sponsorlu bağlantılar

İng Bank Ev Hanımlarına Kredi Veriyor

İng Bank ev hanımlarına kredi başvurusu yaparak siz de 36 aya varan vadelerle kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Ev hanımlarına kredi veren bankalardan siz de hemen kredinizi çekebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2018-09-09 20:00:18

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar

 

 Kredi çekmek için günümüzde bir çok farklı banka alternatifleri bulunmaktadır. Ancak her banka ev hanımlarına kredi vermez; İng Bank ev hanımlarına kredi seçeneğini değerlendirmek isteyen bir çok ev hanımı kredi başvurusu yaparak 36 aya varan vadeli ve uygun faiz oranlı krediye hemen sahip olabiliyor. Siz de, İng Bank ev hanımlarına kredi başvurusunu yapın ve kredinizi kullanarak acil nakit ihtiyacınızı karşılayın.

İNG BANK EV HANIMLARINA KREDİ

Kredi başvurusu yapmak için pek çok farklı alternatif kanal bulunmaktadır. Ancak öncelikle hangi şartlar altında kredi kullanacağınıza bakalım. Çalışmayan ev hanımlarının kredi kullanabilmeleri için öncelikle kredi notunun iyi seviyede olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra kredi sicili de temiz olması gerekiyor, eğer bankalardan daha önce kredi kartı, kredi ve banka kartı kullanmadıysanız kredi çekmeniz bir hayli zorlaşacaktır. Bunun nedeni ise kredi notunun sıfır yani kötü puanda gözükmesinden dolayıdır. Eğer böyle bir durumda kredi kullanmak istiyorsanız  kefil göstererek, ek gelir göstererek veya ipotek karşılığında İNG'den kredi kullanabilirsiniz. Bu seçenekleri aşağıda yer alan maddelerden inceleyebilirsiniz.

KEFİL: Yakın bir tanıdığınızı bankaya kefil göstererek kredi kullanabilirsiniz. Göstereceğiniz kefilin kredi notu ve kredi sicili düzgün olması gerekmektedir.
İPOTEK: Üzerinize kayıtlı bir arsa, arazi, ev gibi ürünler bulunuyorsa bu ürünü bankaya göstererek kredi kullanabilirsiniz.
EK GELİR: Dul, emekli aylığı veya farklı bir aylık alıyorsanız bu aylığı bankaya göstererek kredi kullanabilirsiniz.

20.000 TL'ye kadar, 36 ay vadeli olarak İng Bank ev hanımlarına kredi seçeneğini değerlendirmek istiyorsanız, Buraya tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

TÜM BANKALAR: Ev hanımlarına kredi

 

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA