İş Bankası Günlük Para Çekme Limiti 2022 (ATM)

Bu sayfadan İş Bankası ATM para çekme limiti 2022 yılında yükseltildi. Bu sayfadan günlük para çekim limitinizi öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Günlük Para Çekme Limiti 2022 (ATM)

Bu sayfadan İş Bankası ATM para çekme limiti yükseltildi. Siz de banka şubesine gitmeden günlük olarak yüksek miktarlarda nakit çekim işleminizi yapabilirsiniz. Eğer EFT yada havale gibi para transfer işlemi yapacaksanız bunu İşCep mobil şubeden veya İş Bankası internet bankacılığından yapabilirsiniz. Salgın bitene kadar işlerinizi dışarı çıkmadan gerçekleştirmeye özen gösteriniz, işte güncel olarak İş Bankası'nın ATM'lerinden günlük olarak para çekim limitleri.

İş Bankası Günlük Para Çekme Limiti

Tüm bankalarda olduğu gibi İş Bankası'nda da ATM günlük para çekme limiti yükseltildi. Yurt genelinde bulunan İş Bankası bankamatiklerinden günlük olarak 5.000 TL'ye kadar nakit çekimi yapabilirsiniz. İş Bankası'nın Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre "İşCep Karekod ile 3.000 TL, banka kartınızla 2.000 TL olmak üzere günlük toplamda 5.000 TL'ye kadar para çekebilirsiniz." diye açıklama yapıldı. Virüs salgını bittikten sonra atm para çekim limitleri eski haline getirilecektir. Ayrıca İş Bankası müşteri hizmetleri 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir. Siz de İş Bankası müşteri hizmetlerini arayarak veya İşCep mobil uygulaması ile İş Bankası internet bankacılığını kullanarak banka şubesine gitmeden bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet teknolojilerinin gelişmesine rağmen ATM'ler günlük hayatımızda oldukça pratik işler için bizlere yardımcı olabiliyor. Para gönderme, para çekme, eft, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu ve pek çok farklı finansal hizmeti bankamatiklerden yapabilmekteyiz.


İş Bankası bankamatiklerinde her gün işlemler otomatik olarak yenilenmektedir. Sizde 2020 yılında İş Bankası atm'lerinden günlük olarak 2.000 TL para çekebilirsiniz. Ayrıca ekstra ücret kesintisi olarak 1.000 TL daha çekmeniz mümkündür. Tabi bu komisyonu ödemek istemiyorsanız diğer günü beklemeniz gerekmektedir. Saat 22:00 gibi bir saatte çekilen para sonrasında gece 24:00'dan sonra yine işlem yenilenmekte ve yeni limitiniz tanımlanmaktadır. İş Bankası bankamatiklerinden nakit para çekebilmeniz için, yanınızda banka kartı yada kredi kartı olması gerekiyor. Ayrıca cebe havale yöntemi sayesinde İş bankası'ndan günlük 500 TL çekebilirsiniz. Bu sayfamızda tüm kullanıcılarımıza özel olarak İş Bankası günlük para çekme limiti 2022 araştırmasını sizlere sunduk. Ayrıca aşağıda bulunan ilgili sayfalara da göz atabilirsiniz.

İlgili:
ATM'den kartsız para transferi
İş Bankası eft saatleri
İş Bankası cebe havale

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

leyla akyol

emekli maaş kartımla günlük para ne kadar çekebilirim.

2018-10-15 13:43:36 -