İş Bankası Günlük EFT Limiti Arttırma Nasıl Yapılır?

Bu sayfadan İş Bankası Eft limiti arttırma hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşarak eft limitinizi hemen yükseltebilirsiniz.

İş Bankası Günlük EFT Limiti Arttırma Nasıl Yapılır?

Bir kişiye para transferi yapacaksanız bazı durumlarda bankaların eft limitlerine takılabilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaştıysanız siz de İş Bankası eft limiti arttırma işlemi yapabilir veya eft işleminizi parçaya bölerek farklı günlerde yapabilirsiniz. İş Bankası bireysel hesaplarda günlük eft limiti genellikle 30 bin TL olarak belirlemiştir. Eğer kişi isterse eft limitini 100 bin TL'ye kadar (geçici olarak) arttırabilmektedir. Aşağıda yer alan yöntemleri kullanarak, siz de eft limitinizi hemen yükseltebilir ve eft limit hatasına takılmadan para transfer işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

İş Bankası Günlük EFT Limiti Arttırma

Tüm para transferleri için limitleri bankalar belirlemektedir. Her banka için farklı eft limitleri söz konusu iken, Türkiye İş Bankası bireysel ve kurumsal hesap açılışlarında bu limit otomatik olarak 30 Bin TL olarak belirlenmektedir. Eğer yüksek bir eft limiti istiyorsanız bunu hesap açılışında belirterek eft limitinin yüksek olmasını sağlayabilirsiniz. Müşteri güvenliğini sağlamak amacıyla bu limitler bankalar tarafından sağlanmaktadır. İş Bankası'nda para transferi yapacak müşteriler için günlük en yüksek eft limiti 100 Bin TL olarak belirlenmiştir. Eğer 100 Bin TL'den fazla bir para transferi yapacaksanız bunu parçalara bölerek farklı günlerde tamamlamak zorundasınız.

 

İş Bankası'nda var olan Eft limitinizi arttırmak istiyorsanız bunu sadece İş Bankası şubesine giderek gerçekleştirebilirsiniz. Geçtiğimiz dönemlerde İş Bankası müşteri hizmetlerini arayarak da yapılabilen limit arttırma işlemi, güvenlik açıklarının meydana gelmesinden dolayı müşterinin direkt olarak banka şubesine giderek eft limiti arttırma talebi alınıyor ve anında eft limiti yükseltiliyor. Yani İş Bankası şubesine gitmeden İş Bankası günlük eft limiti arttırma işlemini farklı kanallardan yapamazsınız. Bulunduğunuz konumda size en yakın olan İş Bankası şubesine ziyaret ederek, müşteri temsilcisi aracılığıyla dilekçe doldurabilir ve limitinizin arttırılmasını sağlayabilirsiniz. Bu limit, bankanın istemesi durumunda ileriki günlerde tekrardan düşürülebilir.

 

Diğer bankalar:

Ziraat Bankası eft limiti arttırma

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

mehmet şefik alp

GÜNLÜK HAVALE LİMİTİM NEKADAR

2021-11-23 21:42:42 -
Kapat