İş Bankası Gram Altın Fiyatları Takibi

Bu sayfadan gram altına yatırım yapmak isteyenlere özel olarak İş Bankası gram altın fiyatları 2019 karşılaştırmasını ve güncel fiyatları sunuyoruz.

İş Bankası Gram Altın Fiyatları Takibi

  Teknolojinin gelişmesiyle beraber artık bankalar da müşterilerine özel olarak internet bankacılığı işlemlerini de arttırarak yenilik kazandırmaktadır. Teknolojiyi yakından takip eden bankalar arasında yer alan Türkiye İş Bankası da internet bankacılığına özel olarak yatırım kanalları sayesinde artık banka şubesine gitmeden yada müşteri temsilcisini aramadan tek tıkla yatırımlarını kontrol edebilirsiniz. Siz de İş Bankası gram altın hesabı açarak paranızı en değerli maden altında değerlendirebilirsiniz. Peki İş Bankası'nın gram altın fiyatlarına nereden ulaşabiliriz, anlık değişimleri nasıl takip edebiliriz? Sizler için araştırarak bu araştırma konusunu yayınladık.

 

İş Bankası Gram Altın

1000/1000 saflık denginde gram altın almak için siz de İş Bankası internet bankacılığı veya İş Bankası mobil bankacılığı tercih edebilirsiniz. Henüz gram altın hesabınız yoksa İşCep mobil uygulamasını akıllı cep telefonunuza indirerek internet bankacılığı şifrenizi alınız. İşCep'e giriş yaptıktan sonra "Hesaplarım - Anında Hesap Aç - Vadesiz Altın - Devam" menülerini takip ederek altın hesabınızı açınız. Daha sonrasında hesabınızda bulunan TL cinsinden para ile gram altın satın almak için mobil şubenin sol üst menüsüne tıklayarak "Yatırım - Altın - Altın Hesabına Alış" menülerini takip ederek TL paranızın hangi hesaptan çekileceğini seçiniz. Daha sonrasında ise ister TL olarak ister Gram olarak altın almak için anında talimat verebilir ve gram altın satın alabilirsiniz. Altın alım işleminin onaylanıp onaylanmadığını doğrulamak için ise "Hesaplarım - Hesap Bilgilerim" adımlarını takip ederek hesaplarınızda bulunan bakiye miktarını öğrenebilirsiniz.

 

Gram altın almadan önce bunlara dikkat edin:

  • Altın piyasasının açık olduğu saatlerde işlem yapmaya dikkat edin. Mesayi saatleri dışında gram altın alış fiyatı yükselirken, satış fiyatı ise azalmaktadır. Bu durum bankaların kendini garantiye alma işlemidir.
  • Gram altına yatırım yapmadan önce, piyasaları takip ediniz. Hiçbir yatırım aracının garantisi olmadığı gibi hiçkimse gram altın fiyatlarının kesin olarak artacağını söyleyemez.

 

İş Bankası bakiye sorgulama

İş Bankası altın hesabı açma

 

İş Bankası Gram Altın Fiyatları Nasıl Takip Edilir?

İş Bankası hesabınız ile gram altın aldıysanız, İş Bankası gram altın fiyatları linkimize tıklayarak Türkiye İş Bankası'nın resmi internet sitesi üzerinden gram altın fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca kredibankalar.com olarak tüm bankaların gram altın fiyat karşılaştırma platformunu çok yakında yayına alacağız. Siz değerli takipçilerimiz için kredi bankalar'ı geliştirmeye devam ediyoruz. Ayrıca İşCep uygulamasına giriş yapmadan da "Fiyat ve Oranlar - Bankamız Kurları - XAU Altın" menüsüne göz atarak gram altın fiyatlarını anlık olarak görebilirsiniz. İş Bankası internet şubesi isbank.com.tr ana sayfasından da döviz - euro - altın fiyatları gibi yatırım araçlarını anlık olarak kontrol edebilirsiniz.

İş Bankası gram altın

 

 

Siz de İş Bankası müşteri hizmetlerini arayarak hemen altın hesabı açabilir ve gram altına yatırım yapabilirsiniz.

Yorum yap: