İş Bankası Kart Şifresi Alma

Yeni bir bankamatik kartı aldıysanız İş Bankası kart şifresi alma yollarından birisini kullanarak siz de yeni kartınıza şifre oluşturabilirsiniz.

İş Bankası Kart Şifresi Alma

 Türkiye İş Bankası, ülkemizde 1924 yılından beridir hizmet vermeye başlamıştır. Mustafa Kemal Atatürk'ün talimatlarıyla kurulan banka günümüzde tüm bankacılık alanında hizmetini sürdürmektedir. [İş Bankası hakkında] İş Bankası'ndan ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisinin yanı sıra ticari krediler de kullanılabilmektedir. Yeni bir bankamatik kartı aldıysanız ve kart elinize ulaştıysa bu kartınıza şifre oluşturmanız gerekecektir. İş Bankası kart şifresi alma yolları arasında İş Bankası müşteri hizmetlerini aramak, sms göndererek oluşturabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

İş Bankası Yeni Kart Şifresi Oluşturma

İş Bankası kartı elinize ulaştıktan sonra kartınıza özel yeni bir şifre belirlemeniz gerekmektedir. Şifrenizi banka çalışanları dahil kimseyle paylaşmayınız. Kartı kullanmaya başlamadan önce mutlaka geçici şifrenizi değiştirmek zorundasınız. Geçici şifre aldıktan sonra İş Bankası atm'lerinden kartınızı taktıktan sonra şifre değiştirme ekranından geçici şifrenizi değiştirebilirsiniz. Geçici şifre alabilmek için;

1. Sms ile geçici şifre alma: SIFRE, kart numarasının son 4 hanesi, doğum yeriniz, kartın arkasında bulunan güvenlik kodunun ilk 2 hanesini aralarında birer boşluk bıraktıktan sonra 4402'ye sms gönderiniz.
2. Müşteri hizmetlerinden geçici şifre alma: İş Bankası müşteri hizmetleri numarası 0850 724 0 724'ü arayarak geçici şifre talebi oluşturabilirsiniz. Şifre talebi oluşturduktan sonra bankada kayıtlı cep telefon numaranıza geçici şifreniz birkaç dakika içerisinde gönderilecektir.

Bu sayfada yer alan bilgileri kullanarak siz de İş Bankası kart şifresi alma yöntemlerini öğrenebilir ve İş Bankası Bankamatik kartınıza yeni bir şifre alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Dip hatırlatma olarak şunu tekrarlayalım "Kartınıza geçici şifre oluşturduktan sonra bu şifre sms ile size gönderilecektir. Şifrenizle atm cihazına giriş yaptıktan sonra geçici şifrenizi değiştirebilirsiniz."İlginizi çekebilecek sayfalar:

İş Bankası iban sorgulama
İş Bankası para çekme limiti

Yorum yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

Selim aktaş

Karta şifre almak istiyorum

2021-12-21 22:52:09 -
Metinkaymakci

Şifre

2020-10-21 11:58:28 -
Kapat