Çağla Şimşek Kimdir, evli mi, kaç yaşında, sevgilisi var mı?

Siz de Çağla Şimşek kimdir, sevgilisi var mı, kaç yaşında, evli mi, nereli, oynadığı diziler, burcu, kiminle evli diye merak ediyorsanız bu sayfamızdaki bilgileri inceleyebilirsiniz.

Çağla Şimşek Kimdir, evli mi, kaç yaşında, sevgilisi var mı?

ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisinde rol alan ünlü oyuncu Çağla Şimşek kimdir, evli mi, nereli, boyu kilosu kaçtır, kaç yaşında, sevgilisi var mı, kiminle evli, hangi dizilerde oynadı, güncel rolü nedir diye Çağla Şimşek hakkında merak ettiklerinizi bu sayfamızda başlıklar halinde sıraladık.

Çağla Şimşek kimdir?

Kardeşlerim Çağla Şimşek kimdir diye pek çok kişi merak etmektedir. Son olarak ATV kanalında ekranlara gelen dizide Ayşe karakteriyle rol alan Çağla Şimşek, başarılı bir oyunculuk sergilemektedir. 1 Ağustos 202 tarihinde İstanbul'da doğan Çağla Şimşek, ilk olarak "Elveda Derken" isimli dizide rol almıştır. 1.58 boyunda olan başarılı oyuncu, aslen Samsun'lu baba ve Gümüşhane'li annenin kızıdır. Özellikle Samanyolu TV'de yayınlanan "Küçük Gelin" adlı dizide oynadığı Zehra karakter ile milyonlarca kişiye erişmeyi başarmıştır. Son olarak ise her hafta Cumartesi günleri saat 20:00'da ATV'de ekrana gelen Kardeşlerim dizinde canlandırdığı Ayşe karakteri ile başarılı bir oyunculuk sergilemektedir.

Çağla Şimşek kaç yaşında?

1 Ağustos 2002 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Çağla Şimşek, 2021 tarihi itibariyle 18 yaşındadır. Ağustos ayından itibaren ise 19 yaşına girecektir.

Kardeşlerim oyuncusu Ayşe, Çağla Şimşek

Çağla Şimşek nereli?

İstanbul'da doğan ünlü oyuncu, aslen babası Samsun'lu, annesi ise Gümüşhane'lidir. Çağla Şimşek İstanbul'un Çekmeköy ilçesinde 1 Ağustos 2002 tarihinde doğmuştur.

Çağla Şimşek evli mi?

18 yaşında olan Çağla Şimşek, bekardır. Henüz evlenmemiş olan Çağla Şimşek, evlilikle alakalı da bir röportaj yapmamıştır.

Çağla Şimşek sevgilisi var mı?

Binlerce genç hayran kitlesi olan Çağla Şimşek, pek çok kişinin de gönlünde taht kurmuş durumdadır. Çocukluk yıllarından beridir ekranlarda olan Çağla Şimşek'in İnstagram'da toplamda 1 Milyon 700 Bin takipçisi bulunmaktadır. Bu güne kadar 123 adet paylaşım yapan Çağla Şimşek, genellikle hatıra ile paylaşımlar yapmaktadır. Çağla Şimşek'in bilindiği bir sevgilisi yoktur ancak gizli bir aşk yaşadığı da merak konusudur.

Çağla Şimşek oynadığı diziler

 
Tarih Oynadığı Filmler Rol ismi Oynadığı Karakter
2010 Nisvan - Tarihe Adını Yazdıran Kadınlar Fatma Aliye Hanım'ın Küçüklüğü Yardımcı Karakter
2010 Vay Arkadaş   Yardımcı Karakter
2014 Çeşme Fatma Başrol Oyuncusu
2019 Ferhat ile Şirin: Ölümsüz Aşk Şirin Başrol Oyuncusu
 
Tarih Oynadığı Diziler Rol İsmi  
2007 Elveda Derken Naz Yardımcı Karakter
2008 Kırmızı Işık Merve Yardımcı Karakter
2008 2009 Kayıp Prenses Duru Başrol Oyuncusu
2010 Cuma'ya Kalsa Çağla Yardımcı Karakter
2011-2013 Hayat Devam Ediyor Lavin Bakırcı Yardımcı Karakter
2013-2015 Küçük Gelin Zehra Kara Kirman Başrol Oyuncusu
2017 Elif Reyhan Başrol Oyuncusu
2021- Kardeşlerim Ayşe Kaya Yardımcı Karakter

Çağla Şimşek İnstagram hesabı

https://www.instagram.com/caglasimsek1 kullanıcı adıyla İnstagram'da hesabı bulunan oyuncunun, toplamda 1.7 Milyon üzerinde takipçisi bulunmaktadır. Çocukluk yıllarından beridir birçok farklı reklam, film ve dizide rol alan Çağla Şimşek, özellikle çocukluk yıllarında Samanyolu ekranlarında gösterime giren Küçük Gelin ile ünlenmiştir.

Bu sayfamızda yer alan bilgileri inceleyerek siz de Çağla Şimşek evli mi, bekar mı, kaç yaşında, nereli, kimdir ve hakkında tüm ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İnstagram hesap dondurma

İnstagram hesap silme linki

Yorum yap:

Kapat