İş Bankası EFT Saatleri 2021

Bu sayfadan İş Bankası EFT saatleri 2021 yılında kaça kadar yapılıyor, İş Bankası eft ücreti hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

İş Bankası EFT Saatleri 2021

 Türkiye İş Bankası müşterisi olan çoğu kişi, İş Bankası eft saatleri 2021 yılı verilerini merak etmektedir. Bizde sizler için araştırmalar yaparak İş Bankası'nın eft gönderim saatlerini ve kapanış saatini sizlere sunduk. EFT (Elektronik Fon Transferi) bir bankadan başka bir bankaya para transfer işlemlerine verilen isimdir. EFT en çok havale ile karıştırılmaktadır ve kafa karışıklığını gidermek için aşağıya bir örnek hazırladık;

İş Bankası'ndan - > Ziraat Bankası'na para göndermek -> EFT
İş Bankası - > İş Bankası'nda farklı bir hesaba para gönderimi -> HAVALE

Yukarıdaki konuyu öğrendiğinize göre şimdi de gelelim eft nasıl yapılır ve hangi saatler arasında yapılır sorusuna. İş Bankası'nda eft saatleri 2021 yılında saat 09:00'da başlamakta, saat 17:00'te bitmektedir. Hafta içi her gün 09:00 - 17:00 saatleri arasında tüm eft para trasnfer işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Saat 16:00'dan sonra yapılan EFT işlemleri için "geç eft" işlem ücreti alınmaktadır. İş Bankası internet şubesi yada mobil şube olan İşCep'i kullanarak daha uygun komisyon oranıyla paranızı gönderebilirsiniz. Şubelerden yada İş Bankası müşteri hizmetlerinden gönderilen EFT işlemlerinde yüksek komisyon tutarını da göz önünde bulundurunuz.

 

FAST (Kolay Adres) kullanarak zaman kısıtlaması olmaksızın bir bankadan farklı bir bankaya 7/24 para transferi yapabilirsiniz.

İlgili: İş Bankası kolay adres para gönderme

İş Bankası EFT Nasıl Yapılır?
Aşağıdaki videoda belirtildiği gibi işcep yada İş Bankası internet şubesine giriş yapın. Daha sonrasında ise, "para aktarma -> eft" menüsüne gelin. Para göndermek istediğiniz kişinin İban bilgisini ve isim soyisim bilgilerini doldurduktan sonra göndermek istediğiniz para miktarını yazın. Onayladıktan sonra hesabınızda para varsa sistem tarafından işleme alınacak ve belirtilen saatler arasında 5 ile 20 dakika arasında paranız gönderilecektir. İş Bankası eft iptal etmek istiyorsanız, eğer eft'niz işleme alınmamışsa 0850 724 0 724 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak eft iptal yapabilirsiniz.


İş Bankası eft ücreti 2021
İş Bankası internet şubesi ya da mobil şubeden gönderilen eft işlemlerinde ücret, yapılan EFT miktarına göre değişmektedir. İş Bankası şubelerinden yapılan eft işlemlerinde ise asgari 70 TL, azami 750 TL işlem ücreti alınır. İş Bankası müşteri hizmetleri çağrı merkezinden yapılan eft işlemlerinde ise 70 TL azami rakamlardır. İş Bankası eft saatleri bu konudaki belirtildiği şekildedir, ayrıca aşağıda yer alan ilgili konulara da bakabilirsiniz.Diğer bankaların eft saatleri için tıklayın.
Eft ücreti almayan bankalar

Paylaş: