Hepsiburada Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Hepsiburada sipariş iptal etmek için bu sayfada yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Hepsiburada Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Hepsiburada sipariş iptali, Hepsiburada'dan alışveriş yapan ve ürünü almaktan vazgeçen tüketiciler tarafından merak edilmektedir. Hepsiburada.com alışveriş sitesinin iptal ve iade koşullarını aşağıda yer alan bilgilerden inceleyebilirsiniz.

Hepsiburada Sipariş İptali Nasıl Yapılır?

Hepsiburada'dan almış olduğunuz siparişin iptal edilmesini istiyorsanız, siparişten hemen sonra "Siparişlerim" sayfasından iptal işlemini başlatabilirsiniz. İşleme giren siparişi ise iptal değil "iade" edebilirsiniz. Yine siparişlerim sayfasına gelerek iade işlemini başlatabilir, para iadenizi alabilirsiniz.

Hepsiburada sipariş iptal edince para iade edilir mi?

Hepsiburada'da sipariş iptali talebinde bulunmanızdan sonra iptal onaylanması sonrasında ödeme yaptığınız para 1 gün içerisinde hesabınıza tekrardan yatırılır. Hepsiburada, ödeme yaptığınız tutarın tamamını ödeme yapmış olduğunuz banka hesabınıza iade eder. Banka ise tutarı, eğer taksitli olarak çekim yapıldıysa seçilen ay kadar taksitle iade yapar.

Hepsiburada Sipariş Adres Değişikliği

Eğer adresiniz güncel değil veya yanlış adrese sipariş verdiyseniz, bu durumda ise Siparişlerim sayfasına gelerek siparişiniz kargoya verilmeden önce adres değişikliği yapabilirsiniz.

Hepsiburada Siparişimi İptal Etti

Eğer alışveriş sonrasında siparişiniz iptal edildiyse, bunun farklı nedenleri olabilir. Aldığınız ürünün tedarikçisinde stok tükenmiş olabilir. Veya tedarikçi ile Hepsiburada arasında anlaşmazlık yaşanmış olabilir. Ayrıca kredi kartı / banka kartı ödemeniz sırasında hata olmuş ve bunun sonrasında Hepsiburada siparişi iptal etmiş olabilir.

Yorum yap:

Kapat