sponsorlu bağlantılar

İş Bankası Atm'den Günlük Para Çekme Limiti 2018

ATM'ler günlük hayatımızda bankalar üzerinde yapacağımız işlemleri basit adımlarla yapmamızı sağlıyor. İş Bankası ATM'den günlük para çekmek limitini öğrenmek isteyenler bu sayfaya bakabilir.

sponsorlu reklamlar

2018-04-04 23:07:06

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar

 

 İnternet teknolojilerinin gelişmesine rağmen ATM'ler günlük hayatımızda oldukça pratik işler için bizlere yardımcı olabiliyor. Para gönderme, para çekme, eft, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu ve pek çok farklı finansal hizmeti bankamatiklerden yapabilmekteyiz. İş Bankası ATM'den günlük para çekme limiti nedir diye soran ve merak eden kullanıcılara bu sayfayı hazırladık. Bilindiği gibi her bankanın atm'sinde her kişiye özel olarak tanımlanan işlem limitleri vardır. Para gönderme, para çekme ve yatırma limitleriyle bankalar işlemlerde kısıtlama yapmaktadır. İşte bu konumuzda İş Bankası'nın bankamatiklerinden günlük para çekme limitlerini sizlere sunacağız.
İş Bankası ATM'den Günlük Para Çekme Limiti

İş Bankası bankamatiklerinde her gün işlemler otomatik olarak yenilenmektedir. Sizde 2018 yılında İş Bankası atm'lerinden günlük olarak 1.500 TL para çekebilirsiniz. Ayrıca ekstra ücret kesintisi olarak 1.000 TL daha çekmeniz mümkündür. Tabi bu komisyonu ödemek istemiyorsanız diğer günü beklemeniz gerekmektedir. Saat 22:00 gibi bir saatte çekilen para sonrasında gece 24:00'dan sonra yine işlem yenilenmekte ve yeni limitiniz tanımlanmaktadır. İş Bankası bankamatiklerinden nakit para çekebilmeniz için, yanınızda banka kartı yada kredi kartı olması gerekiyor. Ayrıca cebe havale yöntemi sayesinde İş bankası'ndan günlük 500 TL çekebilirsiniz. Bu sayfamızda tüm kullanıcılarımıza özel olarak İş Bankası atm'den günlük para çekme limiti araştırmasını sizlere sunduk. Ayrıca aşağıda bulunan ilgili sayfalara da göz atabilirsiniz.

İlgili:
ATM'den kartsız para transferi
İş Bankası eft saatleri 2018
İş Bankası cebe havale
Eft Saatleri

 

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

1 yorum yapılmış

Circle image
leyla akyol

emekli maaş kartımla günlük para ne kadar çekebilirim.

2018-10-15 13:43:36 -
Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA