Bimcell Paket İptal Etme (2022 SMS Paket İptali)

Bimcell paket iptal etme nasıl yapılacağını bu sayfadan öğrenebilir, Bimcell paketinizi iptal ederek yeni bir paket alabilirsiniz.

Bimcell Paket İptal Etme (2022 SMS Paket İptali)

Süpermarket zinciri BİM'in sanal GSM hizmeti Bimcell, Türk Telekom alt yapısını kullanarak ve Türkiye'de bir market zincirinin gerçekleştirdiği ilk GSM şebekesidir. Bimcelll paket iptali için aşağıda yer alan yöntemleri kullanabilir, SMS göndererek Bimcell paketlerinizin iptal edilmesini gerçekleştirebilirsiniz.

Bimcell Paket İptal Etme

Paket Adı SMS Yazılacak Metin

Gönderilecek numara

Dost S Paketi İptal Etme: IPTAL DOST S

4551’e gönder

Dost M Paketi İptal Etme: IPTAL DOST M

4551’e gönder

Dost L Paketi İptal Etme: IPTAL DOST L

4551’e gönder

Dost XM Paketi İptal Etme: IPTAL DOST XL

4551’e gönder

İPUCU: Bimcell paketinizi SMS ile iptal edemiyorsanız, Bimcell online işlemlere giriş yaparak Tarifeler > Paketler adımını takip ederek paketinizi iptal edebilirsiniz.

İlgili site: Bimcell online işlemler

Paketin yenilenmesini iptal etmek isteyen müşteriler SMS göndererek veya Online İşlemler Merkezi veya müşteri hizmetleri aracılığıyla işlemi gerçekleştirebilecektir. Paketin geçerlilik süresi olan 30 günlük süre dolmadan anılan paketin yenilenme özelliğinin iptal edilmesi halinde paket dâhilinde kalan bir fayda bulunuyor ise bu faydalar geçerlilik süresi sonuna dek kullanmaya devam edilebilecek; paket bir kez daha otomatik olarak yenilenmeyecektir.

Bimcell internet paketi iptali

  • 1 GB paketi için IPTAL1GB
  • 2 GB paketi için IPTAL2GB
  • 5 GB paketi için IPTALBIMCELL5GB
  • 10 GB paketi için IPTALBIMCELL10GB yazıp 4551’e SMS gönderebilirsiniz. İptal ettiğinizde paketiniz otomatik yenilenmeyecektir.

İnternet paketimi iptal ettirdikten sonra kalan kullanım hakkım silinir mi?

Hayır. İnternet paketini iptal eden müşterilerimiz kalan haklarını paketlerinin son kullanım tarihine kadar kullanabilirler.

Bimcell paket iptali para iadesi yapılır mı?

Otomatik olarak yenilenen paketler 30 günlük süreyle veya Bimcell'in güncel paket tarifelerine göre belli bir süre için kullanıma sunulmaktadır. Paketinizi günü gelmeden önce iptal edebilir, paketin gün sayısı kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. Paket iptali sonrasında Bimcell para iadesi yapmamaktadır.

Kaynaklar:

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/bimcell-dost-s-paketi.aspx

https://tr.wikipedia.org/wiki/B%C4%B0Mcell

https://www.youtube.com/watch?v=-BjIiByuT88

https://www.bimcell.com.tr/Content/247/duyurular.aspx

Yorum yap:

Kapat