Swarm Hesap Silme ve Dondurma Linki (2021)

Swarm hesap silme, Swarm hesap dondurma ve üyelik iptali yapmak istiyorsanız bu sayfada yer alan bilgileri inceleyebilirsiniz.

Swarm Hesap Silme ve Dondurma Linki (2021)

Özellikle bir dönem oldukça popüler olan Swarm uygulaması, Türkiye'de hala iyi bir kitle tarafından kullanılmaktadır. Swarm hesap silme işleminin nasıl yapıldığını veya Swarm dondurma işlemi hakkında tüm gerekli bilgileri araştırarak bu sayfamızda açıkladık. Swarm hesabı silmek için belli talimatları uygulamanız gerekmektedir. Ayrıca hesap silmek istemeyen kişiler de "Swarm hesap dondurma nasıl yapılır?" diye merak etmektedir.

Öncelikle belirtelim ki, cep telefonunuzda yüklü olan Swarm uygulamasından Swarm hesap silme işlemi yapılamaz. Hesap silmek veya dondurmak istiyorsanız web üzerinden siteye giriş yaparak Swarm hesap silmek hakkında seçenekleri kullanmanız gerekiyor.

Swarm hesap silme nasıl yapılır?

Tablet veya cep telefonlarından Swarm hesabını silmek mümkün değildir. Swarm hesabınızı kalıcı olarak silmek için yapmanız gereken adımlar şunlardır:

  • Bilgisayardan internet tarayıcısına Swarm hesap silmek bağlantısına giriş yapın.
  • Kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra "Foursquare ve Swarm'dan neden ayrılıyorsun?" sorusuna uygun yanıtı seçin.
  • Sayfanın alt kısmında yer alan "Delete Account" butonuna tıkladıktan sonra hesabınızı silin.

Ayrıca Facebook ile Swarm'a giriş yapmış kullanıcılar "Delete Account" butonunu göremiyorsa, öncelikle yeni bir şifre belirlemesi gerektiğini de not düşelim.

"Delete Account" butonuna bastığınız anda geri dönülemez olarak Swarm ve Foursqare hesaplarınız ve bu hesaplara bağlı olan tüm giriş bilgilerinizi silmiş olacaksınız. Eğer daha sonra Swarm'ı kullanmak istiyorsanız, aşağıda yer alan hesap dondurma talimatlarını uygulayabilir, hesabınızı geçici bir süre için dondurabirsiniz.

Swarm Hesap Dondurma Linki

Ancak İnstagram hesap dondurma gibi Swarm'da hesap dondurmak için herhangi bir seçenek bulunmuyor. Hesabınızı kullanmamak ve bir süre ara vermek için tek yapmanız gereken şey, uygulamayı cep telefonunuzdan kaldırmaktır.

Facebook, Twitter ve İnstagram gibi uygulamalarda hesabı geçici olarak dondurma seçeneği bulunuyorken, Swarm uygulamasında dondurma ile ilgili bir seçenek bulunmamaktadır. Bu da olmadığı için ya hesabınızı kalıcı olarak silecek, ya da Swarm uygulamasını cep telefonunuzdan kaldırarak, belli bir süre sonra geri döneceksiniz. Uygulamayı cep telefonunuzdan kaldırdığınızda diğer kullanıcılar hesabınızı görecektir. Diğer kullanıcıların sizi bulmasını istemiyorsanız yapmanız gereken tek şey Swarm hesabı silmektir.

Ayrıca bakınız: İnstagram hesap silme linki

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Ahmet Tan

Swarm hesap silmek için araştırma yaparken bu siteye rastladım çok teşekkürler.

2021-10-25 00:08:38 -