İş Bankası Personel Alımı İlanları 2018
Sponsorlu Bağlantılar

 

İş Bankası Personel Alımı İlanları 2018

 

İş Bankası personel alımı 2018 yılında bu sayfadan yayınlanmaktadır. Sizde İş Bankası'nda çalışmak istiyorsanız açık pozisyonlara ve iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

 

Sponsorlu reklamlar
İş Bankası Personel Alımı İlanları 2018
 İş Bankası, Türkiye'de hizmet veren bankalar arasında yer almaktadır. İş Bankası'nda çalışmayı tüm bankacı olmak isteyen kişiler istiyor. Peki İş Bankası'nda ücretler ne kadar, çalışma şartları nelerdir? İşte İş Bankası personel alımı 2018 yılı ilanlarının olduğı bilgileri sizlere aktarıyoruz. Sizler için aşağıda İş Bankası'nın personel ilan sayfalarını ve çalışma şartları olan sayfaları paylaşacağız.

İş Bankası Personel Alımları 2018


İş Bankası tarafından bazı dönemlerde açık pozisyonlar hakkında ilan açılmakta ve yeni personel alımları yapılmaktadır. 2018 yılında da personele ihtiyaç duyacak İş Bankası; Gişe Personeli, Müşteri Temsilcisi, Banka Güvenlik Görevlisi, Banka Müdürü ve Banka Müdür Yardımcısı için açık pozisyonlar olduğu taktirde ilan yayınlamaktadır. İş Bankası'nda çalışma şartları 2018 yılında oldukça iyidir ve ücretleri de diğer bankalara göre yüksektir.  Aşağıda İş Bankası'nın personellerine sunduğu imkanlar yer almaktadır;

İş Bankası personel alımı ilanları için 
tıklayınız.
Kariyer net üzerinden banka ilanlarına ulaşmak için tıklayınız.
Eleman net üzerinden banka personel alımları için tıklayınız.

PERFORMANS ÖDENEKLERİ
Çalışan performansına önem veren Bankamız, çalışanların bireysel performansı doğrultusunda yüksek verimlilik ödeneği, ürün bazlı satış primleri ve yönetici primi gibi uygulamaları bünyesinde barındırmaktadır.

YURT DIŞI GÖREVLENDİRME
Çalışanlarımız, Bankamız ihtiyaçları çerçevesinde yurt dışı şubelerimizde görevlendirilirler. Yurt dışı şubelerimizde görevlendirilen çalışanlarımız, bulundukları ülkenin koşullarına uygun ücrete tabi olmaktadır.

SOSYAL YARDIMLAR
Bankamız çalışanları, sosyal ihtiyaçlarını karşılamaya ve kendilerine daha yüksek bir iş ve yaşam standardı sağlamaya yönelik sosyal haklardan da yararlanmaktadır. Bu kapsamda; çalışanlarımıza sağlık yardımı, öğle yemeği, servis, çocuk zammı, evlilik, doğum ve doğal afet yardımı yapılmaktadır.

İZİN UYGULAMASI
Bankamız, 1-5 yıl (5 yıl dâhil) çalışanlar için 15 iş günü, 6-10 yıl (10 yıl dâhil) çalışanlar için 18 iş günü, 10 yıldan fazla çalışanlar için 23 iş günü izin imkânı ile birlikte hastalık, evlilik, ölüm, doğum ve süt izni gibi izin haklarını çalışanlarına sunmaktadır.

İş Bankası personel alımı 2018 yılında bu sayfa üzerinde paylaşılan linklerden bulabilirsiniz. İş Bankası'na başvurular ve İş Bankası'nda çalışma şartları açılan ilanlarda (varsa) mevcuttur. İş Bankası'nda çalışmak istiyorsanız bu ilanları takip edebilir ve bankanın verdiği koşullara göre başvurunuzu yapabilir ve İş Bankası'nda çalışmaya başlayabilirsiniz. Bankada çalışmak istiyorsanız, İş Bankası'nın yanı sıra diğer bankaların da eleman alım ilanlarına verdiğimiz sayfalar aracılığıyla araştırabilir ve online başvurularınızı yapabilirsiniz.

Vakıfbank personel alımı 2018
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap:Reklamı Kapat