İş Bankası Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu Anında Onaylı

İş Bankası öğrenci kredi kartı başvurusu yaparak 2018-2018 eğitim öğretim yılını yüksek limitli kredi kartınızla geçirebilirsiniz. Eğitime tam destek veren Türkiye İş Bankası, üniversite öğrencilerine kredi kartı veren bankalar arasında yer almaktadır.

İş Bankası Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu Anında Onaylı

Türkiye İş Bankası her zaman olduğu gibi 2018-2018 eğitim öğretim yılında da eğitime tam destek vermektedir. Kredi ve kredi kartı ürünlerini üniversite öğrencilerine sunan İş Bankası öğrenci kredi kartı başvurusu yaparak siz de kartınızı hemen alabilirsiniz. "İş'te Üniversiteli" kredi kartı ile 18 yaş üstü üniversite öğrencilerine özel olarak sunulan kartı alabilir, kampanyalardan siz de hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Başvuru ayrıntıları aşağıda yer almaktadır. İş Bankası'nın üniversite öğrencilerine yönelik olarak sunduğu kredi kartının avantajlarına bu sayfadan ulaşabilir, başvuru formunu doldurarak kartınızı hemen alabilirsiniz.

İş Bankası Öğrenci Kredi Kartı

Tüm üniversite öğrencilerinin alabileceği İş'te Üniversiteli kredi kartının avantajlarından bahsedelim ve başvuru sayfasına sizleri yönlendirelim. Siz de İş Bankası kredi kartına sahip olarak alışverişlerinizde MaxiPuan (Bonus) kazanabilir, kazandığınız puanlarla alışveriş yapabilirsiniz. Kampanyalar sayfasından kredi kartı kampanyalarını takip edebilir, avantajlı teklif ve kampanyalardan siz de yararlanabilirsiniz. Üstelik kartı yeni alacak öğrenciler ilk 1 yıl kart aidatı da ödemiyor! Ayrıca İş'te Üniversiteli kartına özel olarak dilerseniz temassız özelliğini de alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise kartınızı almak için başvuru sırasında temassız özellikli olmasını istemek. Temassız ödeme alan tüm noktalarda bu kartı kullanabilirsiniz. Başvuru için aşağıda yer alan kanalları kullanabilir ve kredi kartınızı anında alabilirsiniz.

İLGİLİ SAYFA: 
Öğrenci kredi kartı başvurusu (Tüm Bankalar)

Başvuru Kanalları:

1. İnternetten: İş Bankası İş'te Üniversiteli Başvuru linkine tıklayarak gideceğiniz İş Bankası resmi sitesi üzerinden başvuru formunu doldurabilirsiniz.
2. Sms ile: ÜNİK yazdıktan sonra bir boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak 4402'ye sms gönderin.

En çok puan veren kredi kartları arasında yer alan İş Bankası kartına sahip olmak için yukarıda yer alan başvuru bilgilerini kullanabilirsiniz. Kredi kartıyla ilgili daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız İş Bankası çağrı merkezi numarası 444 02 02'yi arayabilirsiniz. İş Bankası öğrenci kredi kartı almak istiyorsanız, bankanın isteyeceği öğrenci belgesi gibi evrakları bankaya sunmanız gerekmektedir. Ayrıca en yakın İş Bankası şubelerine giderek de kredi kartı başvurusunu yapabilir ve kartınızı adresinize kadar teslim alabilirsiniz. Ayrıca Akbank öğrenci kredi kartı sayfasını inceleyerek Akbank'ın üniversite öğrencilerine yönelik verdiği kredi kartının özelliklerine de bakabilirsiniz.

Yorum yap: