Bankalar Kaç Yıllık Eve Kredi Veriyor


Bankalar Kaç Yıllık Eve Kredi Veriyor

Konut kredisi kullanırken en çok akıllara takılan soru kaç yıllık eve kredi çıkar, konut kredisi bina yaş sınırı ve bankalar kaç yıllık eve kredi verir olmaktadır.

sponsorlu reklamlar
Bankalar Kaç Yıllık Eve Kredi Veriyor
25 Şubat 2018 Pazar 23:43 tarihinde paylaşıldı.

sponsor:
HEMEN ONAYLANAN KREDİ KARTI:

Siz de buraya tıklayıp Akbank kredi kartı başvurusu yapın, onaylandığında kartınız hemen adresinize gelsin.


Sponsorlu Bağlantılar
Herkes bir ev sahibi olmak istemektedir. Özellikle kiraların yüksek olmasından dolayı, kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Peki bankalar kaç yıllık eve kredi veriyor, kaç yıllık evlere konut kredisi çıkar? Sizler için araştırdık ve bu soruların cevabını bulduk.

Konut Kredisi Bina Yaş Sınırı

Konut kredisi kullanırken, bankaların bazı şartları olmaktadır. Bunların başında bina yaş sınırı, kredi notu, banka sicili, alınacak konutun değeri, peşinat ödemesi gibi. Çoğu banka, kredi vereceği evin en fazla 20 - 25 yaşında olmasını istediği gibi, istisnai durumlarda da kredi verilebilmektedir. Bankaların insiyatifine değişecek bu durum genel olarak 20 yaşına kadar olan konutlara kredilendirme yapılır.

Konut kredisi alabileceğiniz bankalar; Ziraat Bankası, TEB, Akbank, Garanti Bankası, Vakıfbank, Halkbank, Denizbank, QNB Finasbank ve diğer bankaları kapsamakadır. İsterseniz aşağıda yer alan ilgili konuları inceleyebilir ve konut kredisi kullanmadan önce geniş çaplı araştırma yaparak, kar edebilirsiniz.

Konut kredisi şartları nelerdir?
Konut kredisi faiz oranları 2018
Peşinatsız konut kredisi veren bankalar 

Konut kredilerinde alınacak evin değerinin yüzde yirmisi peşin olarak verilmek zorundadır. Bu yasal olarak bir zorunluluktur ve evin değerinin en fazla %80'ine kadar kredi kullanabilirsiniz. Bu sayfamızda konut kredisi kaç yıllık binaya verilir sorusunun cevabını aldınız. Konut kredisi yada diğer krediler ile ilgili aşağıda bulunan yorum bölümünü kullanabilirsiniz.
sponsorlu reklamlarYORUM YAZ

 • Ad Soyad:

 • E-mail:

 • Yorum:

 •  

  @name x

 • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.

   Yorumlar
   Toplam 1 yorum mevcut

  • Ahmet Tanrıverdi 11 ay önce yorumlandı

   Abi ben bankalar kaç yıllık eve kredi verdiklerini tam olarak açıklamak istiyorum, eski evlere konut kredisi çıkar mı?