Trendyol hesap silme - Üyelik iptali ve hesap kapatma

Trendyol hesap silme nasıl yapılır sorusu ile alakalı tüm gerekli bilgileri bu sayfadan bulabilir, Trendyol üyeliğinizi hemen iptal edebilirsiniz.

Trendyol hesap silme - Üyelik iptali ve hesap kapatma

İPTAL ETME

06.05.2021 00:32

Paylaş :

Trendyol hesap silme ve üyelik iptali işlemlerini birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilir, Trendyol hesabınızı ve üyelik bilgilerinizi hemen sistemden silebilirsiniz. Alışveriş bağımlısı olan kişiler veya Trendyol'dan memnun kalmayan ve artık Trendyol sitesinden alışveriş yapmak istemeyenler, üyelik bilgilerini silerek hesabının kapatılmasını sağlayabilir.

 

Trendyol hesabı nasıl iptal edilir?

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na göre alışveriş ve üye olduğunuz tğm sitelerden hesabınızın ve bilgilerinizin silinmesi hakkına sahipsiniz. Trendyol hesap kapatma işlemini mobilden veya bilgisayardan kolaylıkla yapabilirsiniz. Trendyol hesabınızı silmek için Trendyol sitesinde yer alan formu doldurarak, hesap silme talebini göndermeniz gerekmektedir. Trendyol hesabı silmek için bu adımları takip edin:

  • Buraya tıklayarak Trendyol hesap silme formunu indirin ve formu açın.
  • Adınız, soyadınız, telefon numaranız, T.C. numaranız, e-posta ve adres bilgilerini doldurun.
  • Talebi kısa ve net olarak yazın. "Hesabımın silinmesini istiyorum" yazabilirsiniz.
  • Formu doldurup imzalayın ve doldurulan formu kvkk@trendyol.com adresine e-posta olarak gönderin.
  • 24 saat içerisinde gerekli incelemeler yapılarak e-posta adresinize bildirim alacaksınız.

Trendyol indirim kodları bir çok fırsat ve kampanyayı birlikte sunuyor. Siz de Trendyol indirim kodu sayfasını ziyaret ederek Trendyol'un güncel indirim kupon kodları listesinden istediğiniz kampanyayı seçebilir, Trendyol'da indirimli alışveriş yapma fırsatını yakalayabilirsiniz.

 

Trendyol hesabı silme ve üyelik bilgilerinizi sistemden kaldırmak için Trendyol sitesine giriş yaparak da iptal talebi gönderebilirsiniz. Bu formu doldurup imzalayarak hesabın kapatılmasını ve üyeliğinizin iptal edilmesini sağlayabilirsiniz. Trendyol sitesinden hesabınızı kapatmak için:

  • Trendyol.com'a giriş yapın.
  • Kullanıcı Bilgilerim sayfasına gelin.
  • "Hesabımı Kapat" butonuna tıkladıktan sonra mail adresinize gelen e-postayı onaylayın.
  • Maili onayladıktan sonra hesabınız kapatılacaktır.

 

İnstagram hesap silme

Tinder Gold iptal etme

Telegram hesap silme

Yorum Yap: