İş Bankası Öğrencilere Kredi Desteği

Eğitim kredisi adı altında İş Bankası öğrenciye kredi vermektedir. Siz de üniversite öğrencisiyseniz veya dershane, kurs gibi eğitim giderlerini karşılamak istiyorsanız İş Bankası'ndan kredi kullanabilirsiniz.

İş Bankası Öğrencilere Kredi Desteği

  Öğrencilere kredi veren bankaların duyurularını sizlere sunmaya devam ediyoruz. Öğrenciye kredisi İş Bankası konu içeriğimizle, "Eğitim Kredisi" adı altında tüm öğrencilere kredi verilmektedir. Siz de bu krediden  yararlanmak istiyorsanız bankanın istediği şartları tamamlayarak, ilgili belgeleri bankaya ileterek kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Öğrencilerin üniversite, özel okul, kurs gibi masraflarına özel olarak finansman desteği Türkiye İş Bankası'nda!

İş Bankası Öğrenciye Kredi

Ağustos 2018'den itibaren ihtiyaç kredisi vadelerine 36 ay sınırı getirildi. Daha öncesinde 48 aya varan vadelerle kullanılabilen ihtiyaç kredileri, artık tüm bankalarda 36 ay olarak belirlendi. Siz de eğitim kredinizi 36 aya varan vadeler ve uygun faiz oranlarıyla İş Bankası'nda kullanabilirsiniz. Başvuru için gerekli olan belgeler ise varsa gelir belgesi, öğrenci belgesi veya okul-kurs ücretlerini gösteren belgeler, nüfus cüzdanı yeterli olmaktadır. En yakın İş Bankası şubesine giderek eğitim kredisi başvurunuzu yapabilirsiniz. 36 ay vadeli 5.000 TL ihtiyaç kredisinin aylık taksit tutarı 219 TL, faiz oranı ise 2,25 olarak hesaplanmıştır. Ziraat Bankası da öğrencilere özel olarak kredi vermektedir. Uygun faiz oranlarıyla Ziraat Bankası öğrenci kredisini kullanabilmek için aşağıda yer alan ilgili bağlantıda yer alan sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

İlgili bağlantı: Ziraat Bankası öğrenciye kredi

Öğrencilere kredi veren tüm bankalara ulaşmak istiyorsanız tıklayınız.

Yorum yap:

Kapat