneyebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri: 0850 222 0 600 numaralı İng Bank müşteri hizmetleri numarasını arayarak, kredi kartınızın limitini yükseltebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı: ING Bank internet bankacılığından (https://www.ingbank.com.tr) adresine giriş yaparak kartlar bölümünden limit arttırım talebinde bulunabilirsiniz.

Banka Şubesi: ING Bank şubelerine giderek müşteri temsilcisi aracılığıyla kart limitinizi arttırmak için talepte bulunabilirsiniz. Başvurunuz sonrasında banka sizin kredi notunuz, geçmiş ödemeleriniz, aylık geliriniz gibi bilgileri inceleyecektir.

Kredi kartı limiti nasıl yükselir?

Bilidiği gibi her kredi kartında üst harcama için belirli bir limit bulunmaktadır. Bu limit dahilinde alışverişler yapabilmekteyiz, siz de kredi kartınızın limitini arttırmak istiyorsanız bankaya başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Başvuru sonrasında banka sizin aylık net geliriniz, banka siciliniz, geçmiş ödemeleriniz, kredi notunuz gibi bilgileri kontrol edecektir. Bu inceleme olumlu geçerse İng Bank kredi kartı limit arttırma işlemi başarılı bir şekilde gerçekleşir. Bu konudaki bilgiler sayesinde kart limitinizi yükseltebilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan ilgili sayfalara da göz atabilirsiniz.

İng Bank kredi kartı limit sorgulama
Halkbank kredi kartı limit arttırma

Yorum yap:

Kapat