İş Bankası Mevduat Faiz Oranları 2021

Paramı katlayıp daha çok kazansam diyenler için İş Bankası mevduat faiz oranları 2021 yılı hesaplaması bu sayfada yer almaktadır. Siz de vadeli mevduat hesaplama örneklerine bakarak paranızı yüksek faizlerle değerlendirebilirsiniz.

İş Bankası Mevduat Faiz Oranları 2021

İş Bankası, ülkemizin en büyük özel bankası konumunda yer almaktadır. Bünyesinde yer alan bireysel ve kurumsal müşterilerine eşit şartlar altında hizmet veren banka, son zamanlarda vermiş olduğu mevduat faiz oranları ile dikkat çekmektedir.İş Bankası mevduat hesabı faiz oranları, hesabın açıldığı kanala vadeye ve mevduat tutarına göre değişiyor. Bu makalede İş Bankası mevduat faiz oranları 2021 hakkında detaylı bilgileri görebilir ve buna göre değişen faiz oranlarını da inceleyebilirsiniz.Vadeli mevduat hesabınızı İş bankasından açmanız durumunda ne kadar faiz oranı oluşacağını haberimizde bulabilirsiniz.

İş Bankası mevduat faiz oranları
Yatırımlarını Türk Parasında değerlendiren müşteriler  için İş bankasında  vadeli TL mevduat hesabı açtırarak, piyasa koşullarına göre belirlenmiş faiz oranından getiri elde edebilirsiniz.Bankada 1 ay, 3 ay, 6 ay, 1 yıl, 2 yıl ve 3 yıl vadede ya da istediğiniz gün sayısını vade olarak belirleyerek 1.000 TL ve üzerindeki tutarlarda vadeli hesap açtırabilirsiniz.Hesabınızı vade sonunda kapatmazsanız ve aksi bir talimatınız yoksa hesabınız aynı vade ve güncel faiz oranları üzerinden yenilenir.Dijital Bankacılık hizmetlerinden yararlanıyorsanız İnternet Şubesini, Bankamatikleri, Telefon Şubelerini  veya İşCep uygulamalarını kullanarak dilediğiniz zaman Vadeli TL mevduat hesabı açıp kapatabilir, birikmiş faizinizi Bankamatiklerden çekebilirsiniz.​​​Birikimli Mevduat Hesabı; 3, 4 veya 5 yıl vadeli olarak TL/USD/EURO cinsinden açılabilen ve vadesiz mevduat hesabından tercihinize göre aylık ya da 3 aylık periyotlarla düzenli para aktarma talimatı verilebilen vadeli mevduat hesabıdır.

Güncel Hesaplama: İş Bankası mevduat hesaplama


Birikimli Mevduat Hesabı minimum açılış tutarı 250 TL/250 USD/ 250 EURO’dur.Birikimli Mevduat Hesabına ilk yıl uygulanacak faiz oranı hesabın açılış gününde geçerli olan Bankamızın en yüksek İnternet Şube 1 yıl vadeli faiz oranıdır. Birikimli Hesaba faiz tahakkukları 1 yıllık dönemlerin sonunda gerçekleşmektedir.Birikimli Mevduat Hesabının izleyen yıllardaki faiz oranı her yıl faiz tahakkuklarının gerçekleştiği günlerde geçerli olacak olan Bankamızın en yüksek İnternet Şube 1 yıl vadeli faiz oranı olacaktır.Üst üste 3 kez ödeme talimatınızın gerçekleştirilmemesi halinde, Birikimli Mevduat Hesabınız otomatik olarak kapatılacak ve hesabınızdaki bakiyeniz vadesiz mevduat hesabınıza aktarılacaktır.

Birikimli Mevduat Hesabınızı ana vadeden önce kapattığınızda hesabınıza tahakkuk etmiş ve anaparaya eklenmiş faiz tutarları var ise tahakkuk eden faiz tutarları geri alınacaktır.Aşağıda yer alan tablomuzda faiz oranlarını görebilirsiniz.Varolan mevduat hesabının  vadeli mevduat hesabı olduğunu önemle bildirmek isteriz.E vadeli oranların,bankadan açılan vade oranına göre daha düşük oranda olduğunu bilmenizi isteriz.
 
Türkiye'de özel sermayali bankalar arasında faaliyet gösteren İş Bankası da, müşterilerine vadeli mevduat hizmeti sunuyor. Bu sayfamızda sizler için İş Bankası mevduat faiz oranları 2021 araştırmasını yaptık. Diğr haberlerimizi okuyarak, Türkiye'deki diğer bankaların da faiz oranları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
 

Yorum yap: