ING Hesap Açma

Bu sayfadan ING hesap açma ayrıntılarına göz atarak online hesabınızı hemen açabilirsiniz.

ING Hesap Açma

İNG Bank yani yeni adıyla ING'de banka hesabı açarak siz de tüm bankacılık işlemlerinizi ING'den gerçekleştirebilirsiniz. ING hesap açma ayrıntılarını araştırarak hesabınızı hangi kanallardan açabileceğinizi bu konuda sizler için anlattık.

ING Hesap Kartı Başvurusu

ING Bank'ta banka hesabı açarak bir çok farklı bankacılık işlemini ücretsiz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. ING'de vadesiz banka hesabı açarak siz de yatırım işlemleri, para transferi, ödeme işlemleri ve pek çok farklı bankacılık işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. ING E-Turuncu hesap ile 1 yıl hoş geldin faizinden yararlanarak paranızı yüksek faizlerle siz de değerlendirebilir, paranız durduğu yerde siz para kazanabilirsiniz. ING'de banka hesabı açmak için pek çok alternatif yöntem bulunmaktadır. İşte ING hesap açma yöntemleri:

  • ING şubelerinden hesap açma
  • ING internet ve mobil şubeden hesap açma
  • ING internet sitesinden hesap açma.

ING Turuncu Ektra Kart

ING'nin yakın zamanda müşterilerine duyurduğu yeni banka kartı ING Ekstra Kart ile siz de pek çok avantaj sahibi olabilirsiniz. ING'nin yeni banka kartı Turuncu Ektra ile hem alışveriş yapabilir, hem de yurt içi ve yurt dışında tüm ATM'lerden para çekebilirsiniz. Üstelik yıllık kart ücreti de ödemezsiniz. Aylık 750 TL harcama yaptıktan sonraki ay olmak üzere Turuncu Ektra avantajlarından da yararlanmaya başlayabilirsiniz. %2 ek faiz kazanabilir veya kredi başvurunuzu daha uygun faiz oranlarıyla yapabilirsiniz. İşte ING Turuncu Ektra banka kartı özellikleri:

  • Temassız özelliği ile şifre girmeden 250 TL'ye kadar alışveriş yapabilirsiniz.
  • Tüm ATM'lerden 7/24 para çekebilirsiniz.
  • KMH yani Destek Hesap tanımlatarak, hesabınızda para olmasa bile eksi bakiyeden para çekebilirsiniz.
  • Eşinize, çocuklarınıza veya tanıdıklarınıza hesabınıza bağlı bir ek kart verebilirsiniz.
  • Turuncu Ektra'lılara özel %16 Hoş Geldin faizinden yararlanabilirsiniz.

ING İnternetten Hesap Açma

ING internet sitesini ziyaret ederek siz de hesap kartı başvurusu yani hesap açmak için başvurunuzu online bir şekilde tamamlayabilirsiniz. ING normal banka hesabı açmak için ING hesap açılışını sadece banka şubesinden yapsa da, yeni çıkardığı banka kartı Turuncu Eksta kartın başvurularını internetten online bir şekilde alarak kartınızı adresinize kadar göndermektedir. Turuncu Eksta kart başvurusu ile birlikte vadeli mevduat hesabı olarak işleyen E-Turuncu hesabınız da otomatik olarak hesabınıza tanımlanacaktır.

ING Turuncu Ektra banka kartı başvuru ekranı için tıklayın.

TÜM BANKALAR: Şubeye gitmeden banka hesabı açma

ING Şubeden Hesap Açma

Türkiye'nin bir çok noktasında hizmet veren ING şubelerine sadece kimlik belgeniz ile giderek banka hesabınızı açabilirsiniz. Bankada gerek görülmesi durumunda son 3 aya ait faturanız veya yerleşim yeri belgeniz de istenebilir.

ING'de hesap açabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Bunun dışında ING'de hesap açabilmeniz için farklı bir şart aranmamaktadır. Bu sayfamızda yer alan güncel bilgileri inceleyerek İng Bank hesap açma ayrıntılarını, gerekli belgeleri, internetten nasıl hesap açabileceğinizi öğrenerek siz de hemen ING'den hesabınızı açarak bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

ING Bank Altın hesabı açma

ING Bank eksi hesap açma

Yorum yap:

Etiketler
Kapat