Btcturk hesap silme ve üyelik iptali nasıl yapılır?

Btcturk hesap silme ve üyeliğinizin iptal etmek için bu sayfadaki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Btcturk hesap silme ve üyelik iptali nasıl yapılır?

2013 yılından beridir Türkiye kripto para borsaları arasında hizmet veren Btctürk, Türk Lirası cinsinden kripto para alım satım işlemlerine aracılık etmektedir. BtcTurk ve Btctürk pro üyelik iptal etmek için bu sayfada yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Sizler için Btcturk hesap silme ve üyelik iptal etme, hesabı tamamen kapatma işleminin nasıl yapıldığını aşağıda açıkladık.

Btcturk Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Btcturk pro, Btctürk'ün diğer kripto para borsası olarak hizmet vermektedir. Bundan dolayı hem pro'nun hem de normal üyelik hesabı aynı şekilde kapatılmaktadır. Btctürk üyelik iptali için herhangi bir neden sunmanıza gerek yoktur. Üyeliğinizi iptal etmeden önce Btctürk'e giderek kullanıcı sözleşmesinde yer alan hakları incelemeniz yararınıza olacaktır.

Btctürk üyelik iptali ile hesabınızı kapatmak için destek@btcturk.com adresine mail göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca üyelik iptallerini Btcturk iletişim sayfalarından da gerçekleştirebilirsiniz. Btcturk bize ulaşın sayfasına giderek iletişim formunu doldurabilir ve Btcturk hesabınızın kapatılması için firmaya talep gönderebilirsiniz.

destek@btcturk.com adresine Btctürk ve Btctürk pro üyeliğinizi sonlandırmak için üyelik numaranız, hesap numaranız, adınız soyadınız, mail adresiniz ve telefon numaranızın bulunduğu bir mail gönderebilirsiniz. Btcturk size en kısa süre içerisinde dönüş yaparak hesabınızı iptal edecektir. Bu süre zarfında hesabınızda bulunan bakiyelerin bankanıza transferini gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yap: