İNG Bank Kredi Başvurusu

Türkiye'de turuncu banka sloganıyla hizmet veren İng Bank kredi başvurusu yaparak uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

İNG Bank Kredi Başvurusu

 İng Bank'tan kredi çekmek isteyen kişiler için bu konuyu hazırladık. Eğer kredi çekecekseniz ve nereye başvurmanız gerektğini bilmiyorsanız bu konu üzerinden İng Bank kredileri ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Daha önce dediğimiz gibi Hollanda şirketi olarak Türkiye'de hizmet veren İng Bank; Oyak Bank'ı 2007 senesinde satın alarak faaliyetlerine başladı. Kuruluşundan bu yana sürekli olarak kampanya düzenleyen ve sürekli olarak uygun faiz oranları sunan banka bu sayede müşteri kitlesini artırmıştır. İng Bank kredi başvurusu 2018 yapacaksanız öncelikle başvuru kanallarını, faiz oranlarını, vade sayılarını sizlere paylaşacağız. Ayrıca makalenin sonlarına doğru İng Bank kredi hesaplamasını da bulabilirsiniz.


İNG BANK KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İng Bank'tan kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler (ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi) bir yol haritası hazırladık. Kredi Bankalar sitesi olarak bu bilgileri sürekli olarak kontrol ederek güncel tutmaya çalışıyoruz. Biz sizler için bu tür konuları paylaşarak, kredi çekmek isteyen kişilerin bankaları karşılaştırmasını, faiz oranlarını incelemelerini ve bu sayede cebinden fazla paranın çıkmasını önlemesi için bir aracı olarak hizmet veriyoruz. Eğer başvuru ile ilgili kanallara ulaşmak istiyorsanız okumaya devam ediniz. İng Bank kredi bavşurusu yapmak isteyenler aşağıdaki başvuru kanalları aracılığıyla başvuru yapabilir ve hızlı olarak kredi başvurusu sonucu alabilirler.


İNG Bank Şubelerinden kredi başvurusu
 


Sizde İng Bank şubelerine giderek hızlı olarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için maaş bordrosu ve yanınızda kimlik belgenizi götürmeniz yeterli olacaktır. Eğer kredi notunuz iyi durumdaysa banka krediyi onaylayacak ve gişeden nakit olarak size verecektir.
 

 


Müşteri hizmetlerinden kredi başvurusu
 


İNG Bank müşteri hizmetleri numarasını arayarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra kredi başvurusu adımına geldikten sonra müşteri hizmetlerinin istediği birkaç bilgiyi vererek başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Bunun için 0850 222 0 600 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
 

 


Sms ile kredi başvurusu
 


İNG Bank'tan da sms ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra, KREDİ, TC Kimlik numarasını aralarında bir boşluk bıraktıktan sonra 2205'e yollayın.
Eğer kobi olarak kredi başvurusu yapmak istiyorsanız KOBİ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.c numaranızı ekleyerek 2205'e yollayın. Banka yetkilileri incelemelerini yaptıktan sonra size geri dönüş yapacaklardır.

 

 


ATM’lerden kredi kartı başvurusu
 


İNG Bank Atm'lerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için bankanın müşterisi olmalı ve bankamatiğe giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra başvurular bölümünde kredi başvurusu adımına gelebilir ve kredi başvurunuzu iletebilirsiniz.
 


İnternetten kredi başvurusu
 


İNG Bank internet şubesinden de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bankanın internet sitesine girdikten sonra kredi başvurusu adımından kredi hesaplamaları yapabilir ve başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz.
 

 
Yukarıda yer alan bilgiler ile sizde İng Bank kredi başvurusu 2018 yılında yapabilirsiniz. Her zaman uygun faiz oranlarıyla kredi imkanı sunan banka hizmetine devam etmektedir. Eğer İng'den kredi çekmek istiyorsanız 48 aya varan vade seçenekleri ve uygun ödeme koşullarıyla krediniz hazır. Ayrıca kredi faiz oranlarını merak edenler için aşağıda faiz oranlarını açıkladık.

İng Bank Kredi Faiz Oranları

İng Bank'ta yüzde 1,19'dan başlayan faiz oranları ve 48 aya varan ödeme seçenekleriyle kredi çekebilirsiniz. Türkiye'de en uygun faiz veren bankalar arasında yer alan İng Bank ile kredi başvurusu yapıp hemen kredinizi kullanabilirsiniz. İNG Bank kredi başvurusunda, başvuru yapan kişilerin kredi notuna göre faiz oranı belirlemektedir. Buna göre kredi başvurularında %1,19 ile %1,59 arasında uygun faiz oranları ile sizde İng Bank kredi başvurusu yapabilir ve bankadan kredinizi çekebilirsiniz. İng Bank avantajlı kampanyalarını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler için İng Bank kredi kartı başvurusu konusuna bakabilirler.

Yorum yap:

Kapat