İng Bank Sahibi Kim


İng Bank Sahibi Kim

Türkiye'de hizmet veren özel bankalar arasında yer alan İng Bank sahibi kim olduğu hakkında bilgi almak isteyenler bu konuyu inceleyebilir.

03 Ağustos 2017 Perşembe 19:59
İng Bank Sahibi Kim
 İng Bank kimin, İng Bank sahibi kimdir, İng Bank sahibi hakkında bilgi almak isteyenler için Kredi Bankalar olarak bu konuyu hazırladık. Daha önce olduğu gibi, Teb devletin mi, İş Bankası özel mi, Ziraat Bankası devletin mi, devlet bankaları konularını sizlere sunmuştuk. Şimdi ise, İng Bank sahibi kim konusunu araştırarak sizlere sunduk.

İng Bank Sahibi Kim?

Turuncu banka olarak tanınan ve reklamlarda sürekli olarak karşımıza çıkan, son zamanlarda geniş kampanyaları ile büyük müşteri kitlesine ulaşmayı başaran İng Bank ortaklık yapısını sizler için araştırdık. Tüm bankaların hakkında bilgileri sizlere paylaşıyoruz. Doğru ve kesin bilgilerle kredibankalar.com üzerinde sizler için bu bilgilere zaman zaman yer vermekteyiz. Her zamanki gibi yerli malının desteklenmesi konusunda duyarlı olduğumuzu belirtmekle beraber, yerli ve yabancı bankalar hakkında kampanyaları "eşit" olarak sizlere sunuyoruz. Sitemizde hiçbir reklam materyali bulunmamakla beraber, tüm bilgilerin sizlerin daha iyi yararlanabilmeniz amacıyla oluşturulmuş ve sizlere sunulmuştur.

İng Bank kimin

İng Bank kuruluşu hakkında; 19 Haziran 2007 yılında Oyak Grubu'nun tamamını İng Grubu satın almıştır. Satışın ardından Oyak grubu, İng çatısı altında toplanmış olup, Hollanda merkezli bankacılık grubu olan İng Bank 7 Temmuz 2008'de Türkiye'de resmi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Dünyanın sayılı finans kuruluşlarından birisi olan İng Grubu birçok ülkede faaliyet göstermektedir. 

Son olarak İng Bank Hollanda'ya ait bir banka olarak ülkemizde faaliyetine devam etmektedir. Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • E-mail:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir. Ayrıca yorum yazdığınızda İLGİLİ FİRMA İLE İLETİŞİME GEÇMİŞ OLMUYORSUNUZ. Bayilik veren firma ile ilgili iletişime geçmek için tanıtım sonunda bulunan iletişim adreslerini kullanabilirsiniz.