İNG Bank Mevduat Faiz Oranları 2020

Bu sayfada yer alan İNG Bank mevduat faiz oranları 2020 yılı hesaplamasına göz atarak İNG mevduat hesabı ile ne kadar kazanç elde edebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İNG Bank Mevduat Faiz Oranları 2020

  Kazancıma kazanç eklemek istiyorum ve bunu en güvenilir yoldan yapmak istiyorum  diyorsanız İNG Bank mevduat faiz oranları 2020 haberimiz  ilebu isteklerinizi en kolay şekilde yerinegetire bilirsiniz. Vadeli mevduat hesabınızda TL ya da döviz birikimleriniz, dilediğiniz vadede güvenle değerlensin!İNG Bank mevduat faiz oranları piyasa koşullarına göre güncellenen faiz oranları size birikimlerinizi en verimli şekilde değerlendirme olanağı sunar. Çeşitli vade alternatifleriyle TL ya da döviz cinsinden Vadeli Hesap açılabilir. ING E-Turuncu hesap açarak şubeye gitmeden dijital kanallar aracılığıyla her zaman daha avantajlı faiz oranlarıyla paranızı değerlendirebilirsiniz. Herhangi bir alt limit yoktur, maaşınız veya yatırılan para ne kadar olursa olsun hesapta durduğu gün kadar değerlenmeye devam eder. 1 yıl boyunca, Hoş Geldin faizinden de yararlanarak daha yüksek faiz oranları kazanırsınız. İşte ING E-Turuncu Hesabın bazı özellikleri ve İNG Bank mevduat hesaplama tablosu.

Avantajları:

  • 1 yıl boyunca güncel Hoş Geldin Faizi* ile kazanırsınız. 
  • Hesap İşletim Ücreti ve EFT/Havale masrafı ödemezsiniz. 
  • Para çektiğinizde ya da yatırdığınızda vadeniz bozulmaz. 
  • Faiz kazancınız günlük olarak hesabınıza geçer. 
  • Türk Lirası, Dolar, Euro ve İngiliz Sterlini seçenekleri ile hesap oluşturabilirsiniz.
  • Şubeye gitmek yerine dijital kanalları kullanarak her zaman daha avantajlı faiz oranı alırsınız. 

 

İNG Bank Mevduat faizi hesaplama

Miktar

 Vade Sayısı

 Faiz Oranı

 Net Kazanç


 10.000 TL


32 GÜN

 
%13,00

 
 107 TL


 15.000 TL


32GÜN

 
%13,00

 
 162 TL


 30.000 TL


32 GÜN

 
%13,00

 
 324 TL


 100.000 TL


32 GÜN


%13,00

 
 1.079 TL


 150.000 TL

 
32 GÜN

 

%13,00

 

 1.619 TL

Hesaplama tarihi: 14 Ekim 2020


TÜM BANKALARI KARŞILAŞTIR: 

En yüksek faiz veren banka 2020

MEVDUAT HESABI NASIL AÇILIR?
Siz değerli okuyucularımı Vadeli Mevduat Hesabı açın, kazancınıza kazanç katın!İnternet Şubesi ve Telefon Bankacılığı'ndan açacağınız TL hesabınız ile avantajlı faiz oranları ile kazanabilirsiniz. Üstelik İnternet Şubesi’nden açtığınız hesabınızın vadesi geldiğinde otomatik olarak İnternet Şubesi'ne özel avantajlı faiz oranıyla yenilenir.İnternet Şubesi Başvuru menüsünden Hesaplar / Vadeli Hesap Açılışı seçerek İnternet Bankacılığı üzerinden, İng Bank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 06 00 'yı arayarak Telefon Bankacılığı üzerinden veya size en yakın şubemize gelerek vadeli hesabınızı hemen açabilirsiniz. İNG Bank şuanda yeni e-vadeli mevduat hesabı açan müşterilere özel olarak 1 yıl boyunca "hoşgeldin faizi" vermektedir. Hoşgeldin faizi, normal faiz oranlarına daha yüksek kazandırmaktadır. Siz de İng Bank'tan e-vadeli mevduat hesabı açarak daha yüksek faiz kazancı elde edebilirsiniz. Ekim 2020 tarihi itibariyle İng Bank mevduat faiz oranları yüzde (%) 13 olarak belirlenmiştir. Piyasa koşullarına bakılarak faiz oranları değişebilmektedir.
 

 

 

Yukarıda yer alan ING Bank vadeli mevduat  faiz oranları tablosunda yer alan "net kazanç" vergi kesintisi ve diğer kesintiler çıkarıldıktan sonra oluşturulmuştur. Bankamızın  güncel piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirebilmektedir. ING Bank  mevduat faiz oranları 2020 inceleyerek siz de ING Bank mevduat hesaplarıyla paranızı değerlendirmeye hemen başlayabilirsiniz. Faizler güncellendikçe, sayfamız da güncellenerek sizlerin hizmetine sunulmaya devam edecektir. Sizde sayfamızdan tüm bankaların mevduat faizlerine, mevduat hesaplamalarına ve diğer banka bilgilerine göz atabilirsiniz.
Kredibankalar.com

Yazar: Kredibankalar.com

Bankacılık, finans, sağlık ve teknoloji alanında yaklaşık olarak 10 yıllık bilgi birikim ve tecrübelerimizle güncel ve insanlara fayda sağlayacak içerikler üreterek Kredibankalar.com sitemizde yayımlıyoruz. Finans ve sağlık araştırmalarma ve bilgi makalelerinin yanı sıra, otomotiv, sosyal medya ve birçok farklı kategoride de içerikler üretiyoruz. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, aklınıza takılan soruların yanıtlanması için aşağıda bulunan yorum kutusuna yazabilirsiniz.

Yorum Yap: