İNG Bank Mevduat Faiz Oranları 2019

İNG Bank Mevduat Faiz Oranları 2019

Siz değerli okuyucularımız sizler için sayfamızda hazırlamış olduğumuz İNG Bank mevduat faiz oranları 2019 yılına ait ING Bank vadeli mevduat faiz oranlarınızın hesaplaması yaparak sizler de yüksek faizlerle paranızı en güzel şartlarda değerlendirebilirsiniz.

İNG Bank Mevduat Faiz Oranları 2019

  Kazancıma kazanç eklemek istiyorum ve bunu en güvenilir yoldan yapmak istiyorum  diyorsanız İNG Bank mevduat faiz oranları 2019 haberimiz  ilebu isteklerinizi en kolay şekilde yerinegetire bilirsiniz. Vadeli mevduat hesabınızda TL ya da döviz birikimleriniz, dilediğiniz vadede güvenle değerlensin!İNG Bank mevduat faiz oranları piyasa koşullarına göre güncellenen faiz oranları size birikimlerinizi en verimli şekilde değerlendirme olanağı sunar.Çeşitli vade alternatifleriyle TL ya da döviz cinsinden Vadeli Hesap açılabilir. Hesaptan vadesi bozulmadan, aynı vade dönemi içerisinde 2 defayı geçmemek üzere, vadeli mevduat bakiyesinin  %20'si kadar para çekilebilmektedir. Para çekme işleminden sonra vadeli hesabınızda kalan bakiyeye faiz işlemeye devam eder.İnternet Şubesi'nde açacağınız TL, USD ve Euro cinsi e-Hesaplar 1 aydan 1 yıla kadar olan vadelerde geçerlidir. Şubelerden açılan vadeli Mevduat Hesaplar vade sonlarında e-Hesap'a dönüştürülebilir.Hesap açma limiti minimum 5.000 TL, 2.000 USD ve 2.000 Euro'dur.Varolan mevduat hesabının  vadeli mevduat hesabı olduğunu önemle bildirmek isteriz.E vadeli oranların,bankadan açılan vade oranına göre daha düşük oranda olduğunu bilmenizi isteriz.

Avantajları:

 

1 yıl boyunca güncel Hoş Geldin Faizi* ile kazanırsınız. 
Hesap İşletim Ücreti ve EFT/Havale masrafı ödemezsiniz. 
Para çektiğinizde ya da yatırdığınızda vadeniz bozulmaz. 
Faiz kazancınız günlük olarak hesabınıza geçer. 
Türk Lirası, Dolar, Euro ve İngiliz Sterlini seçenekleri ile hesap oluşturabilirsiniz.
Şubeye gitmek yerine dijital kanalları kullanarak her zaman daha avantajlı faiz oranı alırsınız. 

 

 

MEVDUAT HESABI NASIL AÇILIR?

 

 

Siz değerli okuyucularımı Vadeli Mevduat Hesabı açın, kazancınıza kazanç katın!İnternet Şubesi ve Telefon Bankacılığı'ndan açacağınız TL hesabınız ile avantajlı faiz oranları ile kazanabilirsiniz. Üstelik İnternet Şubesi’nden açtığınız hesabınızın vadesi geldiğinde otomatik olarak İnternet Şubesi'ne özel avantajlı faiz oranıyla yenilenir.İnternet Şubesi Başvuru menüsünden Hesaplar / Vadeli Hesap Açılışı seçerek İnternet Bankacılığı üzerinden, İng Bank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 06 00 'yı arayarak Telefon Bankacılığı üzerinden veya size en yakın şubemize gelerek vadeli hesabınızı hemen açabilirsiniz.

İNG Bank şuanda yeni e-vadeli mevduat hesabı açan müşterilere özel olarak 1 yıl boyunca "hoşgeldin faizi" vermektedir. Hoşgeldin faizi, normal faiz oranlarına daha yüksek kazandırmaktadır. Siz de İng Bank'tan e-vadeli mevduat hesabı açarak daha yüksek faiz kazancı elde edebilirsiniz.

 

 

 

İNG Bank Mevduat faizi hesaplama

 

 

Miktar

 
Vade Sayısı 

 
Faiz Oranı

 
Net Kazanç 
10.000 TL

 
32 GÜN

 
%21,50


 
161 TL

 
15.000 TL

 
32GÜN


 
%21,50

 
242 TL

 
30.000 TL

 
32 GÜN


 
%21,50

 
484 TL

 
40.000 TL

 
32 GÜN%21,50

 
645 TL

 
50.000 TL

 
32 GÜN


 

%21,50

 

807 TL


TÜM BANKALARI KARŞILAŞTIR: 

En yüksek faiz veren banka 2019

 

 

Yukarıda yer alan ING Bank vadeli mevduat  faiz oranları tablosunda yer alan "net kazanç" vergi kesintisi ve diğer kesintiler çıkarıldıktan sonra oluşturulmuştur. Bankamızın  güncel piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirebilmektedir. ING Bank  mevduat faiz oranları 2019 inceleyerek siz de ING Bank mevduat hesaplarıyla paranızı değerlendirmeye hemen başlayabilirsiniz.  Faizler güncellendikçe, sayfamız da güncellenerek sizlerin hizmetine sunulmaya devam edecektir. Sizde sayfamızdan tüm bankaların mevduat faizlerine, mevduat hesaplamalarına ve diğer banka bilgilerine göz atabilirsiniz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: