İng Bank Ev Hanımlarına Kredi Veriyor


İng Bank Ev Hanımlarına Kredi Veriyor

İng Bank ev hanımlarına kredi başvurusu yaparak siz de 36 aya varan vadelerle kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Ev hanımlarına kredi veren bankalardan siz de hemen kredinizi çekebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar
İng Bank Ev Hanımlarına Kredi Veriyor
09 Eylül 2018 Pazar 20:00 tarihinde paylaşıldı.

sponsor:
HEMEN ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de buraya tıklayıp Akbank kredi kartı başvurusu yapın, onaylandığında kartınız hemen adresinize gelsin.


Sponsorlu Bağlantılar
 Kredi çekmek için günümüzde bir çok farklı banka alternatifleri bulunmaktadır. Ancak her banka ev hanımlarına kredi vermez; İng Bank ev hanımlarına kredi seçeneğini değerlendirmek isteyen bir çok ev hanımı kredi başvurusu yaparak 36 aya varan vadeli ve uygun faiz oranlı krediye hemen sahip olabiliyor. Siz de, İng Bank ev hanımlarına kredi başvurusunu yapın ve kredinizi kullanarak acil nakit ihtiyacınızı karşılayın.

İNG BANK EV HANIMLARINA KREDİ

Kredi başvurusu yapmak için pek çok farklı alternatif kanal bulunmaktadır. Ancak öncelikle hangi şartlar altında kredi kullanacağınıza bakalım. Çalışmayan ev hanımlarının kredi kullanabilmeleri için öncelikle kredi notunun iyi seviyede olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra kredi sicili de temiz olması gerekiyor, eğer bankalardan daha önce kredi kartı, kredi ve banka kartı kullanmadıysanız kredi çekmeniz bir hayli zorlaşacaktır. Bunun nedeni ise kredi notunun sıfır yani kötü puanda gözükmesinden dolayıdır. Eğer böyle bir durumda kredi kullanmak istiyorsanız  kefil göstererek, ek gelir göstererek veya ipotek karşılığında İNG'den kredi kullanabilirsiniz. Bu seçenekleri aşağıda yer alan maddelerden inceleyebilirsiniz.

KEFİL: Yakın bir tanıdığınızı bankaya kefil göstererek kredi kullanabilirsiniz. Göstereceğiniz kefilin kredi notu ve kredi sicili düzgün olması gerekmektedir.
İPOTEK: Üzerinize kayıtlı bir arsa, arazi, ev gibi ürünler bulunuyorsa bu ürünü bankaya göstererek kredi kullanabilirsiniz.
EK GELİR: Dul, emekli aylığı veya farklı bir aylık alıyorsanız bu aylığı bankaya göstererek kredi kullanabilirsiniz.

20.000 TL'ye kadar, 36 ay vadeli olarak İng Bank ev hanımlarına kredi seçeneğini değerlendirmek istiyorsanız, Buraya tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

TÜM BANKALAR: Ev hanımlarına kredi
sponsorlu reklamlarBu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • E-mail:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.