Paribu hesap silme ve üyelik iptali nasıl yapılır?

Paribu hesap silme ve üyelik iptal işlemlerinin nasıl yapıldığını bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Paribu hesap silme ve üyelik iptali nasıl yapılır?

Paribu hesap silme ve üyeliğinizin iptal edilmesini istiyorsanız, bu sayfada yer alan bilgileri kullanarak Paribu hesabınızı kapatarak üyelik bilgilerinizi anında silebilirsiniz.

 

Paribu hesap silme nasıl yapılır?

Paribu hesabınızın tamamen kapatılmasını istiyorsanız, destek@paribu.com mail adresine hesabınızın kapatılması ile ilgili bir mail gönderebilirsiniz. Ayrıca 0850 303 60 00 numaralı Paribu müşteri hizmetlerini 09.00 - 21.00 saatleri arasında arayıp hesabınızı iptal etmek istediğinizi belirtebilirsiniz. Mail olarak iptal talebi oluşturduysanız Paribu isteğinizi değerlendirerek size dönüş yapacaktır.

 

Paribu hesap silme metni

Paribu'ya hesap silmek için aşağıda yer alan metni kopyalayıp mail göndererek iptal işleminin işleme alınmasını isteyebilirsiniz.

  • Paribu'da bulunan xxx numaralı hesabımın tamamen kapatılmasını ve üyelik bilgilerimin Paribu'dan silinmesini talep ediyorum.
  • İsim - Soyisim:
  • E-Posta:
  • Telefon Numaram:

Bu bilgileri doğru bir şekilde doldurarak Paribu'ya mail atmanız sonrasında 30 gün içerisinde hesabınız iptal edilecektir.

 

Paribu, Türk Lirası üzerinden Bitcoin ve diğer kripto paraların alım satımının yapıldığı bir kripto para borsası olarak hizmet vermektedir. Özellikle Thodex firmasının kullanıcılarını mağdur ederek sahibinin yurt dışına kaçışından sonra Türk kripto para borsalarına olan güven zedelenmiştir. Bundan dolayı pek çok kişi Paribu, BTCtürk gibi firmalardan Binance gibi uluslararası hizmet veren kripto para borsalarına geçmişlerdir. Siz de Binance'de üyelik açmak için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

 

İlgili sayfa: Binance hesap açma

 

Paribu güvenilir mi?

Son zamanlarda yaşanan olaylar sonrasında kullanıcılar Paribu güvenilir mi diye araştırma yapmaktadır. Paribu, aracı firmalar arasında en güvebilir firmalar arasında gösterilmektedir. Para yatırma ve para çekme işlemleri çok hızlı bir şekilde işlediği görülmektedir.

 

Paribu müşteri hizmetleri numarası

0850 303 60 00 numaralı Paribu müşteri hizmetleri numarasından kripto paralar veya hesabınızda oluşan problemler ile ilgili destek alabilirsiniz. Ayrıca destek@paribu.com adresine de sorununuzu açıklayan bir mail gönderirseniz Paribu yetkilileri en kısa süre içerisinde tarafınıza dönüş yapacaktır.

 

Paribu Binance transfer

Etiketler

Yorum Yap: