Fitgirls üyelik iptali ve para iadesi nasıl yapılır?

Bu sayfadan Fitgirls üyelik iptali ve Fitgirls para iadesi sorgulaması yaparak aboneliğinizi hemen iptal edebilirsiniz.

Fitgirls üyelik iptali ve para iadesi nasıl yapılır?

Fitgirls aboneliği iptal etme işlemini yapabilmek için, öncelikle Fitgirls abonelik sorgulaması yapmanız gerekmektedir. FitGirls, sadece Vodafone müşterilerinin yararlanabildiği bir ücretli programdır. Fitgirls telefon üzerinden video izleme programı olarak bilinmektedir. Fitgirls programı genel olarak sporla alakalı içerikler üreten ve bunu aylık belli bir ücret karşılığında abonelerine sunan bir programdır. Fitgirls ile alakalı internet üzerinde pek çok şikayet konusu bulunmaktadır. Eğer aboneliği iptal ederek üyeliğinizin sonlandırılmasını istiyorsanız, aşağıda yer alan yöntemleri kullanabilirsiniz.

Fitgirls iptal etmek

Fitgirls aylık abonelik bedeli 56 TL'dir. Sadece Vodafone abonelerinin yararlanabildiği Fitgirls abonelik iptali yapmak istiyorsanız, iptalfitgirls yazıp 1240'a SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca Vodafone çağrı merkezini arayarak da Fitgirls aboneliğinizi iptal ederek ücret iadesi talep edebilirsiniz.

Fitgirls üyelik iptali nasıl yapılır?

İnternet üzerinde şikayet konularına baktığımızda Fitgirls'in izinsiz olarak üyelik yaptığı şikayetleri bulunmaktadır. Özellikle çocukların girmiş olduğu oyun ve video izleme sitelerinden istek dışı abonelik toplayan Fitgirls, pekçok kişiyi maddi olarak mağdur etmektedir. Sizlere önerimiz bu firmayı savcılığa şikayet etmeniz yönündedir çünkü pek çok aile bilmeden bu firmaya aylık üyelik ücreti ödemektedir. Fitgirls abonelik iptali için iptalfitgirls yazıp 1240'a SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Eğer hala üyeliğiniz sonlandırılmadıysa, bu durumda Vodafone müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir. Ayrıca telefonunuzu mobil ödemelere kapatmak için MOBILODEME KAPAT yazarak 7878'e SMS gönderebilirsiniz. Bu SMS sonrasında telefonunuzdan mobil ödeme alınmayacaktır.

İnternet üzerinde yer alan şikayet konularında şikayet eden kişiler Fitgirls'i dolandırıcılıkla suçlamaktadır. Birçok mağdur kişiden istek dışında aylık 56 TL ücret almaktadır. Siz de Fitgirls abonelik sorgulaması yapmak için Vodafone online işlemlere girebilir, aboneliklerinizi sorgulayabilirsiniz. Eğer Fitgirls gibi programlar sizin izniniz olmadan faturanızdan para çekmişse, para iadesi için Vodafone'a başvuru yapabilirsiniz.

Papara üyelik iptali

Getir sipariş iptali

Yorum yap:

Kapat