İş Bankası Sms Kredi Başvuru Numarası

İş Bankası kredi başvurusu sms ile yapmak isteyenler için 4402 sms hattı aktif durumdadır. İş Bankası sms numarası öğrenmek isteyenler için bu yazıyı takip edebilirsiniz.

İş Bankası Sms Kredi Başvuru Numarası

  Türkiye'de faaliyet gösteren ve Cumhuriyet döneminin ilk bankalarından olan İş Bankası kredi başvurusu yapabilmek için birçok yöntem vardır. Bunlardan birisi de İş Bankası Sms Kredi Başvurusudur. Artık siz de sms kredi ile her yerden kredi başvurunuzu bankaya iletebileceksiniz. Bununla beraber hızlı şekilde yanıt alıp onay gelmesi halinde krediyi hemen kullanabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Başvurusu Sms

İş Bankası'na sms ile başvuru yapmak isteyen kişiler 4402 sms hattını kullanabilirler. İş Bankası'nın müşterilerine sunmuş olduğu cazip faiz oranları ve vade seçenekleriyle beraber kredi kullanabilmektedirler. İş Bankası sms başvurusunu belirtmeden önce bankanın bireysel kredi faiz oranlarından bahsedeceğiz. Bu bilgiler İş Bankası'nın resmi internet sitesinden alınmış ve 2017'de geçerliliğini koruyan bilgilerdir. Yine de güncel olmasına rağmen her an değişiklik olabilmektedir. Banka bireysel kredilerde %1.27 faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri sunmaktadır. Aşağıdaki tabloda 10 Bin TL ve 20 Bin TL kredi çekimi için bir örneklendirme hazırladık.

Kredi Tutarı Vade Sayısı Faiz Oranı Aylık Taksit Toplam Ödeme
10.000 TL 36 ay %1.27 363 TL
13.066 TL
 
20.000 TL 48 ay %1.27 590 TL
28.344 TL
 


Yukarıdaki kredi tablosu bireysel kredilerde geçerli olmakla beraber güncel bilgiler için banka şubelerine uğrayabilirsiniz. Ayrıca sigorta masrafları ve diğer masraflar hesaplanmamıştır. Ekstra masrafla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

İş Bankası Sms Kredi Başvurusu

İş bankası'na sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız öncelikle telefonunuzun mesaj bölümüne girerek NAKIT yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak Tc Kimlik Numaranız, İstediğiniz Kredi Tutarı, Aylık gelirinizi aralarında boşluk bırakarak 4402'ye yollayınız. Banka yetkilileri ilk değerlendirmeyi yaparak kısa zaman sonra size dönüş yapacaklardır.

Hızlı kredi başvurusunu müşteri hizmetlerinden, İşcep uygulamasından, atmelerden, banka şubelerinden ve bankanın internet sitesinden de yapabilirsiniz. İş Bankası sms ile kredi başvurusu için bu yolları uygulayabilirsiniz.Başvuruyu nasıl yaparım?

İş bankası sms kredi başvurusu için; Telefonunuzun mesaj bölümünü açtıktan sonra aşağıdaki işlemleri sırasıyla uygulayın ve sms'i gönderin.
NAKİT, Tc kimlik numaranız, istediğiniz tutar, aylık geliriniz aralarında birer boşluk bırakarak 4402'ye yollamanız gerekmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken şey ise aylık gelirinizi, kredi tutarını rakamla yazmanızdır. Banka yetkililerinin mesajınızı incelemesi için girdiğiniz içeriklerin doğruluğundan emin olmanız gerekmektedir. Yine başvurduğunuz telefon numarası üzerinden size kısa zaman sonra dönüş yapılacaktır.

Ayrıca Garanti sms kredi, Teb sms kredi başvurusu, Akbank kredi başvurusu,sms kredi başvurusu konularına da göz atabilirsiniz. Sizler için paylaştığımız konuların içeriğini sürekli olarak güncellemekteyiz. Kredi Bankalar'ı sosyal medya hesaplarından da takip edebilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat