sponsorlu bağlantılar

İNG BANK TELEFON BANKACILIĞI NUMARASI

Türkiye'de son zamanlarda tercih edilen bankalar arasında bulunan İNG Bank telefon bankacılığı numarası öğrenmek isteyenler için bu konuyu hazırladık.

sponsorlu reklamlar

2017-07-20 21:44:28

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
Türkiye'de hizmet veren özel bankalar arasında yer alan İng Bank ile sizde bankacılık ürünlerini hızlı ve kolay şekilde kullanabilirsiniz. İng Bank telefon bankacılığı numarası ile sizde cep telefonunuz ya da sabit telefonlardan bankayla iletişime geçip hızlı şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz. İng Bank müşteri hizmetlerine bağlanmak için telefonunuzdan 0850 222 0 600 numaralı telefon numarasını aramanız gerekmektedir. 0850 222 0 600 numaralı İng Bank müşteri hizmetleri numarası ile sizde bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolay adımlarla halledebilirsiniz.

İng Bank müşteri hizmetleri numarası

İng Bank müşteri hizmetlerini aradıktan sonra sizi sesli yanıt sistemi karşılamaktadır. Sesli komut ile menüler arasında gezebilir ve istediğiniz işlemi ses komutu yardımıyla yapabilirsiniz. Örneğin kredi başvurusu yapmak istiyorsanız sesli yanıt sistemi sizi dinlerken "kredi başvurusu yapmak istiyorum" diyerek ilgili menüye yönlendirilebilirsiniz. 

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA