Getir Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Getir sipariş iptali yaparak verdiğiniz siparişlerinizin iadesini alabilirsiniz. Getir sipariş iptal müşteri hizmetleri numarasından hemen iptal ve iade işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Getir Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Getir sipariş iptali sadece Getir müşteri hizmetlerini arayarak yapılmaktadır. Sipariş iptal nedenini müşteri temsilcisine belirtmeniz gerekiyor. 0850 532 50 50 numaralı Getir müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinizi iletebilirsiniz. Getir uygulamasının amacı müşterinin siparişini 10 dakika içerisinde teslim etmektir. Eğer uzun bir süre gelmeyen siparişiniz bulunuyorsa bilgi almak ve siparişi iptal etmek için müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz. Sipariş iptal nedenini de müşteri temsilcisine belirtmeniz gerekmektedir. Aksi bir durumda sipariş iptal talebi reddedilmektedir.

 

Getir en az kaç TL sipariş verilir?

Getir, Türkiye genelinde birçok ilde çevrimiçi market uygulaması olarak hizmet vermeye devam ediyor. Genel olarak müşterinin siparişini 10 dakika içerisinde teslim etmeyi amaçlayan Getir firması İstanbul, Ankara, Mersin, Adana, Bursa, Kocaeli, Bodrum, İzmir ve birçok farklı ilde hizmet vermektedir. Getir'den aldığımız ürünleri farklı nedenler göstererek siz de iptal edebilirsiniz. Fiyat olarak diğer uygulamalardan pahalı olsa da, verdiği hizmeti ve hızından dolayı Getir tercih edilmektedir. Getir'den sipariş vermek için minimum teslimat tutarı 25 TL olması gerekmektedir. Getir'in teslimat ücreti olarak da 4.90 TL almaktadır.

 

Getir sipariş iade

Getir uygulamasının hizmet verdiği bölge dışında sipariş verdiyseniz, zorunlu iade politikasını uygulayıp siparişi iptal ederek paranızı iade alabilirsiniz. Getir sipariş iadesi yapmak istiyorsanız, sipariş iadelerini Getir müşteri hizmetlerini arayıp yapmanız gerekmektedir. Getir sipariş iptali müşteri hizmetleri numarası 0850 532 50 50 numarasını siz de 7/24 arayabilir veya info@getir.com e-posta adresine mail göndererek sipariş hakkında şikayet, öneri, istek ve iade işlem taleplerinizi firmaya bildirebilirsiniz.

 

Zorunlu İade Politikası

Getir, müşterinin yaşadığı problemli alışverişlerden dolayı zorunlu iade ve iptal politikasını uygulamaktadır. Getir'den verilen siparişler eğer restorana ulaşmazsa bu durumda zorunlu iptal işlemi yapılarak ücret iadesi müşteriye yapılmaktadır.

Getir'in iptal ve iade politikası uyguladığı diğer durumlar ise:

  • Siparişin ilgili restoranda kalmamış olması,
  • Müşterinin siparişten memnun kalmaması,
  • Siparişin teslimat süresinin geçmesi ve restoranın bu durumu onaylaması.

Bu gibi problemlerde Getir uygulaması, müşterinin hakkını her zaman savunmaktadır. Aynı zamanda müşteri haksız yere iade ve iptal talebinde bulunursa, Getir müşterinin hesabını kapatma hakkına da sahiptir.

 

Getir üyelik silme

Getir'de mevcut üyeliğinizi tamamen silmek ve kullanıcı bilgilerinizi sistemden kaldırmak istiyorsanız, yine bu işlemi gerçekleştirebilmek için de 0850 532 50 50 numaralı Getir müşteri temsilcisini aramanız gerekmektedir. Ayrıca Getir internet sitesinde yer alan iletişim formunu kullanarak üyelik bilgilerinizin silinmesini talep edebilirsiniz. Ayrıca Getir'in e-posta adresine üyelik bilgilerinizi ve iptal etme nedeninizi anlatarak durumu bildiren bir mail gönderebilirsiniz.

 

Getir Şikayet

Siparişiniz sorunlu geldiyse veya kurye ya da restoranla alakalı şikayetiniz varsa, Getir'e bu şikayetlerinizi ileterek çözüm talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca, Getir'in resmi olarak her üyeye onaylattığı Kullanıcı Sözleşmesi'nde açık olarak yer alan kuryelerin davranışlarından firmanın yasal olarak sorumlu tutulmayacağı açık olarak belirtilmektedir. Kurye veya diğer şikayetlerinizi bildirmek için Getir uygulaması üzerinden Şikayet sayfasına giderek şikayetlerinizi gönderebilirsiniz.

Yorum Yap: